Khadi Natural Ayurvédske Pure Neem mydlo 125 g

Ručne vyrobené mydlo s antiseptickým účinkom a účinkom na starostlivosť o pokožku vyrobené z prírodného oleja indického orgovánu (neem; Azadirachta indica) a kokosového oleja (Cocos nucifera).

Skladom
Kód: KN001
Značka: Khadi Natural
€3,95
Kategória: Mydlá a sprchové gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.125 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Ručne vyrobené mydlo s antiseptickým účinkom a účinkom na starostlivosť o pokožku vyrobené z prírodného oleja indického orgovánu (neem; Azadirachta indica) a kokosového oleja (Cocos nucifera).

Ďalšie zložky: ružová voda, rastlinné oleje, glycerín, penidlo.

 

Čo obsahuje mydlo Khadi Natural Pure Neem a ako funguje?

Indický organový strom minimálne p.n.l. od roku 1700 ho používa indická ľudová medicína na vonkajšie použitie, sušené listy na odpudzovanie hmyzu, čerstvé výhonky ako korenie a jedlo, dokonca aj na kŕmenie hospodárskych zvierat. Ajurvédska medicína ho používa na vyváženie pitta a kapha dóše, ​​zvonka aj zvnútra. Chladiacim a sušiacim charakterom redukuje „oheň“ tela - jedným z prejavov je štrukturálne a funkčné poruchy pokožky. Indický orgovánový strom svojou povahou zvyšuje charakter vata dóše, jeho použitie sa neodporúča osobám tohto charakteru.

Malý počet vedeckých štúdií identifikoval repelent hmyzu a antibakteriálne dezinfekčné prostriedky vo všetkých častiach stromu, ako sú druhovo špecifický azadirachtín a limonoidy. Je tiež bohatý na glyceridy, antioxidačné polyfenoly a beta-sitosterol. Listy obsahujú významné množstvo kvercetínu, karoténov (provitamín A) a vitamínu C5.

Mydlo Khadi Natural Pure Neem nielenže čistí pokožku a odstraňuje všetky druhy nečistôt, ale ju aj vyživuje a vďaka antibakteriálno-dezinfekčnému účinku predchádza bakteriálnym infekciám (akné, furuncles atď.). Vďaka kokosovému oleju pokožku hydratuje, vyživuje a chráni vďaka jej antioxidantom. Odporúča sa predovšetkým na starostlivosť o pokožku náchylnú na akné a náchylnú na infekcie.

 

Aplikácia mydla Khadi Natural Pure Neem

Naneste mydlo na predtým navlhčený požadovaný povrch pokožky. Počas tvorby peny jemne trieť. Penu nechajte pôsobiť 30 až 60 sekúnd, potom ju dôkladne opláchnite veľkým množstvom vlažnej vody.

 

Komu sa neodporúča používať mydlo Khadi Natural Pure Neem?

O Indický orgován sa začala západná veda zaujímať len nedávno, takže nemáme veľa výskumných a ľudských výskumných výsledkov. Aj keď sú v mnohých oblastiach veľmi povzbudivé, nemáme k dispozícii konkrétne údaje. Na základe tisícročí, veľkého množstva praktických skúseností, však možno povedať, že zamýšľané použitie aktívnych zložiek indického orgovánového dreva a jeho výrobkov je veľmi bezpečné. Použitie pre ľudí typu Vata dóše sa neodporúča. Pri známych alergiách na mahagón by sa nemalo používať mydlo Khadi Natural Pure Neem.

 

Balenie

125 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu