Khadi Natural Lemongrass Ayurvédsky čistý éterický olej z citrónovej trávy 15 ml

100% čistý prírodný éterický olej z listov indickej citrónovej trávy (Cymbopogon citratus) získaný parnou destiláciou.

Skladom
Kód: KN057
Značka: Khadi Natural
€11,95
Kategória: Aromaterapia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.015 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

100% čistý prírodný éterický olej z listov indickej citrónovej trávy (Cymbopogon citratus) získaný destiláciou vodnou parou. Bez ďalších prísad.

Ako funguje Khadi Natural čistý éterický olej z citrónovej trávy?

Ajurvédske liečenie je vysoko cenené pre svoje adstringentne vysušujúce, detoxikačné a posilňujúce vlastnosti. Hĺbkovo vyživuje pokožku, dezinfikuje a znižuje náchylnosť pokožky na infekcie, vrátane akné. Zmierňuje svalové kŕče, bolesti svalov a kĺbov (masážny olej, kúpeľový olej), dezinfekčný prostriedok a repelent. Zmierňuje zápal pokožky. Zmierňuje bolesti zubov (ústne vody). Osviežuje ducha, pomáha koncentrovať sa (rozprašovanie, odparovanie), zlepšuje toleranciu stresu. Podľa výsledkov výskumu má preukázaný vplyv na psychiku, nakoľko podporuje tvorbu serotonínu (hormónu šťastia).

Použitie: Aplikujte lokálne na pleť so sklonom k ​​akné v zriedenej forme cca 0,7%. Menšie oblasti je možné masírovať aj olejom zriedeným na 10%. Príležitostne na malom povrchu (kožná pleseň) s dobrou znášanlivosťou môžeme vyskúšať 50% zmes (5 kvapiek indického oleja z citrónovej trávy + 5 kvapiek základného oleja).

Ako ústnu vodu nakvapkajte 6 kvapiek indického oleja z citrónovej trávy do pohára vody alebo pitného alkoholu.

Na rozprašovanie pridajte 10 - 12 kvapiek oleja do 200 - 250 ml vody a nastriekajte 2-3 krát do miestnosti.

Pridajte 4 - 5 kvapiek oleja z citrónovej trávy do aromatického difuzéra, aromaterapeutickej lampy, pokiaľ výrobca neurčí inak.

Varovania a možné vedľajšie účinky: Khadi Natural čistý éterický olej z citrónovej trávy je bezpečný. Môže spôsobiť senzibilizáciu pokožky. Chráňte povrch pokožky ošetrený olejom z citrónovej trávy pred slnečným žiarením po dobu 3 hodín! Vyskytujú sa alergie, citlivosť. Pred prvým použitím sa odporúča vykonať test citlivosti. Je potrebné sa vyhnúť použitiu počas tehotenstva a dojčenia. Skladujte mimo dosahu detí.

Éterické oleje sú horľavé: nevystavujte otvorenému ohňu ani sálavému teplu. Pred použitím zrieďte na vhodný pomer. Len na vonkajšie použitie.

Vykonajte doma test citlivosti: Špáradlo ponorte do kvapky éterického oleja. Olejový koniec umiestnite do ohybu lakťa, potom lakte na chvíľu zatvorte. Vytiahnite špáradlo. To isté urobte v ohybe lakťa na druhej strane špáradlom namočeným v čistej vode. Ak pocítite začervenanie, vyrážku alebo svrbenie, pocit pálenia na olejovom testovacom mieste do 24 hodín, prestaňte testovací olej používať.

Balenie 15 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu