Life Spirit Lessmass výťažok zo Zmijovca, Skorocelu, Zeleného čaju a Zelenej kávy kapsulový doplnok stravy 90ks

Life Spirit Lessmass je kapsula výživového doplnku obsahujúca iba prírodné rastlinné materiály, uľahčujúce reguláciu hmotnosti komplexným spôsobom a podporujúce trávenie, ktorá obsahuje šupku semien Skorocela, extrakt z diabolského jazyka, zelený čaj a extrakt zo zelenej kávy. Dá sa konzumovať aj pri vegánskej strave.

Skladom
Kód: LS024
Značka: Life Spirit
€17,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Life Spirit Lessmass je kapsula výživového doplnku obsahujúca iba prírodné rastlinné materiály, uľahčujúce reguláciu hmotnosti komplexným spôsobom a podporujúce trávenie, ktorá obsahuje šupku semien Skorocela, extrakt z diabolského jazyka, zelený čaj a extrakt zo zelenej kávy. Dá sa konzumovať aj pri vegánskej strave.

Aktívne rastlinné zložky kapsuly Life Spirit Lessmass komplexne napomáhajú zdravému fungovaniu gastrointestinálneho traktu, znižujú nadmerný príjem kalórií, vytvárajú zdravý pocit plnosti aj pri nízkom príjme kalórií a prirodzene jemne zvyšujú metabolizmus a spaľujú prebytky kalórií.

 

Pre koho sa Life Spirit Lessmass odporúča?

  • Pri chronickej zápche 1-3x1 kapsula denne (podľa individuálnych skúseností) napomáha k tvorbe riedkej, tvarovanej stolice.
  • Zdravou a vyváženou stravou môžete znížiť tvorbu plynu, nadúvanie a nepohodlie v bruchu. Priaznivo pôsobí na zdravé fungovanie črevnej mikrobioty.
  • Konzumácia za účelom diéty, znižuje chuť do jedla, prispieva k pocitu sýtosti, spomaľuje vstrebávanie vysokokalorických živín a udržuje úroveň metabolizmu potrebnú na spaľovanie kalórií.


Ako funguje Life Spirit Lessmass?

Aktívne rastlinné zložky v Life Spirit Lessmass vám pomôžu zdravo sa stravovať tromi spôsobmi:

  1. Na základe ich schopností zadržiavať vodu a obsahu vláknin v osemenie skorocelu (Plantago sp.) a 40% obsah glukamanánu v čertovom jazyku (Amorphophallus konjac) zväčšuje objem pri nízkom príjme kalórií a prispieva k zdravému pocitu plnosti. Vodou napučaná vláknina poskytuje priaznivé podmienky pre zdravú črevnú mikrobiotu (prebiotický efekt). Prispieva tiež k zdravej funkcii čriev a uvoľňovaniu nadváhy.

  2. Zároveň spomaľuje a znižuje vstrebávanie vysokokalorických sacharidov a tukov. Znižuje postprandiálne výkyvy krvného cukru u zdravých aj pre diabetikov 2. typu. Podobným spôsobom pomáha udržiavať zdravú hladinu tukov v krvi. Ukázalo sa, že znižuje riziko aterosklerózy, hypertenzie a iných kardiovaskulárnych komplikácií.

  3. Obsah kofeínu a polyfenolu (vrátane epigalokatechol galátu) v zelenom čaji prirodzene zvyšuje metabolizmus, čo vedie k zvýšenému spaľovaniu tukov. Extrakt zo zelenej kávy tiež podporil spaľovanie tukov. Jeho vysoký obsah kyseliny chlorogenovej inhibuje vstrebávanie a využitie cukru, čo spôsobuje, že bunky spaľujú tuk. So všetkými jeho priaznivými fyziologickými dôsledkami: zníženie hladiny cukru a tukov v krvi, zníženie krvného tlaku a kardiovaskulárneho rizika a zníženie rizika metabolického syndrómu X.

 

Zloženie Life Spirit Lesmass

Obsah účinnej látky v dennej dávke (3 kapsuly) NRV%*
 Osemenie skorocelu (Plantago sp.) 1530,0 mg NA
 Extrakt z diabolského jazyka (Amorphophallus konjac) 600,0 mg NA
 Extrakt zo zeleného čaju 15,0 mg NA
 Extrakt zo zelenej kávy 15,0 mg NA


* NRV = referenčná hodnota denného príjmu pre dospelých NA = údaje nie sú k dispozícii

 

Dávkovanie a aplikácia

3x1 kapsula denne cca. pol hodinu pred hlavným jedlom (raňajky, obed, večera) užívajte s dostatkom tekutín, najlepšie pohárom pitnej vody. Neprekračujte odporúčanú dávku.

Výrobok je určený len pre dospelých. Treba sa vyhnúť použitiu do 6 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Uchovávajte v pôvodnom obale na suchom a tmavom mieste do dátumu exspirácie uvedeného na štítku.

 

Možné vedľajšie účinky, upozornenia

Life Spirit Lessmass je bezpečné používať podľa pokynov.

Nevyhnutný je adekvátny príjem tekutín. „Suchý príjem“ môže spôsobiť nadúvanie, nepohodlie v bruchu alebo dokonca obštrukciu čriev. V prípade podozrenia na akútnu (náhlu) zápchu alebo nepriechodnosť čriev je použitie prípravku absolútne kontraindikované – je zaručená okamžitá lekárska pomoc.

Neodporúča sa používať u tehotných žien pre nedostatok informácií.

Obsah kofeínu v zelenej káve je o niečo vyšší ako v praženej káve, čo je umocnené aj obsahom kofeínu v zelenom čaji. Neprekračujte odporúčanú dávku.

Nenahrádza vyváženú, zmiešanú stravu a zdravý životný štýl.

 

Balenie

90 ks

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu