Khadi Natural Ajurvédsky Citrónovo-Tamarindový Šampón 210ml

Ručne vyrobený šampón na vlasy výlučne z prírodných ajurvédskych bylinných extraktov pre udržanie zdravia vlasov a vlasovej pokožky. Neobsahuje syntetické materiály.

Momentálne nedostupné
Kód: KN014
Značka: Khadi Natural
€13,95
Kategória: Starostlivosť o vlasy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Ručne vyrobený šampón na vlasy výlučne z prírodných ajurvédskych bylinných extraktov pre udržanie zdravia vlasov a vlasovej pokožky. Neobsahuje syntetické materiály.

Čo obsahuje Khadi Natural Ajurvédsky Citrónovo-Tamarindový Šampón ? 

Olej z citrónovej kôry (Citrus limon), olej z citrónovej trávy (Cymbopogon schoenantus), extrakt z ovocia tamarindu (Tamarindus indica), extrakt zo stromu shikakai (Acacia concinna), extrakt zo sapindu (Sapindus mukorossi), gél z aloe (Aloe barbadensis), extrakt z bakopy (Bacopa monnieri), čistená voda a emulgátor.

Ako účinkuje Khadi Natural Ajurvédsky Citrónovo-Tamarindový Šampón? 

Ovocný a semenný olej tamarindového stromu (Tamarindusz indica1) sa často používa ako potravina, na dochucovanie omáčok (chutney), korenín a nápojov a pre svoj tráviaci mierne laxatívny účinok ju aj ajurvédsky liečitelia veľmi často používajú. Je zaujímavé, že aj v Európe to bývalo populárnym prírodným korením. Dnes sa však zdá, že sa na to zabudlo - je známy takmer výlučne ako prísada do worchesterovej omáčky. Je obzvlášť bohatý na bielkoviny, aminokyseliny, mastné kyseliny a vitamín C a antioxidačné zlúčeniny. Je dokázané, že jeho vonkajšie použitie udržuje a vyživuje pokožku, znižuje výskyt plesňových infekcií a má priaznivý vplyv na rast a zdravie vlasov.

Olej z kôry citrónu (Citrus limon) je jedným z najlepších prírodných dezinfekčných prostriedkov s antibakteriálnymi a protiplesňovými účinkami. Okrem vynikajúceho obsahu vitamínu C prispieva k zdravej produkcii kolagénu, a tým k udržaniu štrukturálnej a funkčnej integrity pokožky. Citrónový olej je v maďarskom liekopise uvedený ako Limonis atheroleum. Ovocný extrakt z shikakai (Acacia concinna) je jednou z najuznávanejších zložiek starostlivosti o pokožku a vlasy v ajurvéde.

Nasledujúce zložky zvyšujú účinnosť tohto prírodného šampónu na vlasy tým, že vyživujú pokožku a podporujú jej regeneračné schopnosti (Aloe barbadensis) a ich prirodzený čistiaci a umývací účinok (Sapindus mukorossi). Okrem vynikajúceho čistiaceho účinku Khadi Natural Citrónovo-Tamarindový Šampón chráni pokožku hlavy pred kolonizáciou mikróbov spôsobujúcich lupiny, vyživuje vlasové folikuly, stimuluje ich rast a obmedzuje ich vypadávanie.

Aplikácia: Na navlhčené vlasy naneste také množstvo šampónu, aké vyžaduje váha vlasov, a dôkladne ho vmasírujte do vlasových prameňov, čím masírujete aj pokožku hlavy. Nechajte pôsobiť niekoľko minút, potom dôkladne opláchnite. Môže sa používať na všetky typy vlasov, pravidelne.

Varovania a možné vedľajšie účinky: Doteraz neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky. Je úplne bezpečné používať tieto prísady ako šampón na vlasy. Koncentrovaný citrónový olej môže po nanesení na pokožku spôsobiť fotocitlivosť, avšak zriedenie a spôsob aplikácie obsiahnutý v tomto šampóne vylučuje túto skutočnosť.

Balenie 210 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu