Life Spirit Shiitake kapsuly so širokospektrálnym extraktom z húb 90 ks

Life Spirit Shiitake kapsuly so širokospektrálnym extraktom z húb 90 ks
Zapuzdrený výživový doplnok obsahujúci iba širokospektrálny extrakt z huby shiitake (Lentinula edodes) sušenej na vlastnej vláknine. Neobsahuje pridané konzervačné látky, farbivá ani zvýrazňovače chuti.

Zloženie kapsúl Life Spirit Shiitake
Obsahuje iba prírodné aktívne zložky a vlákninu shiitake (Lentinula edodes), v rastlinnej želatínovej kapsule.

Skladom
Kód: LS057
Značka: Life Spirit
€25,95
Kategória: Čínske huby
Hmotnosť: 0.8 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Life Spirit Shiitake kapsuly so širokospektrálnym extraktom z húb 90 ks
Zapuzdrený výživový doplnok obsahujúci iba širokospektrálny extrakt z huby shiitake (Lentinula edodes) sušenej na vlastnej vláknine. Neobsahuje pridané konzervačné látky, farbivá ani zvýrazňovače chuti.

Zloženie kapsúl Life Spirit Shiitake


Obsahuje iba prírodné aktívne zložky a vlákninu shiitake (Lentinula edodes), v rastlinnej želatínovej kapsule.

Kto môže odporučiť kapsulu Life Spirit Shiitake?


Huba shitake (Lentinula edodes) je lahodná jedlá huba pochádzajúca z Ďalekého východu. Vďaka jej pestovaniu sa jej konzumácia rozširuje aj v Európe a Amerike. Vedecký výskum v ňom identifikoval mnoho zdraviu prospešných bioaktívnych látok. Z tohto dôvodu je čoraz viac cenená ako liečivá huba. V Japonsku sa z neho vyrába aj liek používaný v nemocničných infúziách (Lentinan).
Kapsuly Life Spirit Shiitake obsahujú iba aktívne zložky extrahované z huby, sušené na vlastných vláknach huby. Pravidelné zaraďovanie kapsúl do stravy je prospešné:

Na udržanie celkového zdravia tela.


Huba Shiitake je účinný prírodný posilňovač imunity proti bakteriálnym a vírusovým infekciám;
Dokáže podporiť odolnosť organizmu voči zhubným nádorovým bunkám a zvýšiť účinnosť protinádorovej liečby.
Pre svoje priaznivé metabolické účinky (znižovanie cholesterolu, triglyceridov a cukru v krvi) je zvlášť prospešný pre udržanie krvných tukov a hladiny cukru v krvi.


Znižuje riziko kardiovaskulárnych komplikácií.


Podporuje funkciu pečene.
O liečivých účinkoch huby shiitake
Obsah polysacharidov v hube shiitake sa skrýva za jej mnohými liečivými účinkami. Lentinan je polysacharid patriaci do skupiny bioaktívnych beta-glukánov známych z tejto huby. Jeho dokázaný imunomodulačný účinok bol zdokumentovaný aj proti nádorovým bunkám. Štúdie tiež objasnili mechanizmus tohto: extrakt z húb obsahujúci lentinan chráni imunitné bunky pred škodlivými účinkami kyslíkových radikálov. Inhibícia enzýmu xantínoxidázy (proti tvorbe voľných radikálov), pričom stimuluje glutatiónperoxidázový systém (neutralizuje existujúce voľné radikály). Spojením lentinanu s tradičnou protinádorovou liečbou bolo možné predĺžiť prežívanie pacientov s nádorom a zlepšiť kvalitu ich života.


Posilnením imunity bol lentinan účinný aj pri prevencii metastáz. KS-2 polysacharid extrahovaný z mycélia (hubové filamenty) je nepriamym inhibítorom nádorov posilnením fyziologického účinku lentinanu. Imunomodulačný účinok huby sa považuje za sľubný aj pri liečbe pacientov s AIDS. Fáza LEM (pomenovaná podľa iniciálok Lentinula Edodes Mycelia), tiež identifikovaná z jej mycélia, má účinok na zníženie hladiny cukru v krvi. Hladinu cukru v krvi znížil aj lentín.
Ďalšími cennými bioaktívnymi látkami sú kyselina syringová a kyselina vanilová, ktoré patria do skupiny fenolových zlúčenín. Majú protizápalové a antioxidačné účinky - pravdepodobne sú zodpovedné aj za účinok ochrany pečene.


Zloženie kapsúl Shiitake Life Spirit

Ingrediencie
Účinná látka 3 kapsuly denne
NRV %
Celospektrálny extrakt z húb shiitake, v ktorom
1920 mg NA
- v ktorých sú hubové látky (flavóny, flavonoidy, kyselina syringová, kyselina vanilka, eritadenín atď.)
960 mg NA
- v ktorom sú polysacharidy (lentinan, lentinoidín atď.)
960 mg NA


NRV % = aké percento oficiálne predpísanej dennej referenčnej hodnoty príjmu je pokryté
Takže. = žiadne údaje; referenčná hodnota denného príjmu nie je predpísaná

Užívanie a dávkovanie Life Spirit Shiitake


Odporúča sa zaradiť do stravy 3 kapsuly denne, najlepšie rovnomerne rozložiť počas dňa. Medzi odporúčanými jedlami alebo pred jedlom, nalačno, cca. Vezmite 2 dl s akoukoľvek tekutinou.

Skladovanie kapsúl Shiitake Life Spirit


Skladovaný v pôvodnom obale, na suchom, chladnom mieste, chránený pred slnečným žiarením, sálavým teplom a vlhkosťou si zachováva svoju kvalitu po dobu uvedenú na obale. Po otvorení sa odporúča spotrebovať do 6 týždňov. Skladujte bezpečne mimo dosahu detí.

Možné vedľajšie účinky, varovania

Life Spirit Shiitake je bezpečné konzumovať a zatiaľ si nie sme vedomí žiadnych vedľajších účinkov. Z nemocničnej praxe na Ďalekom východe vieme, že aj „obrovské dávky“ podané vnútrožilovo (16 000 mg dvakrát týždenne) mali za následok prechodné nadúvanie, hnačky, nechutenstvo a v jednom prípade aj dočasné mierne zvýšenie pečeňových enzýmov. Je dôležité poznamenať, že všetci títo pacienti mali pokročilú rakovinu. Je ťažké presne určiť, či sú vnímané nepohodlie dôsledkom ich základného ochorenia alebo vedľajším účinkom mykotickej liečby? Alergická reakcia na huby shiitake nie je veľmi častá, ale môže sa stať. Toto je kontraindikácia pre konzumáciu kapsúl Life Spirit Shiitake. Na základe laboratórnych experimentov nemožno vylúčiť mierny účinok huby na riedenie krvi. Z tohto dôvodu by sa to malo vziať do úvahy u pacientov trpiacich poruchami krvácania alebo pri súčasnom užívaní liekov na riedenie krvi. Odporúča sa konzultácia s lekárom alebo lekárnikom.

Neprekračujte odporúčanú dennú spotrebu 3 kapsúl! Pre nedostatok vedomostí sa prípravok neodporúča tehotným a dojčiacim matkám a malým deťom.

Konzumácia doplnku stravy nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl.

Balenie
90 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu