Khadi Natural Neem-Tulsi Ajurvédske Indické orgovánové mydlo s bazalkou 125g

Ajurvédske ručne vyrobené mydlo vyrobené z extraktu indického orgovánu a bazalkového oleja, ktoré okrem vynikajúceho čistiaceho účinku pokožku aj vyživuje a zvlhčuje.

Momentálne nedostupné
Kód: KN066
Značka: Khadi Natural
€3,95
Kategória: Mydlá a sprchové gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.125 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Ajurvédske ručne vyrobené mydlo vyrobené z extraktu indického orgovánu a bazalkového oleja, ktoré okrem vynikajúceho čistiaceho účinku pokožku aj vyživuje a zvlhčuje.

 

Čo obsahuje Khadi Natural mydlo z Indického orgovánu s bazalkou?

Extrakt z indického orgovánu (Azadirachta indica), bazalkový olej (Ocimum basalicum), olej z pšeničných klíčkov (Triticum vulgare), glycerín, prolylénglykol, stearát sodný, kakao sodný, laurylsulfát sodný, vôňa, farbivo, čistená voda.

 

Ako pôsobí Khadi Natural mydlo z Indického orgovánu s bazalkou?

Indický orgován (Azadirachta indica) je využívaný v indickom ľudovom liečiteľstve od roku 1700 p.n.l. Sušené listy sa používajú na odpudzovanie hmyzu, čerstvé končeky výhonkov ako korenie alebo jedlo, ba dokonca aj na kŕmenie hospodárskych zvierat. Ajurvédska medicína ho používa na vyváženie pitty a kapha doše, ​​zvonka aj zvnútra. Chladiacim a sušiacim charakterom redukuje „oheň“ tela - jedným z prejavov je štrukturálne a funkčné poruchy pokožky.

Indický organový svojou povahou zvyšuje charakter vata doše, jeho použitie sa neodporúča osobám tohto tvaru. Vedecký výskum preukázal odpudzovač hmyzu a antibakteriálny dezinfekčný prostriedok vo všetkých častiach stromu, ako sú druhovo špecifický azadirachtín a limonoidy. Je tiež bohatý na glyceridy, antioxidačné polyfenoly a beta-sitosterol. Listy obsahujú významné množstvo kvercetínu, karoténov (provitamín A) a vitamínu C.

Bazalka (Ocimum basalicum) je sanskrtský názov pre „svätú bylinu“ ajurvédskeho liečenia, „bezkonkurenčnú“. Verí sa, že otvára ducha a robí ho vnímavým na „božskú iskru“. Posilňuje pránu a ojas (vitalita, odolnosť). V našej západnej kultúre sa to dá najlepšie interpretovať ako imunita, fyzická a duševná sviežosť! Znižuje prepad kapy a vaty v nervovom systéme a vaty v zažívacom systéme. V aromaterapii sa používa ako posilňovač nervov (na mdloby, bolesti hlavy, psychické vyčerpanie), na zmiernenie následkov psychického stresu, trému, na zmiernenie úzkosti, napätia, na zlepšenie trávenia, na nadúvanie a nevoľnosti.

S výnimkou svalov maternice zmierňuje svalové kŕče. Pri vonkajšej aplikácii má dezinfekčný účinok. Vhodné na zmiernenie bodnutí hmyzom, malých kožných lézií, malých popálenín. Podľa astrológie posilňuje osobnostné vlastnosti znamenia zverokruhu Vodnára. Európska ľudová medicína ho odporúča na reguláciu menštruačného cyklu ako prostriedok na uvoľnenie svalstva a na zlepšenie trávenia. Výskum na austrálskej univerzite tiež nazýva bazalku „dobrou bylinou na všetko“, čo dokumentuje jej rozsiahle účinky na zdravie.

 

Aplikácia Khadi Natural mydla z Indického orgovánu s bazalkou.

Naneste mydlo na predtým navlhčený požadovaný povrch pokožky. Počas tvorby peny jemne trieť. Penu nechajte pôsobiť 30 až 60 sekúnd, potom ju dôkladne opláchnite veľkým množstvom vlažnej vody.

 

Varovania a možné vedľajšie účinky

Prírodné indické orgánové mydlo Khadi s bazalkou je možné bezpečne nanášať na akýkoľvek typ pleti a v akejkoľvek miere.
Alergie, citlivosť sú veľmi zriedkavé, ale môžu sa vyskytnúť.
Nepoužívajte mydlo, ak sa u vás po aplikácii vyskytnú vyrážky, svrbenie alebo zhoršenie zápalových prejavov.

 

Balenie

125 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu