Holanne 100% prírodný Západoindické santalové drevo esenciálny olej 5 ml

100% prírodný esenciálny olej so strednou intenzitou vône získaný parnou destiláciou santalového dreva.

Skladom
Kód: HL010
Značka: Holanne
€5,95
Kategória: Aromaterapia
Hmotnosť: 0.005 kg
holanne illoolaj szantalfa 10ml
Novinka

100% prírodný esenciálny olej so strednou intenzitou vône získaný parnou destiláciou santalového dreva.

 

Jeho účinky

Všeobecný zosilňovač. Dezinfekčné, protizápalové (pri infekciách kože a močových ciest), expektorans (infekcie dýchacích ciest, zápaly). Stimuluje množenie buniek, podporuje imunitu. Afrodiziakum. Mentálne vyživuje, podporuje duševný pokoj a inšpiruje kreativitu. Okrem neporušenosti zamerania pozornosti upokojuje. Posilňuje osobnostné vlastnosti súhvezdí Baran, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy a Kozorožec. Je to liečivá látka uznávaná v oficiálnych liekopisoch ázijských krajín.

 

Aplikácia

V aromalampe, v odparovači je prospešný pri ochoreniach dýchacích ciest, vhodný na dezinfekciu vzduchu. Pri použití vo vzdušnom priestore auta je prospešný pre vodičské schopnosti (upokojuje, ale nezhoršuje koncentráciu). Pri správnom zriedení je prospešný na vtieranie, masírovanie a ako relaxačný kúpeľový olej. Po pridaní do pracieho prostriedku si môžete vychutnať jeho príjemnú vôňu, prírodný antiseptický účinok.

 

Kontraindikácie, varovania

Kontraindikované počas chemoterapie. Neodporúča sa deťom do 6 rokov, tehotným a dojčiacim matkám. Jeho vnútorná konzumácia je prísne kontraindikovaná. Alergie a individuálna citlivosť nie sú bežné, ale vyskytujú sa. Pred prvým použitím sa odporúča vykonať kožný test. Ak je to možné, nepoužívajte neriedený.

Dá sa dobre kombinovať s: ylang-ylang olejom.

 

Balenie

5 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu