Khadi Natural Ajurvédske Medové Glycerínové Mydlo 125g

Medové glycerínové mydlo obohatené o éterické oleje z ajurvédskych bylín, bez syntetických prísad.

Skladom
Kód: KN070
Značka: Khadi Natural
€3,95
Kategória: Mydlá a sprchové gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.125 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Medové glycerínové mydlo obohatené o éterické oleje z ajurvédskych bylín, bez syntetických prísad.

 

Čo obsahuje Khadi Natural Ajurvédske Medové Glycerínové Mydlo?

Med, glycerín a rastlinné oleje.

 

Ako funguje Khadi Natural Ajurvédske Medové Glycerínové Mydlo?

Med sa používa ako potravina nielen v ľudovom liečiteľstve a v ajurvédskych liečiteľoch, ale odvoláva sa na vnútorné a vonkajšie liečivé účinky.
Z vonkajšej strany, dlhodobo aplikovaný na pokožku a rany, je uznávaným dezinfekčným prostriedkom. V ajurvéde zmierňuje pretečenie kapa doše. Farmakologický výskum ukázal, že je účinný proti mnohým baktériám zodpovedným za dermatitídu a zápaly mäkkých tkanív. Ukázalo sa tiež, že odvodnením nielen ničí baktérie a mikroskopické huby, ale aj enzymaticky poškodzuje patogény. Okrem toho svojím bohatým obsahom výživných látok (kyseliny glukónové, bielkoviny a aminokyseliny, vitamíny B1, B2, B6, C, biotín a antioxidačné polyfenoly) prispieva aj k „zrodeniu“ zdravých buniek pokožky.

Glycerín je prírodná látka prítomná v organizmoch tráva-strom-zviera. Je schopný hydratovať pokožku v správnej koncentrácii bez účinku oleja. Jedna štúdia zistila, že glycerol bol tiež účinnejší ako kyselina hyalurónová po 10 dňoch aplikácie. Ďalšia štúdia tiež zistila, že je veľmi účinná proti výzvam, ktoré predstavuje fyzické prostredie a počasie (chladné, horúce, suché). Nie je náhoda, že kvôli jeho rozšíreniu v živých organizmoch nie je žiadna alergia alebo citlivosť na glycerín. Ideálna kozmetická prísada.

Okrem čistiaceho účinku Khadi Natural Medové Glycerínové Mydlo predchádza zápalu pokožky, tvorbe akné a udržuje jej čistotu pomocou prírodných antibakteriálnych a dezinfekčných účinných látok. Jeho antioxidačný obsah spomaľuje starnutie pokožky a zabraňuje tvorbe jemných vrások. Pravidelné používanie pomáha hydratovať pokožku, upokojuje ju. Zachováva pokožku plného, ​​mladistvého vzhľadu a robí ju zdravou a žiarivou.

 

Aplikácia Khadi Natural Medového Glycerínového Mydla

Navlhčený povrch pokožky namažte mydlom. Trieť, kým sa nevytvorí pena. Penu nechajte chvíľu pôsobiť, potom ju opláchnite veľkým množstvom vody. Je vhodný na čistenie každého typu pokožky, dokonca aj na celom povrchu tela, dokonca aj každý deň.

 

Varovania, možné vedľajšie účinky

Khadi Natural Medové Glycerínové Mydlo obsahuje iba prírodné zložky. Účel použitia je úplne bezpečný. Ľudia s alergiou na peľ a s citlivosťou na med a výrobky z medu môžu vykazovať alergické reakcie. V takýchto prípadoch sa odporúča vyskúšať medové mydlá s veľkou pozornosťou.
Prestaňte používať medové mydlo, ak sa u vás počas alergie na peľ vyskytnú svrbenie, vyrážky, zápalové príznaky, dehydratácia a zvýšené olupovanie ošetrenej pokožky.

 

Balenie

125 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu