Khadi Natural Ruženín Gua Sha masážny kameň na tvár

Gua sha kamene sú staroveké nástroje starostlivosti o pleť v ázijských kultúrach vďaka ich skrášľujúcim a liečivým schopnostiam. Ruženín je prostriedkom krásy a bezpodmienečnej lásky a vášne, zvyšuje osobné čaro a obnovuje emócie. Gua sha kamene tvarujú, tonizujú a uvoľňujú svaly tváre. Masáž masážnym kameňom na tvár Khadi Natural Ruženín Gua Sha zlepšuje krvný a lymfatický obeh, čo vedie k krásnej a zdravej pokožke tváre.

Skladom
Kód: KN161
Značka: Khadi Natural
€22,95
Kategória: Starostlivosť o tvár
Hmotnosť: 0.005 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Gua sha kamene sú staroveké nástroje starostlivosti o pleť v ázijských kultúrach vďaka ich skrášľujúcim a liečivým schopnostiam. Ruženín je prostriedkom krásy a bezpodmienečnej lásky a vášne, zvyšuje osobné čaro a obnovuje emócie. Gua sha kamene tvarujú, tonizujú a uvoľňujú svaly tváre. Masáž masážnym kameňom na tvár Khadi Natural Ruženín Gua Sha zlepšuje krvný a lymfatický obeh, čo vedie k krásnej a zdravej pokožke tváre. Pomáha absorbovať výživné látky z olejov do hlbokých vrstiev pokožky, aby ste si mohli vychutnať ich najlepšie účinky. Jeho odborne tvarované okraje posilňujú tón pleti a bránia príznakom predčasného starnutia pleti, ako je ochabnutie a vrásky. Zlepšenie obehu zvyšuje prísun kyslíka do kožných buniek. Pomáha tak prekonávať škodlivé účinky stresu a starostí, ktoré si často nechtiac ukladáme do napätia svalov tváre.

 

Návrh na použitie

Krém/sérum/gél/hydratačný krém/atď. po nanesení masírujte tvár kameňom gua sha miernym až stredným tlakom. Udržujte kameň rovný, cca. pod uhlom 15 stupňov k Vašej pokožke. Masírujte pohybmi smerujúcimi zvnútra von, zdola nahor! Každé vyhladenie sa odporúča opakovať 3-5 krát.

 

Balenie

1 ks

 

Krajina pôvodu

India

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu