Life Spirit Symbiotix kapsulový doplnok stravy so živou kultúrou 30 ks

LIFE SPIRIT SYMBIOTIX je kapsula výživového doplnku, ktorá obsahuje veľmi vysoký počet (29,5 miliardy živých buniek flóry na kapsulu) a širokú škálu živých buniek flóry v prírodnom izoláte mliečnej bielkoviny. Na udržanie zdravého fungovania tráviaceho traktu a dobrého trávenia, ako aj na podporu pohody.

Skladom
Kód: LS021
Značka: Life Spirit
€28,95
Kategória: Problémy s trávením
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Čo je Life Spirit Symbiotix?

LIFE SPIRIT SYMBIOTIX je kapsula výživového doplnku, ktorá obsahuje veľmi vysoký počet (29,5 miliardy živých buniek flóry na kapsulu) a širokú škálu živých buniek flóry v prírodnom izoláte mliečnej bielkoviny. Na udržanie zdravého fungovania tráviaceho traktu a dobrého trávenia, ako aj na podporu pohody.

 

Komu by sa mal odporučiť Life Spirit Symbiotix?

Probiotický doplnok stravy LIFE SPIRIT SYMBIOTIX kapsula so živou flórou pôsobí tak, že normalizuje črevnú flóru. Môže to byť nevyhnutné pri a po agresívnych antibiotikách, chemoterapii brucha alebo rádioterapii.

Okrem bežnej liečby môže priniesť úľavu pri zápalových a nezápalových stavoch s abdominálnymi ťažkosťami. Zlepšuje účinnosť diéty znížením metabolických účinkov a pocitu hladu.
Svojimi komplexnými účinkami (pozri „Čo je dobré a ako funguje kapsula doplnku stravy LIFE SPIRIT SYMBIOTIX?“) zlepšuje celkovú pohodu, podporuje imunitu a celkové zdravie.

 

Použitie a podávanie Life Spirit Symbioti

Užívajte jednu kapsulu LIFE SPIRIT SYMBIOTIX denne, najlepšie ráno, ale vždy nalačno s pohárom tekutiny (pitná voda, džús, mliečny výrobok).
Počas liečby je prospešná strava bohatá na vlákninu. Spotrebujte do 50 dní od otvorenia.

 

Na čo sú doplnky Life Spirit Symbiotix dobré a ako fungujú?

Mikroskopické organizmy (baktérie, vírusy, huby a archaea) v našom gastrointestinálnom trakte nie sú ľahostajnými „podnájomníkmi“, ale interagujú s organizmom komplexným a mnohostranným spôsobom. Naše poznatky o zložení a úlohe mikrobiómu (celku s nami žijúcich mikroorganizmov) majú sotva 20 rokov. Molekulárne genetické štúdie odhalili rozmanitosť a všestrannosť mikrobiómu pri udržiavaní vnútorného prostredia.

Pohoda a zdravie sú narušené aj vtedy, ak dôjde k zmene množstva, kvality alebo zloženia nášho mikrobiómu (antibiotická liečba, chemoterapia, choroby, podvýživa a pod.). Hrubé črevo je najviac kolonizované: 500 druhov tisícok miliárd živej flóry žijú len v jednom grame črevného obsahu. Naše dobré baktérie (Lactobacilli, Bifidobacteria, Enterococcus atď.) inhibujú priľnavosť patogénnych baktérií (Salmonella, Helicobacter pylori, E.coli, Streptococcus) na črevnú stenu a ich rast v črevnom obsahu. 70 % ľudských imunitných buniek „slúži“ v črevnej stene – prostredníctvom črevnej flóry dostávajú významnú podporu.

Potlačenie patogénnych baktérií a podpora imunitného systému tiež preukázateľne znižujú riziko rakoviny hrubého čreva a konečníka, ale zároveň upozorňujú imunitné bunky tým, že „detekujú“ rakovinové bunky v ich prostredí. Jedna štúdia zistila súvislosť medzi výskytom črevnej flóry a rakovinou prsníka u žien vyvolanou agresívnou antibiotickou terapiou.

Vyvážený črevný mikrobióm s prebiotikami preukázateľne znižuje chuť do jedla a pomáha vytvárať zdravý pocit plnosti. Pomáha odbúravať tuky, spomaľuje ich vstrebávanie a znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Výsledky pozorovaní a štúdií na ľuďoch to potvrdzujú aj pri syndróme dráždivého čreva a Crohnovej chorobe, kde boli použité vhodné probiotiká na predĺženie obdobia bez ťažkostí. Nečakaný efekt potvrdila talianska štúdia na ľuďoch: normalizáciou zloženia črevnej flóry sa výrazne zlepšil stav žien s príznakmi predmenštruačného syndrómu.

Ak dôjde k nepriaznivým zmenám v mikrobióme, bude to mať nielen črevné následky, ale zasiahne aj celý organizmus. To následne zvyšuje riziko vzniku obezity, cukrovky, štítnej žľazy a autoimunitných, ako aj kardiovaskulárnych ochorení, inzulínovej rezistencie a niektorých druhov rakoviny. Opuch, plynatosť, kŕče v bruchu, hnačka a nepravidelné pohyby čriev môžu byť príznakmi posunu mikrobiómu.
Ak sa tieto príznaky objavia, dôrazne sa odporúča vyhľadať pomoc probiotík.

 

Zloženie Life Spirit Symbiotix

Obsah účinnej látky v 1 kapsuli NRV% *
 Prášková zmes živej flóry 250 mg NA
 Bifidobacterium longum 6,0 mrd CFU NA
 Bifidobacterium bifidum 3,5 mrd CFU NA
 Lactococcus lastic 3,0 mrd CFU NA
 Lactobacillus acidophilus 2,5 mrd CFU NA
 Lactobacillus casei 2,5 mrd CFU NA
 Lactobacillus rhomnosus 2,0 mrd CFU NA
 Bifidobacterium lactis 2,0 mrd CFU NA
 Bifidobacterium breve 2,0 mrd CFU NA
 Lactobacillus plantarum 1,5 mrd CFU NA
 Lactobacillus reuteri 1,5 mrd CFU NA
 Lactobacillus salvarius 1,0 mrd CFU NA
 Lactobacillus helveticus 1,0 mrd CFU NA
 Lactobacillus paracasei 1,0 v NA
 Inulin 50 mg NA
 L-glutamin 50 mg NA


NRV % = denný referenčný príjem pre dospelých NA = žiadne údaje, CFU = počet jednotiek tvoriacich kolónie (živé bunky flóry), miliarda = miliarda

 

Ingrediencie

Prášková zmes živej flóry, inulín, L-glutamín

 

Možné vedľajšie účinky, upozornenia

Life Spirit Symbiotix je bezpečný na používanie a zatiaľ neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Neodporúča sa tehotným ženám pre nedostatok skúseností. Tento liek je určený len pre dospelých a má sa uchovávať mimo dosahu a dohľadu detí. Uchovávajte v chladničke vo vlastnej nádobe do dátumu exspirácie, ktorý je uvedený na obale.

Pretože zloženie črevnej flóry je individuálne, môžu byť individuálne aj reakcie človeka. Ak 4-6 týždňová liečba neprinesie očakávané výsledky, so sťažnosťami sa odporúča konzultovať s lekárom. Alebo skúste probiotikum s iným zložením.

Výrobok nie je náhradou vyváženej pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Skladovanie

Uchovávajte v chladnom priestore (v chladničke)! Uchovávajte mimo dosahu detí!

 

Balenie

30 db

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu