Khadi Natural Neem Charcoal Ajurvédske mydlo s indickým orgovánom a aktívnym uhlím 125 g

Ručne vyrábané mydlo s extraktom z indického orgovánu získaného z bambusu a s aktívnym uhlím, ktoré je antiseptické, detoxikačné a vynikajúco čistiace.

Momentálne nedostupné
Kód: KN065
Značka: Khadi Natural
€3,95
Kategória: Mydlá a sprchové gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.125 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Ručne vyrábané mydlo s extraktom z indického orgovánu získaného z bambusu a s aktívnym uhlím, ktoré je antiseptické, detoxikačné a vynikajúco čistiace.

 

Čo obsahuje mydlo s indickým orgovánom a aktívnym uhlím od Khadi Natural?

Extrakt z indického orgovánu (Azadirachta indica), aktívne uhlie z bambusových vlákien (Bambusae), rastlinné oleje, glycerín, čistená voda.

 

Ako účinkuje mydlo s indickým orgovánom a aktívnym uhlím od Khadi Natural?

Zistilo sa, že vo všetkých častiach indického orgovánu (Azadirachta indica) sú prítomné látky, ktoré odpudzujúce hmyz a zároveň majú aj antibakteriálne účinky (azadirachtin a limonoidy) spolu s ďalšími účinnými látkami (glyceridy, antioxidačné polyfenoly, beta-sitosteroly). Listy obsahujú veľké množstvo kvercetínu, karoténov (provitamín A) a vitamínu C.

Indický orgován sa používa v ľudovom liečiteľstve už od roku 1 700 pred p.n.l., jej sušené listy sa používali na odpudzovanie hmyzu, jej čerstvé výhonky ako korenie alebo ako potravina, a dokonca aj ako krmivo pre hospodárske zvieratá. Ájurvédska medicína ho používa na vyváženie pitta a kapha dóší. Vyznačuje sa chladivým a vysušujúcim charakterom a znižuje "oheň" tela, ktorého jedným z prejavov sú štrukturálne a funkčné poruchy kože. Vzhľadom na svoju povahu, indický orgován posilňuje vata dóšu a preto nie je vhodný pre kohokoľvek. Povrch prášku z aktívneho uhlia má záporný elektrostatický náboj, takže elektrostaticky priťahuje a viaže kladne nabité chemické častice, nečistoty a toxíny. Keďže aktívne uhlie nepreniká žiadnymi živými telesnými tkanivami, preto pri odstraňovaní so sebou odnáša všetky naviazané chemické látky. Prášok z aktívneho uhlia v tomto mydle pôsobí aj ako jemný peeling pokožky.

Mydlo s indickým orgovánom a aktívnym uhlím od Khadi Natural dôkladne čistí pokožku, odstraňuje a viaže chemické nečistoty a má detoxikačný účinok. Je antibakteriálny, protiplesňový a dezinfekčný účinok a pomáha udržiavať prirodzené pH pokožky. Upokojuje zapálenú pokožku a zmierňuje hmyzom uštipnutú pokožku, ekzémy a psoriázu.

 

Ako používať mydlo s indickým orgovánom a aktívnym uhlím od Khadi Natural?

Dôkladne rozotrite mydlo po vopred navlhčenej pokožke tak, aby sa vytvorila pena. Nechajte penu pôsobiť niekoľko sekúnd a dôkladne ju opláchnite. Používajte na všetky typy pleti, s akoukoľvek frekvenciou.

 

Upozornenia a možné vedľajšie účinky

Mydlo s indickým orgovánom a aktívnym uhlím od Khadi Natural je možné bezpečne používať na akýkoľvek typ pokožky a s akoukoľvek pravidelnosťou. Zatiaľ neboli hlásené žiadne alergie ani precitlivenosť. Mydlo však nepoužívajte, ak sa u vás po použití objaví vyrážka, svrbenie alebo zápalové príznaky.

 

Balenie

125 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu