Life Spirit LipoCaps KalciMagneo-LipoB6D3

Life Spirit LipoCaps KalciMagneo-LipoB6D3 je doplnok stravy vegánska kapsula s obsahom lipozomálnych vitamínov B6 a D3 s organickým vápnikom a horčíkom. Vynikajúca absorpcia a maximálna biologická dostupnosť. 120 kapsúl.

Skladom
Kód: LS100
Značka: Life Spirit
€34,95
Kategória: Imunitný systém
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Life Spirit LipoCaps KalciMagneo-LipoB6D3 je doplnok stravy vegánska kapsula s obsahom lipozomálnych vitamínov B6 a D3 s organickým vápnikom a horčíkom. Vynikajúca absorpcia a maximálna biologická dostupnosť. 120 kapsúl.

Vápnik je esenciálny minerál a jeho úloha v štruktúre kostného tkaniva je dobre známa. Je nevyhnutný pre udržanie acidobázickej rovnováhy organizmu. V prípade poruchy telo odoberá vápnik z kostí a zubov, aby neutralizovalo kyseliny. To môže mať za následok aj osteoporózu, zlomeniny kostí a zubný kaz. Keďže nervy a steny ciev obsahujú aj vápnik, tento proces môže spôsobiť bolesť nervov a poškodenie ciev.
Okrem toho hrá dôležitú úlohu pri znižovaní vysokého krvného tlaku, aterosklerózy a hladiny cholesterolu a triglyceridov. Je potrebné ho vymieňať na dennej báze.

Horčík je životne dôležitý minerál nachádzajúci sa vo všetkých orgánových systémoch ľudského tela. Podieľa sa na normálnych metabolických procesoch pri tvorbe energie, preto je nevyhnutný aj pre správny metabolizmus vápnika, fosforu, sodíka, draslíka a vitamínu D. Je potrebný pre fungovanie viac, ako 300 enzýmov. Štruktúrou je podobný vápniku a spolu s ním sa podieľa na stavbe zdravého kostného tkaniva a zubov, avšak zmierňuje nebezpečenstvo nadmerného príjmu vápnika. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, svalov a nervov. Normalizuje obeh, preto je potrebný aj pre správnu činnosť srdca. Znižuje vyčerpanie a únavu, ako aj hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Znižuje krvný tlak a zlepšuje krvný obeh.

Kapsuly Life Spirit LipoCaps KalciMagneo-LipoB6D3 obsahujú vápnik a horčík v organickej forme. Malát vápenatý a malát horečnatý sú soli vápnika a horčíka s kyselinou jablčnou. V tejto forme poskytujú optimálny biologický prístup, sú výborne využiteľné a veľmi ľahko vstrebateľné aj tými, ktorí majú nízku žalúdočnú kyselinu. Magnéziumcitrát je tiež veľmi rýchlo vstrebateľný, organicky viazaný horčík. Je viazaný na kyselinu citrónovú a nachádza sa vo forme soli. Glycinát horečnatý je soľ horčíka s aminokyselinou glycínom, je vysoko vstrebateľný a je jednou z najužitočnejších zlúčenín horčíka.

Cholekalciferol, tiež známy, ako vitamín D3, je prirodzene sa vyskytujúca forma vitamínu D. Vitamín D je jedným z najvplyvnejších regulátorov metabolizmu vápnika a pre jeho správne využitie je vitamín D3 nevyhnutný vo viacerých smeroch. Výsledkom je, že bunky tvoriace kosti (osteoblasty) zabudujú vápnik do kostí a vytvorí sa vysoko pevné a zdravé kostné tkanivo. Najznámejším dôsledkom nedostatku vitamínu D je osteoporóza a iné poruchy tvorby kostí.
Vitamín D tiež pomáha udržiavať primeranú hladinu vápnika a fosforu v krvi. Chráni kmeňové bunky pred mutáciami, ktoré vznikajú pri delení buniek. S jeho pomocou sa dá predchádzať rakovine a autoimunitným ochoreniam. Pomáha tiež pri liečbe vysokého krvného tlaku, cukrovky, depresie a srdcových chorôb.

Naše telo si životne dôležitý vitamín B6 nedokáže vyrobiť ani uložiť, preto musíme zabezpečiť jeho dostatočný príjem každý deň. Priaznivo pôsobí na imunitný systém, podporuje nervový systém a je potrebný na udržanie zdravých kostí a chrupaviek. Vitamín B6 priaznivo pôsobí na tvorbu červených krviniek, metabolizmus sacharidov (metabolické procesy) a podieľa sa na tvorbe takmer všetkých molekúl v tele. Horčík je tiež potrebný pre správne využitie vitamínu B6.

Kapsuly Life Spirit LipoCaps KalciMagneo-LipoB6D3 obsahujú vitamíny D3 a B6 v lipozomálnej forme. Lipozomálna produkcia znamená, že častice účinnej látky sú jednotlivo zabalené do obalu so štruktúrou podobnou biologickým membránam tela. To na jednej strane poskytuje vitamínom ochranu a na druhej strane, keďže je podobné bunkovým stenám a membránam, rozpúšťa sa v nich a bez prekážok dodáva svoj obsah do cieľových buniek. 96 % takto formulovaných vitamínov sa dostane do cieľových buniek na využitie.

Produkt: bez konzervačných látok, bez sladidiel, bez cukru, bez GMO a bez laktózy

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka: 2-4 kapsuly

Použitie

Dennú dávku (2 kapsuly) užite kedykoľvek počas dňa, v prípade dennej dávky 4 kapsuly, rovnomerne rozložené (ráno a večer), nalačno, zapite dostatočným množstvom tekutiny. Neprekračujte odporúčané denné množstvo!

Zloženie kapsúl Life Spirit LipoCaps KalciMagneo-LipoB6D3

Aktívna ingrediencia Vápnik
Magnézium
Vitamín B6 Vitamín D3
Účinná látka 2 kapsuly denne 192,0 mg 90,0 mg 5,6 mg 50,0 µg
NRV % v dennej dávke 24 24 400 1000
Účinná látka 4 kapsuly denne 384,0 mg 180,0 mg 11,2 mg 100,0 µg
NRV % v dennej dávke 48 45 800 2000Ingrediencie

Malát vápenatý, citrát horečnatý, malát horečnatý, lipozomálny vitamín B6 a frakcia D3 [čistená voda, emulgátor: sójový lecitín (fosfatidylcholín); Vitamín: Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid); Emulgátor: Polysorbát 80; Vitamín: vitamín D3 (cholekalciferol)]; Glycinát horečnatý

POZOR

Konzumácia doplnku stravy nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte na chladnom a suchom mieste chránenom pred svetlom a sálavým teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí!


Balenie
120 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu