Khadi Natural Ajurvédsky prírodný šampón Neem Aloe vera 210 ml

Prírodný šampón na starostlivosť o vlasy z indického orgovánu (Azadirachta indica), aloe vera a ďalších ayurvédskych bylinných extraktov. Neobsahuje syntetické prísady, SLS ani parabény. Vhodné pre všetky typy vlasov.

Skladom
Kód: KN011
Značka: Khadi Natural
€11,95
Kategória: Starostlivosť o vlasy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Prírodný šampón na starostlivosť o vlasy vyrobený z indického orgovánu (Azadirachta indica), aloe vera a ďalších ayurvédskych bylinných extraktov. Neobsahuje syntetické prísady, SLS ani parabény. Možno použiť na všetky typy vlasov.

Čo obsahuje prírodný šampón Khadi Natural Neem Aloe Vera?

Extrakt z indického orgovánu (Azadirachta indica), extrakt z aloe vera, extrakt zo zeleného čaju (Camelia sinensis), olej z kafru (Cinnamomum camphora), olej z bazalky divej (Ocimum sanctum), extrakt zo Simplocos racemosa, extrakt z amalaki (Emblica officinalis) , semená senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum), extrakt z arniky horskej (Arnica montana), klinčekový (Eugenia aryophyllata) olej, olej z čajovníka (Melaleuca alternifolia), extrakt zo shikakai (Acacia concinna), extrakt zo sedmokrásky obyčajnej (Eclipta alba), čistená voda.

Ako funguje prírodný šampón Khadi Natural Neem Aloe Vera?

Účinok čistiacich bylín nepodporujú iba skúsenosti z tisícročnej ajurvédy, ale výsledky výskumu účinných látok ich potvrdzujú vedeckou dôslednosťou.Indický orgován (Azadirachta indica) už od roku 1700 využívala indická ľudová medicína na vonkajšie použitie, sušené listy na odpudzovanie hmyzu, čerstvé končeky výhonkov ako korenie a jedlo, ba dokonca aj na kŕmenie hospodárskych zvierat. Vedecké výskumy preukázali, že je dobrým odpudzovačom hmyzu a antibakteriálnym dezinfekčným prostriedkom vo všetkých častiach stromu, ako sú druhovo špecifický azadirachtín a limonoidy. Je tiež bohatý na glyceridy, antioxidačné polyfenoly a beta-sitosterol. Listy obsahujú významné množstvo kvercetínu, karoténov (provitamín A) a vitamínu C5.

Aloe vera (A. barbadensis) v ajurvéde je názov rastliny: „mladé dievča“, čo naznačuje, že pomáha dámam zachovať si ich mladý dievčenský šarm a vzhľad. Je tiež účinné pri všetkých druhoch poškodenia kože, zápaloch, popáleninách a bodnutiach hmyzom. Chráni a vyživuje bunky produkujúce kolagén (fibroblasty) a podporuje ich funkciu.

Falošné sedmokrásky (bhringraj / Eclipta alba) vyživujú vlasové folikuly vitamínmi D a E a železom. Okrem toho zachováva obsah pigmentu vo vlasoch a oneskoruje šedivenie vlasov. Inhibuje rast baktérií a plesní zodpovedných za lupiny na pokožke hlavy a tiež podporuje rast vlasov. Udržuje zdravie pokožky hlavy.

Prírodný šampón Khadi Natural Neem Aloe Vera bez prísad (SLS, parabén) redukuje lupiny, chráni a udržuje zdravie pokožku hlavy.

Použitie: Naneste také množstvo šampónu, aké si vyžaduje váha a dĺžka vlasov, na dôkladne navlhčené vlasy. Pri oddeľovaní vlasových prameňov dbajte na to, aby sa šampón dostal k vlasovým folikulám aj k pokožke hlavy. Dôkladne, ale jemne ním masírujte pokožku hlavy. Umyte si vlasy po celej dĺžke. Po dokončení umyte veľkým množstvom vlažnej vody.

Varovania a možné vedľajšie účinky: Používanie šampónu Khadi Natural Neem Aloe vera je bezpečné. Alergie, citlivosť, podráždenie pokožky sú extrémne zriedkavé, ale môžu sa vyskytnúť. Nepoužívajte šampón, ak po umytí vlasov pocítite pálenie a svrbenie. Alebo ak si  všimnete zvýšenie výskytu lupín na pokožke hlavy.

Balenie 210 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu