Life Spirit Q10 + Rezveratrol tekutý lipozomálny doplnok stravy s koenzýmom Q10 a rezveratrolom 50 ml

LIFE SPIRIT Q10 + RESVERATROL je tekutý biodoplnok s vynikajúcou biologickou zúžitkovateľnostou, obsahujúci 50 mg koenzýmu Q10 a 30 mg resveratrolu na dávku v lipozomálnej forme! Výborná absorpcia, maximálna biologická zúžitkovateľnosť. Chutí ako mango. Obsahuje 50 dávok!

Skladom
Kód: LS013
Značka: Life Spirit
€39,95 –14 % €33,96
Kategória: Lipozomálne výživové doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
Life Spirit Q10 + Rezveratrol tekutý lipozomálny doplnok stravy s koenzýmom Q10 a rezveratrolom 50 ml
€39,95 –14 %
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

LIFE SPIRIT Q10 + RESVERATROL je tekutý biodoplnok s vynikajúcou biologickou zúžitkovateľnostou, obsahujúci 50 mg koenzýmu Q10 a 30 mg resveratrolu na dávku v lipozomálnej forme! Výborná absorpcia, maximálna biologická zúžitkovateľnosť.

Chutí ako mango.

Obsahuje 50 dávok!

 

O zdravotných účinkoch zložiek v Life Spirit Q10 + Resveratrol

Koenzým Q10 je enzýmový katalyzátor nachádzajúci sa v mitochondriách v „elektrárňach“ všetkých živých druhov buniek (rastlina, zviera, človek). Každá bunka si vyrába energiu, ktorú potrebuje pre svoj život, oxidáciou (pomalým spaľovaním) živín. Tento proces vyžaduje koenzým Q10 v rastlinách, zvieratách a ľuďoch. Ľudské telo si ho tiež dokáže vyrobiť. Bolo však preukázané, že obsah koenzýmu Q10 v ľudských bunkách od tretieho desaťročia rýchlo klesá. Tento pokles je v prvom rade ovplyvnený hlavnými orgánmi a orgánovými systémami spotrebúvajúcimi energiu: srdcom, mozgom, svalmi, pečeňou a obličkami. Keďže sa vyskytuje vo všetkých bunkách prírody, nachádza sa aj v našich potravinách. Potraviny rastlinného pôvodu majú nízky obsah koenzýmu Q10 (nízkoenergetické živé organizmy) a vo významnom množstve sú zastúpené v mäse zvierat, pečeni, obličkách a mozgu. Absorpcia prirodzeného koenzýmu Q10 je však veľmi obmedzená a závisí od okolností: až 20-30% v závislosti od spoločne skonzumovaného jedla!

Koenzým Q10 nechráni pred špecifickými chorobami, poruchami orgánov alebo orgánových sústav, ale je nevyhnutný pre všetky životné funkcie, pretože všetky životné funkcie vyžadujú energiu. Znížený koenzým Q10 vo veku okolo 30-40 rokov je spojený s množstvom degeneratívnych stavov súvisiacich s vekom: rozvoj kardiovaskulárnych ochorení (ischemická choroba srdca, vysoký krvný tlak, srdcové zlyhanie), pokles obranyschopnosti imunity (náchylnosť na infekcie a choroby, ale aj zhubné degenerácie buniek), ubúdanie nervového systému s objavením sa stavov (zábudlivosť, starecká demencia, Alzheimerova choroba a pod.), ale aj s fyzickou a psychickou únavou, syndrómom chronickej únavy. Obzvlášť dobré výsledky sa dosiahli v prípadoch ťažkej atrofie ďasien s vysokou dávkou koenzýmu Q10.

Resveratrol sa nachádza najmä v šupke červeného hrozna, vrátane červeného vína, v kakau, tmavej čokoláde, lieskových orieškoch a v koreňoch a stonkách Pohánkovca japonského (Fallopia japonica). Je to antioxidant typu polyfenolov, ktorý rastliny produkujú ako súčasť vlastného imunitného systému. Ako antioxidant sa podieľa na neutralizácii voľných radikálov, čím chemicky chráni mnohé orgánové systémy: integritu a elasticitu stien krvných ciev, inhibuje aterosklerózu, vazokonstrikciu a hypertenziu, čím chráni srdce. Pôsobí aj protizápalovo: na svojom povrchu chráni biologické membrány pred zápalovými procesmi.

Aktívne zložky v Life Spirit Q10 + Resveratrol podporujú energiu všetkých životných procesov a znižujú riziko vekom podmienených degeneratívnych stavov.

 

Výhody technológie výroby lipozómov

Lipozomálna produkcia znamená, že častice liečiva sú zabalené v blistri, ktorý má veľmi podobné zloženie ako bunkové membrány. To nielenže chráni účinné látky pred rozkladom, trávením, oxidáciou, ale prakticky bez prekážok dopraví svoj obsah do cieľovej bunky, pretože sa dokáže „vpiť" cez jej membránu. To umožňuje účinným látkam dostať sa na miesto určenia takmer bez straty. Zatiaľ čo konvenčná výrobná technológia alebo dokonca prírodné aktívne zložky dosahujú to isté s výraznou stratou. Technológia lipozomálnej výroby formúl je určená na zlepšenie využitia prírodného koenzýmu Q10 s vysokými stratami uvedenými vyššie.

Tekutý výživový doplnok Life Spirit Q10+Resveratrol je vďaka technológii lipozomálnej výroby schopný dopraviť 96 % svojich aktívnych zložiek do cieľových buniek. Týmto spôsobom poskytuje výraznú náhradu v malej dávke.

 

Kto by mal užívať Life Spirit Q10 + Resveratrol?

Jeho užívanie do 20 rokov života je bezvýznamná. Medzi 20. a 30. rokom života sa odporúča len pri fyzicky namáhavom životnom štýle (súťažné športy, ťažká fyzická práca) alebo v obzvlášť stresujúcom období života.

Vo veku nad 30 rokov je prospešný na udržiavanie fyzickej a duševnej kondície a znižuje riziko chorôb alebo stavov ako sú niektoré srdcové choroby (ischemická choroba srdca, arytmie, vysoký krvný tlak, srdcové zlyhanie), neurodegeneratívne ochorenia (zábudlivosť, demencia, Alzheimerova choroba...atď.), na zmiernenie syndrómu fyzickej a psychickej únavy a chronickej únavy. Úspešne sa používa aj na doplnenie lekárskej liečby pri Parkinsonovej chorobe a skleróze multiplex, pri stavoch s oslabenou imunitou (vrátane pacientov s infekciou HIV a AIDS) pri množstve malígnych nádorov (pri príprave na operáciu, na podporu zotavenia). Je obzvlášť užitočný pri liečbe atrofie ďasien.

 

Odporúčané dávkovanie

33 kvapiek denne (1 ml = 3 objemy pipety) dôkladne rozmiešať v akejkoľvek tekutine (pitná voda, čaj, džús).
Odporúča sa konzumovať nalačno. Flaška obsahuje 50 dávok.

Na udržanie alebo prevenciu fyzickej a duševnej vitality sa odporúča konzumovať 33 kvapiek (1 ml) denne zmiešaných s akýmkoľvek nápojom (pitná voda, čaj, džús a pod.). Odporúča sa konzumovať nalačno.

Biologicky dostupná dávka môže byť výrazne ovplyvnená vekom, životným štýlom a zdravotným stavom.
V takýchto prípadoch môže byť zaručené individuálne dávkovanie podľa odporúčania vášho lekára, zubára alebo lekárnika.

 

Life Spirit Q10 + Resveratrol zloženie

Účinná látka v 1 ml (33 kvapiek) dennej dávky  NRV% v 1 ml dennej dávky
 Koenzým Q10 50,00 mg NA
 Resveratrol 30,00 mg NA


NRV % = denný referenčný príjem pre dospelých
NA = žiadne údaje

Ďalšie zložky: čistená pitná voda; emulgátor: sójový lecitín; olej z červených hroznových jadierok, Polysorbát 80; resveratrol, rastlinný glycerín; regulátor kyslosti: bezvodý citrón; aróma: aróma mangového prášku; sladidlo: sukralóza; konzervačná látka: sorban draselný.

 

Life Spirit Q10 + Resveratrol možné kontraindikácie a upozornenia

Pri primeranom použití neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
Predávkovanie u citlivých jedincov môže spôsobiť nadúvanie, kŕče v bruchu a osmotickú hnačku.
Zvyčajne to nevyžaduje lekársky zásah a neodporúča sa zmierňovať hnačku symptomatickými prostriedkami.
Čím skôr sa prebytočný sójový lecitín vyprázdni, tým skôr sťažnosť zmizne!

Výrobok obsahuje zložku získanú zo sóje a je potrebné sa mu vyhnúť pri známych alergiách na sóju.

Konzumácia Life Spirit Q10 + Resveratrol nenahrádza pestrú, vyváženú stravu a zdravý životný štýl.


Číslo oznámenia OETI:
22593/2019

 

Balenie

50 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu