Khadi Natural Ajurvédske mydlo so sezamovými semienkami a mätou 100 g

Ručne vyrábané výborne čistiace mydlo s obsahom mäty piepornej a extraktu zo sezamových semien, ako aj so sezamovými semienkami, pôsobí na pokožku vyživujúco. Neobsahuje syntetické zložky. Možno ho použiť na akýkoľvek typ pokožky.

Skladom
Kód: KN005
Značka: Khadi Natural
€4,95
Kategória: Mydlá a sprchové gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Ručne vyrábané výborne čistiace mydlo s obsahom mäty piepornej a extraktu zo sezamových semien, ako aj so sezamovými semienkami, pôsobí na pokožku vyživujúco. Neobsahuje syntetické zložky. Možno ho použiť na akýkoľvek typ pokožky.

 

Čo obsahuje Mydlo Khadi Natural So Sezamovými Semienkami A Mätou?

Mätový olej, sezamový olej, sezamové semienka, kokosový tuk, olej z ryžových otrúb, palmový olej, kokumové maslo, mandľový olej, olej zo pšeničných klíčkov, shea maslo, glycerín.

 

Ako účinkuje Mydlo Khadi Natural So Sezamovými Semienkami A Mätou?

Všetky druhy mäty (Mentha piperita, Mentha arvensis, Mentha piperascens) sú v ajurvédskom liečiteľstve využívané ako liečivé rastliny k vonkajšiemu i k vnútornému použitiu.
Pri vonkajšom použití účinkuje vyvážene na koži typu kapha a pitta, sčasti aj na type vata. Suší kaphu, chladí pittu. Pri výraznej vata dominancii sa kvôli jeho energizujúcemu účinku odporúča menej. Aj západná medicína a lekárstvo potvrdzuje regeneráciu kože, vyživuje kožu, zmierňuje svrbenie a má tradičné energetizujúce účinky. V Maďarsku sú častejšie listy mäty piepornej (Menthae piperitae folium) a z nej získaný esenciálny olej (Menthae piperitae aetheroleum) oficiálne uznané Maďarský liekopisom ako účinná zložka, kým v Európskom liekopise je to suchý extrakt mäty piepornej (Menthae piperitae folii extractum siccum).

Olej zo sezamových semien (Sesamum indicum) sa v širokom okruhu využitia používa v kozmetike, za čo vďačí svojej dobrej schopnosti absorpcie. Rýchlo a dobre sa vstrebáva. Vďaka antioxidačnému účinku a obsahu vitamínov rozpustných v tukoch vyživuje kožu. Nezanecháva mastný pocit, neupcháva póry. V ajurvédskom liečiteľstve pre vyváženie vaty, posilňuje kapha dóšu. Pri prebytku kaphy sa však skôr neodporúča.

Ďalšie prírodné oleje Mydla Khadi Natural So Sezamovými Semienkami A Mätou po umytí vyživujú a regenerujú kožu, vytvoria vrstvu uzatvárajúcu vodu a zabraňujú jej strate, hydratujú kožu.

Vďaka premyslenému zloženiu Mydlo Khadi Natural So Sezamovými Semenami A Mätou je vhodné k čisteniu všetkých typov pokožky. Zvlášť sa odporúča na kožu s akné, náchylnú na zápaly, ako aj vyživujúce a energetizujúce čistenie.

 

Použitie Mydla Khadi Natural So Sezamovými Semienkami A Mätou

Mydlo aplikujme na vopred navlhčené miesto na koži. Jemne trieme, kým sa nevytvorí pena. Tú ponechajme na mieste po dobu 30-60 sekúnd, následne potrebným množstvom letnej vody opláchnime.

 

Upozornenie o možných vedľajších účinkoch

Použitie Mydla Khadi Natural So Sezamovými Semienkami A Mätou je bezpečné na kozmetické použitie.\nAlergické reakcie sú veľmi zriedkavé, ale môžu sa objaviť. Nepoužívajte mydlo ak sa po jeho použití objavia vyrážky, svrbenie, zápal kože alebo podobné faktory.

 

Balenie

100 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu