2+1 ZDARMA - Life Spirit Multimineral tekutý doplnok stravy s obsahom lipozomálnych minerálov, stopových prvkov, mikroprvkov 300 ml

Množstevná zľava - 3 produkty za cenu 2 - Life Spirit Multimineral pŕhľava (Urticai dioica) obohatený o výťažok z prasličky roľnej (Equisetum arvense), je doplnok stravy s obsahom prírodných humínových kyselín, minerálov a stopových prvkov v lipozomálnej formule. Neobsahuje pridaný cukor. Obsahuje 2 mesačné dávky!

Skladom
Kód: BAL-LS036
Značka: Life Spirit
€119,85 –33 % €79,90
Kategória: Výhodné balenia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
multimineral
Akcia
€119,85 –33 %
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Life Spirit Multimineral žihľava (Urticai dioica) obohatený o výťažok z prasličky roľnej (Equisetum arvense), je doplnok stravy s obsahom prírodných humínových kyselín, minerálov a stopových prvkov v lipozomálnej formule.

Neobsahuje pridaný cukor.

Obsahuje 2 mesačné dávky!

 

Čo obsahuje Life Spirit Multimineral?

Huminové kyseliny prírodného pôvodu, výťažok z pŕhľavy a prasličky roľnej, ​​tetraboritan sodný dekahydrát, octan zinočnatý, bisglycinát železitý, citrát mangánu, citrát meďnatý, pikolinát chrómu, jodid draselný. Emulgátory: prírodný sójový lecitín, rastlinný glycerín, polysorbát 80. Sladidlo: sukralóza.

 

Ako funguje Life Spirit Multimineral?

Prirodzeným výskytom humínových látok je rašelinová, bažinatá pôda, kde vznikajú rozkladom odumretých rastlinných organizmov. Už niekoľko desaťročí vieme, že humínové látky (humínové kyseliny, fulvové kyseliny, humáty atď.) zohrávajú kľúčovú úlohu pri udržiavaní zdravia a úrodnosti pôdy. A prostredníctvom potravinového reťazca nedávny výskum v oblasti chovu zvierat a, ako ukázal nedávny výskum, aj pri udržiavaní rovnováhy zdravého ľudského života, preukázal priaznivý vplyv na črevnú mikrobiotu. Zdravé a vyvážené črevné baktérie sa zdajú byť ešte dôležitejšie pri regulácii telesnej rovnováhy, ako sa doteraz predpokladalo. Abnormálna tvorba zonulínov, ktorá sa podieľa na vzniku punkčného syndrómu, súvisí aj s nerovnováhou črevných baktérií, na ktorú priaznivo vplývajú aj humínové kyseliny.

Protizápalový účinok humínových kyselín a ich príspevok k zdravej imunitnej odpovedi je jasný. Okrem toho vedecké dôkazy potvrdzujú neuroprotektívny účinok humínových kyselín pri niektorých degeneratívnych neurologických ochoreniach (napr. Alzheimerova choroba). Presný mechanizmus toho ešte nie je do detailov jasný. Úloha črevných baktérií v signalizačnom systéme osi čreva – mozog a v regulácii tvorby mediátorov nervového systému je čoraz pravdepodobnejšia! Humínové kyseliny mimoriadne dobre viažu kovy. Vďaka tomu sú obzvlášť vhodné na prirodzené vnášanie minerálov a stopových prvkov do organizmu. Je však tiež výborným detoxikátorom všetkých toxických kontaminantov ťažkých kovov, ktoré sa môžu hromadiť v tele.

Zinok je súčasťou alebo kofaktorom viac ako 200 ľudských enzýmov. Je životne dôležitá v nespočetných životných procesoch: podieľa sa na metabolizme mastných kyselín, bielkovín, sacharidov, vitamínov a iných minerálov, je nevyhnutný pre zdravé delenie buniek, bezchybné kopírovanie DNA, ochranu buniek pred oxidačným stresom, nepriamo pre tvorba kostí, potrebná pre zdravie zraku, udržanie funkcie a inteligencie centrálneho nervového systému, tvorbu testosterónu u mužov, ale aj pre zabezpečenie ženskej plodnosti.

Chróm hrá dôležitú úlohu v metabolizme cukrov tým, že podporuje účinok inzulínu. Tiež hrá úlohu v metabolizme makroživín.

Jód je nevyhnutný pre vyvážené fungovanie štítnej žľazy ako jedna zo základných látok hormónu štítnej žľazy.

Mangán je nevyhnutným stopovým prvkom pri ochrane buniek pred oxidačným stresom a udržiavaní neporušeného spojivového tkaniva.

Molybdén je životne dôležitý pri metabolizme aminokyselín obsahujúcich síru.

Železo je každému známe ako determinant schopnosti krvi prenášať kyslík a prvok neporušených červených krviniek. Nevyhnutný je však aj pre fungovanie imunitných buniek, delenie buniek, využitie energie bunkami a zdravé fungovanie nervového systému.

Bór sa nepovažuje za životne dôležitý stopový prvok, ale vieme len to, že pri jeho nedostatku sa zhoršuje tvorba kostí, tvorba a udržiavanie zubov a zubnej skloviny a zvyšuje sa strata vápnika močom.

Meď je životne dôležitý stopový prvok. Podmienka celistvosti spojivového tkaniva a kože a rozvoj zdravej pigmentácie. Je tiež nevyhnutný pre zdravú imunitnú odpoveď, bunkovú energetickú rovnováhu a funkciu centrálneho nervového systému.

Kremík sa tiež nepovažuje za životne dôležitú látku, hoci je dnes známe, že hrá dôležitú úlohu pri stavbe spojivového tkaniva. Jeho prítomnosť je nevyhnutná na udržanie zdravia šliach a rohoviek kostí, chrupaviek, šliach, žíl, kože, vlasov, nechtov a očí. V Life Spirit Multimineral sú výťažky z listov pŕhľavy a prasličky roľnej uvedené predovšetkým ako prírodné zdroje kremíka.

 

Prečo je Life Spirit Multimineral lipozomálny?

Lipozomálna výrobná technológia znamená, že častice liečiva sú zabalené do fosfolipidového (sójového lecitínu) obalu so štruktúrou podobnou biologickým membránam. Tento obal ho chráni pred trávením a prenáša ho vo zvýšenom množstve cez črevnú stenu, bunkovú membránu. To umožňuje, aby sa zle absorbované liečivo dostalo do cieľových buniek v biologicky účinnom množstve.

 

V akých prípadoch sa ľuďom odporúča užívať Life Spirit Multimineral?

Na doplnenie potrieb tela o minerály a stopové prvky, na udržanie celkovej kondície a dobrej kvality života. Odporúča sa najmä na doplnenie vitamínových a probiotických kúr, na udržanie črevnej mikrobioty.

 

Life Spirit Multiminerálne zloženie

Účinná látka v 5ml NRV%*
 Kyselina humínová 350 mg NA
 Extrakt z listov žihľavy 300 mg NA
 Extrakt z listov chrenu poľného 240 mg NA
 Kremík 22.8 mg NA
 Zinok 10.5 mg 105
 Bór 6 mg NA
 Železo 3.1 mg 22.1
 Mangán 1.4 mg 76
 Meď 1.2 mg 120
 Jód 120 µg 80
 Chróm 60 µg 150
 Molybdén 42 µg 94
 Selén 40 µg 72,7


NRV % = denný referenčný príjem pre dospelých
NA = žiadne údaje

 

Skladovanie Life Spirit Multimineral

Môže byť skladovaný v originálnom balení, chránený pred izbovým teplom, slnečným žiarením a sálavým teplom až do dátumu spotreby na obale bez znehodnotenia. Po otvorení sa odporúča skladovať v chladničke. Držte mimo dosahu detí!

 

Použitie a dávkovanie Life Spirit Multimineral

Vyhotovené výhradne len pre dospelých. Ak lekár neurčí inak, 1 x 5 ml denne (vrátane odmerky). Môže sa konzumovať samostatne alebo zmiešať s akýmkoľvek nápojom (pitná voda, čaj, džús).
Nemiešajte s horúcimi nápojmi, kofeínom a alkoholickými nápojmi. neprekračujte odporúčanú dávku! Musí sa spotrebovať do 3 mesiacov od otvorenia.

 

Možné vedľajšie účinky, upozornenia

Life Spirit Mineral je bezpečný prípravok. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky. Toxikologické štúdie tiež nepreukázali žiadne nepriaznivé účinky humínových látok na cicavce.

Výrobok nie je náhradou vyváženej zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Výhodné balenie

3 x 300 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu