Khadi Natural ajurvédsky masážny olej z jazmínu 210 ml

Na posilnenie harmónie tela a duše - ajurvédský masážný olej získaný parnou destiláciou 100% čistého oleja bežných a arabských jazmínových odrôd rozpustených výlučne v prírodných rastlinných olejoch.

Skladom
Kód: KN021
Značka: Khadi Natural
€7,95
Kategória: Aromaterapia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Na posilnenie harmónie tela a duše - ajurvédský masážný olej získaný parnou destiláciou 100% čistého oleja bežných a arabských jazmínových odrôd rozpustených výlučne v prírodných rastlinných olejoch.

 

Čo obsahuje jazmínový masážny olej Khadi Natural?

Olej Jasminum officinale, olej Jasminum sambac, olej Olea europaea, olej Helianthus annuus, olej Triticum vulgare, extrakt Camellia sinensis, olej Vitis vinera, olej z borievky obyčajnej (Juniperus communis), olej zo semien mrkvy (Daucus carota sativa).

 

Aký účinok má Khadi Natural jazmínový masážny olej?

Ajurvéda používa všetky druhy jazmínu (bežný jazmín = Jasminum officinale; španielsky jazmín = Jasminum grandiflorum a arabský jazmín = Jasminum sambac) v širokej miere, externe aj interne. Vonkajšie sa považuje za bylinu prospešnú pre pokožku (Charaka-Kushtagna). Zjemňuje účinky všetkých troch dos, takže ho môže použiť ktokoľvek a na akýkoľvek typ pleti. Považuje sa za „kráľovnú vôní“, ktorá posilňuje vzťah medzi telom a dušou. V aromaterapii sa tiež odporúča ako sedatívny, spazmolytický a analgetický liek na nervový systém. Výsledky nedávneho vedeckého výskumu podporujú ajurvédsku skúsenosť. Pôsobí antisepticky proti bakteriálnym a kandidovým plesňovým infekciám. Pri externom použití znižujú zjazvenie počas hojenia rán a sú prospešné aj pri neinfekčných ochoreniach kože (napr. Psoriáze). Pokožku hĺbkovo hydratuje bez upchávania pórov. Ľudová aj ajurvédska medicína považuje diskrétne príjemnú vôňu jazmínu za afrodiziakum. Veda to dlho považovala za nezmysel, ale štúdia na mužských dobrovoľníkoch preukázala zvýšenie prietoku krvi panvou v dôsledku vône jazmínového oleja. Aj keď to ešte nie je jasný dôkaz, môže to vysvetliť jeho predpokladaný vplyv na mužskú silu. Japonská štúdia potvrdila, že aromaterapeutické použitie oboch druhov jazmínu má upokojujúci účinok na nervový systém, zmierňuje úzkosť, zmierňuje sklon k depresiám - ale neznižuje pozornosť a bdenie. Nemá žiadny hypnotický účinok, ale môže Vám pomôcť zaspať, ak je Vaša nespavosť spôsobená úzkosťou! Jedna štúdia potvrdila silný antispazmodicko-analgetický účinok masáže jazmínovým olejom na zmiernenie pôrodných bolestí u prvorodičiek.

Jazmínový masážny olej Khadi Natural upravuje harmóniu tela a duše, upokojujúci a relaxačný účinok jazmínu znižuje účinok stresu a zároveň tonizuje telo zvýšením krvného obehu.

 

Aplikácia masážneho oleja z jazmínu Khadi Natural

Naneste správne množstvo masážneho oleja na požadovaný povrch pokožky, potom časť tela dôkladne potierajte masážnými pohybmi zdola nahor. Po masáži prebytočný olej zotrite čistým, mäkkým a dobrým savým uterákom.

 

Varovania a možné vedľajšie účinky

Masážny olej Khadi Natural je bezpečný. Alergie, citlivosť sú veľmi zriedkavé, ale môžu sa vyskytnúť. Pred prvým použitím sa odporúča vykonať test citlivosti pokožky. V Maďarsku je akékoľvek použitie jazmínového oleja kontraindikované počas tehotenstva a laktácie. Skladujte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie.

Vykonajte doma test citlivosti: Špáradlo ponorte do kvapky éterického oleja. Vložte mastný koniec do lakťového záhybu, zovrite lakeť a potom špáradlo vytiahnite! V ďalšom ohybe lakťa to opakujte špáradlom ponoreným do vody (neutrálny test). Ak na olejovom testovacom mieste spozorujete do 24 hodín začervenanie, vyrážku alebo svrbenie, prestaňte testovný olej používať.

 

Balenie

210 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu