Life Spirit Lactogas kapsulový doplnok stravy s obsahom živej kultúry 30 ks

Life Spirit Lactogas pomáha posilňovať imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť prostredníctvom obsahu Lactobacillus Gasseri. Štúdie tiež ukázali, že po 4-12 týždňoch konzumácie môže viesť k zníženiu brušných tukových zásob a tukových vankúšikov. Jedna kapsula = 21 mld. bunky živej flóry Lactobacillus Gasseri!

Skladom
Kód: LS022
Značka: Life Spirit
€22,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Life Spirit Lactogas pomáha posilňovať imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť prostredníctvom obsahu Lactobacillus Gasseri.
Štúdie tiež ukázali, že po 4-12 týždňoch konzumácie môže viesť k zníženiu brušných tukových zásob a tukových vankúšikov.
Jedna kapsula = 21 mld. bunky živej flóry Lactobacillus Gasseri! Skladovať v chladničke!

Life Spirit Lactogas je kapsulový doplnok stravy obsahujúci kombináciu prebiotík a probiotík na udržanie zdravej gastrointestinálnej funkcie a podporu trávenia.

 

Na čo je to dobré a ako funguje kapsula doplnku Life Spirit Lactogas?

Mikroskopickí „obyvatelia“ nášho tela nie sú ľahostajní „nájomníci“, ale s organizáciou interagujú komplexným a mnohostranným spôsobom. Pohoda a zdravie sú narušené aj vtedy, ak dôjde k zmene množstva, kvality alebo zloženia nášho mikrobiómu (antibiotická liečba, chemoterapia, choroby, podvýživa a pod.).

Lactobacillus gasseri je známy len od roku 1980. Dovtedy sa predpokladalo, že je identický s Lactobacillus acidophilus. Francis Gasser molekulárno-geneticky preukázal, že ide o odlišný druh v rámci rodu. Potom sme to tak vedeli, že je chovaný výlučne v ženskej vagíne a v gastrointestinálnom trakte kojených detí. Výskum za posledné desaťročie ukázal, že je podstatnou zložkou dospelej gastrointestinálnej mikroflóry a nachádza sa dokonca aj v ústnej dutine. Ovplyvňuje mnohé metabolické procesy. Prispieva k tvorbe esenciálnych aminokyselín (glutamín, cysteín, metionín) v gastrointestinálnom trakte; prostredníctvom konjugácie žlčových solí je dôležitým hráčom pri efektívnej tvorbe žlče a pri trávení tukov a udržiavaní normálnej hladiny tukov v krvi, pri trávení mliečnych peptidov.

Rozkladá oxaláty – môžu črevné mikróby skrývať záhadu predispozície k obličkovým kameňom? Sleduje črevnú imunitu prostredníctvom odolnosti voči kolonizácii (veľa dobrých črevných baktérií sťažuje kolonizáciu a množenie patogénnych baktérií). Nedávny výskum ukázal, že zdravá črevná mikroflóra zohráva úlohu pri udržiavaní normálnej telesnej hmotnosti. Zmierňuje zápaly tráviaceho traktu.

Inulín sa živí ako prebiotikum a vytvára priaznivé podmienky na kolonizáciu a množenie Lactobacillus gasseri vo svojom biotope. Nepriamo teda podporuje fyziologické účinky Lactobacillus gasseri.

 

Life Spirit Lactogas zloženie

Obsah účinnej látky v 1 kapsule NRV%*
 Inulín 300 mg NA
 Živá flóra 210 mg NA
 Lactobacillus Gasseri 21,0 mrd CFU NA


NRV % = denný referenčný príjem pre dospelých NA = žiadne údaje, CFU = počet jednotiek tvoriacich kolónie (bunky živej flóry), mrd = miliarda

 

Kto by mal užívať Life Spirit Lactogas?

Po podávaní antibiotík, ktoré ničia črevnú flóru, chemoterapii a ožarovaní na obnovenie normálnej mikroflóry.
Na zmiernenie príznakov spojených s abdominálnym diskomfortom, malátnosťou a prípadne zápalovými gastrointestinálnymi poruchami, či už počas alebo po liečbe.
Na zlepšenie účinnosti diéty, na pomoc pri chudnutí a na dlhodobé udržanie normálnej hmotnosti.

 

Užívanie a dávkovanie kapsúl doplnkov stravy Life Spirit Lactogas

Užívajte jednu kapsulu denne ráno, ale vždy nalačno zapite pohárom pitnej vody, džúsom a mliečnymi výrobkami. Počas liečby je prospešná strava bohatá na prírodnú vlákninu.

Tento liek je určený len pre dospelých a má sa uchovávať mimo dosahu a dohľadu detí.
Uchovávajte v chladničke vo vlastnej škatuľke po dobu uvedenú na obale. Po otvorení spotrebujte do 40-50 dní.

 

Bezpečnosť, možné vedľajšie účinky a upozornenia

  • Prípravok je bezpečný na použitie podľa určenia, zatiaľ neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky.
  • Neodporúča sa tehotným ženám pre nedostatok poznatkov. Držte mimo dosahu detí.
  • Pretože zloženie črevnej flóry je individuálne, môžu byť individuálne aj reakcie človeka. Ak 4-6 týždňová liečba neprinesie očakávané výsledky, so sťažnosťami sa odporúča konzultovať s lekárom. Alebo skúste probiotikum s iným zložením.
  • Nie je náhradou vyváženej zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Balenie

30 ks

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu