Khadi Natural Ajurvédske Šafranové mydlo 125g

Omladzujúce ajurvédske ručne vyrobené mydlo obsahujúce extrakt z piestikov dobrého šafranu (Crocus sativus), ktorý sa používa ako korenie.

Momentálne nedostupné
Kód: KN002
Značka: Khadi Natural
€3,95
Kategória: Mydlá a sprchové gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.125 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Omladzujúce ajurvédske ručne vyrobené mydlo obsahujúce extrakt z piestikov dobrého šafranu (Crocus sativus), ktorý sa používa ako korenie.

Ďalšie zložky: rastlinné oleje, oleje z rastlinných klíčkov, glycerín.

 

Aktívne zložky a mechanizmus účinku prírodného šafránového mydla Khadi

Používanie šafranových piestikov ako korenia je zdokumentované od roku 1700 p.n.l. Vďaka svojej vzácnosti sa tisíce rokov zaznamenáva ako najdrahšie korenie. Výskum odhalil množstvo bioaktívnych látok z týchto častí rastliny: jeho druhovo špecifické aktívne zložky (crocetin, crocin, safranac a kaempferol) majú silné antioxidačné a protizápalové účinky. Je to jedna z najuniverzálnejších bylín v ajurvédskej medicíne. Má vyrovnávací účinok na všetky tri typy dosa (kapha, pitta, vata). Odporúča sa pre všetky typy pleti na starostlivosť a údržbu čiernych bodiek, pokožky náchylnej na akné a rozšírenej pórovitej pokožky. Je nevyhnutnou súčasťou tradičného ajurvédskeho kozmetického produktu „kumkumadi thailam“. Podľa toho si šafran zachováva živý, mladistvý vzhľad. Šafran sa v poslednej dobe stal predmetom záujmu západnej vedy. Zatiaľ máme málo výsledkov z humánnych testov ale sú povzbudivé v mnohých oblastiach a výrazne podporujú skúsenosť ajurvédskych liečiteľov.

Khadi Natural Prírodné Šafranové mydlo je jemné čistiace a ošetrovacie mydlo pre všetky typy pleti, udržujúce mladistvý vzhľad pokožky. Znížením tvorby melanínu v pokožke tiež znižuje šírenie pih a pečeňových škvŕn v starobe.

 

Aplikácia Khadi Natural Ajurvédskeho Šafranového mydla

Naneste mydlo na predtým navlhčený požadovaný povrch pokožky. Počas tvorby peny jemne trieť. Penu nechajte pôsobiť 30 až 60 sekúnd, potom ju dôkladne opláchnite veľkým množstvom vlažnej vody.

 

Komu sa neodporúča používať prírodné prírodné šafránové mydlo Khadi?

Nevieme o vedľajších účinkoch použitia šafranu zvonka alebo ako korenie - jeho použitie je bezpečné.

 

Balenie

125 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu