Life Spirit Mushroom Mix Blue tekutý výživový doplnok so širokospektrálnym výťažkom z húb 100 ml

Life Spirit Mushroom Mix Blue tekutý výživový doplnok so širokospektrálnym výťažkom z húb 100 ml

Tekutý doplnok stravy Life Spirit Mushroom Mix Blue je dôkladnou kombináciou celého extraktu z Hnojníka obyčajného (Coprinus comatus), Korálovca ježovitého(Hericium erinaceus) a škorice (Cinnamomum verum), ktorá priaznivo ovplyvňuje metabolizmus cukrov . Neobsahuje syntetické prísady, konzervačné látky ani pridaný cukor. Môžu ho konzumovať aj diabetici.

Vypredané
Kód: LS063
Značka: Life Spirit
€31,95
Kategória: Čínske huby
Hmotnosť: 0.1 kg

Life Spirit Mushroom Mix Blue tekutý výživový doplnok so širokospektrálnym výťažkom z húb 100 ml

Tekutý doplnok stravy Life Spirit Mushroom Mix Blue je dôkladnou kombináciou celého extraktu z Hnojníka obyčajného (Coprinus comatus), Korálovca ježovitého(Hericium erinaceus) a škorice (Cinnamomum verum), ktorá priaznivo ovplyvňuje metabolizmus cukrov . Neobsahuje syntetické prísady, konzervačné látky ani pridaný cukor. Môžu ho konzumovať aj diabetici.

LIFE SPIRIT MUSHROOM MIX BLUE hubový extrakt je vyrobený výhradne v Maďarsku pomocou najmodernejšej výrobnej technológie, ktorá spĺňa požiadavky EÚ. Ultrazvuková extrakcia pri nízkej teplote je šetrný, ale účinný postup. Vďaka tomu môžu byť všetky aktívne zložky huby zachované v ich pôvodnom množstve a pomeroch v konečnom produkte.

Komu sa odporúča konzumovať tekutý doplnok stravy Life Spirit Mushroom Mix Blue?

Pridanie tekutého doplnku stravy Life Spirit Mushroom Mix Blue do vašej stravy môže mať pozitívny vplyv na vašu cukrovú rovnováhu . Predovšetkým pri pri cukrovke II. typu , pre svoju schopnosť zvyšovať účinok inzulínu môže byť prospešná aj pri cukrovke I. typu liečenej inzulínom . Pre tých, ktorí žijú v riziku cukrovky, môže vhodnou stravou prispieť k zníženiu výkyvov hladiny krvného cukru . V počiatočných štádiách ochorenia spomaľuje jeho postup. Účinné látky Hnojníka obyčajného dokážu spomaliť a znížiť nervové komplikácie cukrovky .

Ako zložky Life Spirit Mushroom Mix Blue chránia zdravie?

Hoci pojem „liečivá huba“ nie je oficiálny a neexistuje ani oficiálne odporúčané dávkovanie, stovky vedeckých štúdií dnes dokazujú prítomnosť látok, ktoré majú priaznivý vplyv na zdravie. Výskum liečivých húb výrazne zaostáva za výskumom liečivých rastlín, no patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce vedy súčasnosti.

Hnojník obyčajný (Coprinus comatus) znižuje hladinu cukru svojím prírodným obsahom kobaltu a vanádu. Dosahuje to posilnením účinku inzulínu a stimuláciou faktora glukózovej tolerancie. Nedávno publikovaná štúdia tiež zistila, že je účinný pri zmierňovaní diabetického ochorenia obličiek. Týmto spôsobom podporuje využitie cukru v krvi bunkami. Výborne to dopĺňa a posilňuje α-glukozidázový inhibítor Korálovca ježovitého (Hericium erinaceus) , ktoré spomaľujú vstup cukrov do krvi. na viacerých miestach napadnutia: spomaľujú trávenie a vstrebávanie cukrov, ba dokonca aj tvorbu cukrov v pečeni z iných živín (glykoneogenéza). Okrem toho tieto účinné látky nespôsobujú hypoglykémiu.

Aktívne zložky týchto dvoch húb sú teda priaznivé pre rovnováhu cukru z hľadiska absorpcie cukru a spotreby cukru. Korálovec ježovitý (Hericium erinaceus) je tiež unikátnou prírodnou zásobárňou účinných látok, ktoré vyživujú a chránia nervové tkanivo (deväť druhov hericenonu a erinacenínu). Je dokázané, že spomaľujú degeneráciu nervových buniek a nervového tkaniva, ku ktorej dochádza z mnohých dôvodov. Medzi nimi je jednou z najobávanejších komplikácií cukrovky diabetická neuropatia (neuritída) výskyt a progresia.

Glycerín , ako prirodzená látka prítomná v tele všetkých cicavcov, je takmer ideálnym nosičom pre kompletný extrakt z húb . Rozpúšťajú sa v ňom organické aj anorganické zložky. Ľahko sa mieša s nápojmi na vodnej báze (napr. čaj, ovocný džús a pod.), čo ešte viac zvyšuje komfort konzumácie výťažkov z húb. V dostatočnej koncentrácii je výborným prírodným konzervantom. Vďaka vysokej schopnosti absorbovať vodu v ňom neprežijú baktérie, mikroskopické kvasinky ani vírusy. Hoci chutí veľmi sladko, nie je to cukor, takže ho môžu konzumovať aj diabetici. Jeho jedinou nevýhodou je, že veľké dávky môžu spôsobiť hnačku podľa individuálnej citlivosti. Rovnako ako med.

Tekutý výživový doplnok Life Spirit Mushroom Mix Blue je premyslená kombinácia prírodných, doplnkových a posilňujúcich účinných látok pre diétnu podporu metabolizmu cukrov.

Čo obsahuje Life Spirit Mushroom Mix Blue?

Tekutý doplnok stravy Life Spirit Mushroom Mix Blue obsahuje iba prírodné zložky.

Aktívna ingrediencia 5 ml denná dávka NRV % v dennej dávke
Kompletný extrakt z Hericium erinaceus (dikobraz obyčajný). 700 mg NA
Celý extrakt Coprinus comatus (hríb vlnitý atrament). 170 mg NA
Kompletný extrakt z Cinnamomum verum (škorica). 1 mg NA

 

NRV % = aké percento oficiálne predpísanej dennej referenčnej hodnoty je pokryté
neuplatňuje sa = neuplatňuje sa; referenčná hodnota denného príjmu nie je predpísaná

Ďalšie zložky: prírodný glycerín.

Užívanie a dávkovanie Life Spirit Mushroom Mix Blue

Pre dospelého človeka s priemernou telesnou hmotnosťou postačuje 1 x 5 ml denne (vrátane odmerky alebo čajovej lyžičky). Môžete ho piť samostatne alebo zmiešať s akýmkoľvek nápojom podľa vášho výberu. Kedykoľvek počas dňa, najlepšie však pred hlavným jedlom dňa. Prípravok je vhodný na dlhodobú konzumáciu.
Life Life Spirit Mushroom Mix Blue skladovanie a trvanlivosť
Pri skladovaní v pôvodnom obale, pri izbovej teplote, na bezpečnom mieste mimo slnečného žiarenia, sálavého tepla a vlhkosti je jeho účinnosť zaručená do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale. Po otvorení sa odporúča skladovanie v chladničke, mrazenie je zakázané. Po otvorení ho treba spotrebovať do jedného mesiaca!

Skladujte mimo dosahu malých detí.

Možné vedľajšie účinky a upozornenia

Tekutý doplnok stravy Life Spirit Mushroom Mix Blue obsahuje kompletný extrakt z jedlých húb, ktoré je možné konzumovať neobmedzene. Neobsahuje toxické ani škodlivé syntetické prísady. Nežiaduce vedľajšie účinky nie sú doteraz známe. Ľuďom so známou alergiou na huby sa odporúča vyhnúť sa produktu. Neodporúča sa tehotným, dojčiacim matkám a malým deťom z dôvodu nedostatku vedomostí. Konzumácia týchto húb – a ich účinných látok – môže znížiť hladinu cukru v krvi.
Neprekračujte odporúčanú dávku! Predávkovanie môže spôsobiť osmotickú hnačku. Zmiernenie hnačky symptomatickými liekmi sa neodporúča: čím skôr sa nadbytočný glycerín vylúči, tým skôr zmiznú ťažkosti.

Okrem antidiabetickej liečby sa odporúča starostlivé sledovanie hladiny cukru v krvi. Môže byť potrebné upraviť dávku antidiabetík. Čo treba robiť až po informovaní ošetrujúceho lekára, na základe jeho odporúčaní!
Life Spirit Mushroom Mix Blue je doplnok stravy. Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Rovnako ako nenahrádzajú odbornú lekársku starostlivosť. Nie sú určené na diagnostiku alebo liečbu chorôb.

Balenie
100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu