Khadi Natural ajurvédsky čistý éterický olej z pelargónie 15 ml

Prírodný éterický olej z listov a kvitnúcich výhonkov pelargónie (Pelargonium odorantissimum) získaných destiláciou vodnej pary, 100% čistý. Neobsahuje žiadne ďalšie prísady.

Skladom
Kód: KN053
Značka: Khadi Natural
€16,95
Kategória: Aromaterapia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.015 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Prírodný éterický olej z listov a kvitnúcich výhonkov pelargónie (Pelargonium odorantissimum) získaných destiláciou vodnej pary, 100% čistý. Neobsahuje žiadne ďalšie prísady.

Aký účinok má čistý éterický olej Khadi Natural?

Ajurvédska medicína využíva pelargónový olej predovšetkým na starostlivosť o pleť: udržuje mladistvú pevnosť a plnosť pokožky. Pri lokálnom použití (masáž, trenie) zvyšuje prietok krvi, prívod kyslíka a živín do postihnutej oblasti. Prispieva k regenerácii postihnutého tkaniva. Je tiež dezinfekčným prostriedkom na pokožku a je protizápalový. Je prospešný pri rôznych zápalových stavoch pokožky (dermatitída, ekzémy, akné, pásové opary, ekzémy). Vdýchnutie zvyšuje produkciu estrogénu: je prospešný pri nepravidelných menštruačných cykloch, pri zmierňovaní ťažkostí počas menopauzy. Znižuje výkyvy nálady a posilňuje emočnú stabilitu. Odporúča sa tiež na zníženie hladiny cukru v krvi v ľudovom liečiteľstve.

Použitie: Pre vonkajšiu aplikáciu pre dospelých zmiešajte 4 až 5 kvapiek pelargónového oleja s 2 lyžicami základného oleja. Pre deti polovicu tejto dávky, t. j. 2 až 4 kvapky v 2 lyžiciach základného oleja. Na inhaláciu vložte 2-3 kvapky do odparovača alebo 1 kvapku na vreckovku alebo látku, ktorá sa dá čuchať niekoľkokrát denne. Pozor: odfarbuje materiál! Niektorí autori odporúčajú natrieť jednu kvapku na akupunktúrne body (dve polovice vnútorného zápästia, zátylok), aby ste prekonali stres. Z tohto dôvodu by sa mal vykonať predbežný test citlivosti pokožky. Zmiešanie 4 až 5 kvapiek pelargónového oleja v 2 lyžiciach vehikula a jeho následné pridanie do vody na kúpanie má relaxačný účinok.

Varovania a možné vedľajšie účinky: Používanie čistého éterického oleja Khadi Natural Geranium je bezpečné. Môžu sa vyskytnúť alergie, citlivosť. Pred prvým použitím sa odporúča vykonať test citlivosti. Je potrebné sa vyhnúť použitiu počas tehotenstva a laktácie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Jeho použitie u dojčiat je silne kontraindikované. Éterické oleje sú horľavé: nevystavujte otvorenému ohňu ani sálavému teplu. Pred použitím zrieďte na vhodný pomer. Len na vonkajšie použitie.

Vykonajte doma test citlivosti: Špáradlo ponorte do kvapky éterického oleja. Mastný koniec umiestnite do ohybu lakťa a potom lakeť na niekoľko okamihov zovrite. Vytiahnite špáradlo. To isté urobte v ohybe lakťa na druhej strane špáradlom namočeným v čistej vode. Ak sa vám na mastnom testovacom mieste do 24 hodín objaví začervenanie, vyrážka, svrbenie alebo pocit pálenia, prestaňte testovaný olej používať.

Balenie 15 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu