Life Spirit Mushroom Mix Yellow tekutý doplnok stravy so širokospektrálnym obsahom húb 100 ml

Life Spirit Mushroom Mix Yellow tekutý doplnok stravy so širokospektrálnym obsahom húb 100 ml

Life Spirit Mushroom Mix Yellow je inovatívny tekutý doplnok stravy zložený z výťažkov z húb a bylín, ktoré podporujú činnosť močových ciest a obličiek. Obsahuje výťažok z pornatky kokosovej,trúdnika klobúčkatého, prasličky roľnejextrakt z listu žihľavy na ochranu obličiek a močových ciest . Obsahuje iba prírodné zložky, žiadne syntetické konzervanty, aditíva ani pridaný cukor. Môže sa konzumovať aj pri vegánskej a diabetickej diéte.

Vypredané
Kód: LS070
Značka: Life Spirit
€31,95
Kategória: Čínske huby
Hmotnosť: 0.1 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Life Spirit Mushroom Mix Yellow tekutý doplnok stravy so širokospektrálnym obsahom húb 100 ml

Life Spirit Mushroom Mix Yellow je inovatívny tekutý doplnok stravy zložený z výťažkov z húb a bylín, ktoré podporujú činnosť močových ciest a obličiek. Obsahuje výťažok z pornatky kokosovej,trúdnika klobúčkatého, prasličky roľnejextrakt z listu žihľavy na ochranu obličiek a močových ciest . Obsahuje iba prírodné zložky, žiadne syntetické konzervanty, aditíva ani pridaný cukor. Môže sa konzumovať aj pri vegánskej a diabetickej diéte.

Prečo je Life Spirit Mushroom Mix Yellow inovatívny?

Použitá ultrazvuková technológia umožňuje šetrnú a zároveň účinnú extrakciu pri nízkych teplotách. Konečný produkt obsahuje všetky účinné látky húb a bylín v ich pôvodnom množstve a pomere. Je kompletne vyrobený v Maďarsku najmodernejšou výrobnou technológiou, ktorá spĺňa najvyššie štandardy EÚ. Priaznivé fyziologické účinky zložiek sú potvrdené vedeckými výskumami.

Komu sa odporúča konzumovať tekutý doplnok stravy Life Spirit Mushroom Mix Yellow?

Zaradenie tekutého doplnku stravy Life Spirit Mushroom Mix Yellow do stravy v počiatočných štádiách akútnych alebo chronických infekcií močových ciest, zápalov alebo chronických ochorení obličiek môže pomôcť prekonať ochorenie a spomaliť postup chronického ochorenia.

Ako zložky Life Spirit Mushroom Mix Yellow chránia zdravie?

Hoci pojem „liečivá huba“ nie je oficiálny a neexistuje ani oficiálne odporúčané dávkovanie, stovky vedeckých štúdií dnes dokazujú prítomnosť látok, ktoré majú priaznivý vplyv na zdravie. Výskum liečivých húb výrazne zaostáva za výskumom liečivých rastlín, no patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce vedy súčasnosti.
Liečebné využitie pornatky kokosovej ( Wolfiporia extensa ) siaha až do tradičnej čínskej medicíny a tradícií ázijských národov. Používa sa na posilnenie vegetatívnych funkcií (pečeň, obličky, slezina), zmiernenie zápalu, odstránenie zápalovej vodnatosti a prekrvenia. Používa sa tiež na odstránenie úzkosti a porúch spánku súvisiacich s úzkosťou. Väčšinou ako súčasť bylinných zmesí. V roku 2000 bol zaradený do oficiálneho čínskeho liekopisu ako uznávaná účinná látka. Okrem mnohých ďalších priaznivých účinkov (posilnenie imunity, udržiavanie hladiny cukru v krvi, antiemetické účinky) pôsobí protizápalovo a znižuje zápalové edémy. Jeho diuretický účinok podporuje činnosť obličiek, ale prispieva aj k udržaniu krvného tlaku. Nie všetky podrobnosti o jeho priaznivých účinkoch pri chronických ochoreniach obličiek sú jasné, ale bolo dokázané, že prispieva k udržaniu funkcie obličiek. Jeho účinok je pravdepodobne komplexný: v pozadí sa predpokladá kombinácia antioxidačných, metabolických a imunomodulačných účinkov.

V Maďarsku vo voľnej prírode rastie aj trúdnik klobúčkatý (Polyporus umbellatus), ktorý je však, podobne ako v iných európskych krajinách, ohrozeným a chráneným druhom. Jeho prípravky je teda možné získať len zo spracovania pestovaných exemplárov a z komerčného obehu. Uznávaná liečivá huba. Jeho diuretický účinok je komplexný: jeho obsah manitolu čerpá vodu priamo z tela. Jeho beta-glukánové polysacharidy preukázateľne zvyšujú bunkovú imunitu. Okrem toho sú schopné priamo inhibovať rast a adhéziu kmeňov baktérií Escherichia coli a Staphylococcus aureus na sliznici močových ciest. Tieto dve baktérie sú častou príčinou infekcií močových ciest. Nedávno publikovaná štúdia ukázala, že má pozitívny vplyv na zápaly a abnormálny metabolizmus mastných kyselín, ktorý stojí za chronickou degeneráciou obličiek .

Listy prasličky roľnej (Equisetum arvense) a žihľavy dvojdomej (Urtica dioica) dnes už nie sú len ľudovým liečiteľstvom, ale močopudné a protizápalové účinky oboch sú uznávané v súčasnej európskej medicíne. Praslička roľná má diuretický účinok na šetrenie stopových prvkov: t.j. primárne odvádza vodu, pričom zadržiava užitočné minerály. Mierny diuretický účinok listov žihľavy sa spája s výrazným protizápalovým účinkom. Dosahuje to inhibíciou zápalových enzýmov (cyklooxygenázy a lipooxygenázy).


Glycerín , ktorý sa prirodzene vyskytuje v tele cicavcov, je takmer ideálnym nosičom celých extraktov. Rozpúšťajú sa v ňom organické aj anorganické zložky. Vďaka tomu sú aktívne zložky rozpustné v organických rozpúšťadlách použiteľné vo vode, v nápojoch na vodnej báze. Dokonalý prírodný konzervant v správnej koncentrácii. Vďaka vysokej schopnosti absorbovať vodu v ňom neprežijú baktérie, mikroskopické kvasinky ani vírusy. Napriek sladkej chuti nejde o cukor, takže ho môžu konzumovať aj diabetici. Nevýhodou je, že veľké dávky môžu spôsobiť hnačku podľa individuálnej citlivosti.

Tekutý výživový doplnok Life Spirit Mushroom Mix Yellow je dôkladnou kombináciou prírodných liečivých húb a liečivých bylín, ktoré sa navzájom dopĺňajú a posilňujú svojimi účinkami na podporu zdravia obličiek a močových ciest.

Čo obsahuje Life Spirit Mushroom Mix Yellow?

Aktívna ingrediencia 5 ml denná dávka NRV % v dennej dávke
Celý extrakt z huby borovicovej (Wolfiporia extensa).
300 mg NA
Celý extrakt z huby (Polyporus umbellatus).
200 mg NA

Celý extrakt z prasličky roľnej (Equisetum arvense).

150 mg NA

 

Celý extrakt z listov žihľavy (Urtica dioica).

150 mg NA

 

NRV % = aké percento oficiálne predpísanej dennej referenčnej hodnoty je pokryté
neuplatňuje sa = neuplatňuje sa; referenčná hodnota denného príjmu nie je predpísaná

Ďalšie zložky: prírodný glycerín.

Užívanie a dávkovanie Life Spirit Mushroom Mix Yellow

Odporúča sa 1 x 5 ml denne (priložená odmerka alebo čajová lyžička). Môže sa konzumovať samostatne alebo zmiešať s akýmkoľvek nápojom podľa vlastného výberu kedykoľvek počas dňa. Prípravok sa odporúča užívať ako kúra: po 80-dňovej kúre sa odporúča 10-14 dňová prestávka. Neprekračujte odporúčanú dávku.

Skladovanie

Pri skladovaní v pôvodnom obale, pri izbovej teplote, na bezpečnom mieste mimo slnečného žiarenia, sálavého tepla a vlhkosti je jeho účinnosť zaručená do dátumu spotreby, ktorý je uvedený na obale. Po otvorení sa odporúča skladovať v chladničke. Neuchovávajte v mrazničke. Po otvorení ho treba spotrebovať do jedného mesiaca! Skladujte mimo dosahu malých detí.

Možné vedľajšie účinky a upozornenia

Tekutý výživový doplnok Life Spirit Mushroom Mix Yellow obsahuje kompletný extrakt z jedlých húb a liečivých bylín, ktoré je možné konzumovať neobmedzene. Neobsahujú syntetické látky, ktoré sú toxické alebo zdraviu škodlivé. Zatiaľ nie sú známe žiadne vedľajšie účinky! Ak máte známu alergiu na niektorú zložku, odporúča sa vyhnúť sa produktu. Neodporúča sa tehotným, dojčiacim matkám a malým deťom z dôvodu nedostatku vedomostí.
Neprekračujte odporúčanú dávku! Veľké predávkovanie prípravkom môže spôsobiť osmotickú hnačku. Zmiernenie hnačky symptomatickými liekmi sa neodporúča: čím skôr sa nadbytočný glycerín vylúči, tým skôr príznaky vymiznú.

Konzumácia výživového doplnku Life Spirit Mushroom Mix Yellow nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Rovnako ako nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť. Nie je určený na diagnostiku alebo liečbu chorôb.

Balenie
100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu