Life Spirit Tekutý extrakt obsahujúci široké spektrum pornatky 250 ml

Life Spirit Tekutý extrakt obsahujúci široké spektrum pornatky 250 ml

Tekutý doplnok stravy obsahujúci celý extrakt z pornatky (Wolfiporia extensa) v glyceríne. Obsahuje iba prírodné látky, bez pridaných prísad. Môže sa konzumovať aj vo vegetariánskej a vegánskej strave.

Skladom
Kód: LS067
Značka: Life Spirit
€54,95 –15 % €46,71
Kategória: Čínske huby
Hmotnosť: 0.25 kg
life spirit fenyoszivacsgomba teljes spektrumat tartalmazo folyekony etrendkiegeszito 250ml
€54,95 –15 %
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Life Spirit Tekutý extrakt obsahujúci široké spektrum pornatky 250 ml

Tekutý doplnok stravy obsahujúci celý extrakt z pornatky (Wolfiporia extensa) v glyceríne. Obsahuje iba prírodné látky, bez pridaných prísad. Môže sa konzumovať aj vo vegetariánskej a vegánskej strave.

Aktívne zložky a zdravotné ochranné účinky pornatky

Pornatka je huba, ktorá žije v symbióze s koreňmi borovíc. Môže sa vyskytnúť kdekoľvek, kde nájdete borovicový les. Jej vnútro nie je homogénne. Rôzne farebné vrstvy sa v tradičnej čínskej medicíne označujú rôznymi názvami a používajú sa pri rôznych indikáciách. Liečebné využitie huby siaha až k tradíciám tradičnej čínskej medicíny a ázijských národov. Používa sa na posilnenie vegetatívnych funkcií (pečeň, obličky, slezina), zmiernenie zápalu, odstránenie zápalovej vodnatosti a prekrvenia. Používa sa tiež na odstránenie hroziaceho potratu a na odstránenie úzkosti a porúch spánku súvisiacich s úzkosťou. Zriedkavo samostatne, najčastejšie ako zložka bylinných zmesí. Nie je to tak dávno, čo sa pornatka stala stredobodom vedeckého záujmu. Len v roku 2000 bol zaradený do Čínskeho liekopisu ako uznávaná účinná látka. Aktívna zložka Lanostanu má tiež protizápalový účinok inhibíciou enzýmu fosfolipázy-A2. Fungovanie imunitného systému je podporované viacerými aktívnymi zložkami huby, ktoré sa vzájomne posilňujú. Polysacharidové, glukánové a triterpénové zlúčeniny mobilizujú bunkovú imunitu stimuláciou cytokínového systému.

V laboratórnych štúdiách sa vo vode rozpustné polysacharidy a niektoré triterpény ukázali ako účinné proti experimentálnym ľudským rakovinovým bunkovým líniám. Reguláciou enzýmu tyrozinázy dokáže inhibovať produkciu melanínu, preto je perspektívny v kozmetickej liečbe stavov spojených so zmenami farby kože (pehy, pečeňové škvrny), čo si však vyžaduje ďalší výskum.
Komu sa odporúča konzumovať tekutý výživový doplnok Life Spirit?
Tekutý výživový doplnok Life Spirit môže pomôcť pri akútnych a chronických zápalových stavoch, najmä ak sú spojené s vodnatosťou (opuchmi). Jemne podporuje hydroterapiu pri všetkých stavoch, kde je to opodstatnené (vysoký krvný tlak liečený hydroterapiou, ochorenia obličiek, počiatočné štádiá zlyhania obličiek a pod.). Môže byť prospešný na zmiernenie nevoľnosti a zvracania. Pri nedostatku vedomostí sa neodporúča zmierniť nevoľnosť počas tehotenstva.

Life Spirit je doplnok stravy vyrobený z hubového extraktu na báze dvojfázovej extrakcie. Pomocou rôznych technológií oddelene extrahujeme aktívne zložky huby, ktoré sú rozpustné vo vode a rozpustné v organických rozpúšťadlách. Organické rozpúšťadlo sa následne z extraktu úplne odstráni. Takto sa získavajú vo vode rozpustné a organické extrakty. Potom sa účinné látky „vstrebú“ do glycerínu. Najmodernejší proces ultrazvukovej extrakcie zaisťuje šetrnejšie spracovanie pri nižšej teplote. Pomocou ktorých je možné dosiahnuť vyšší obsah účinných látok. Naše výťažky z húb Life Spirit spĺňajú dnešné najvyššie štandardy kvality! Produkt obsahuje 50 dávok!


Čo obsahuje tekutý výživový doplnok?

Iba prírodné aktívne zložky huby - pri zachovaní množstva a pomerov charakteristických pre hubu - sa po špeciálnom ultrazvukovom ošetrení uvoľňujú v dvoch fázach. Ultrazvuková predúprava umožňuje šetrný, ale efektívnejší postup extrakcie. Aktívne zložky huby sú absorbované v glyceríne. Life Spirit je tekutý doplnok stravy vyrobený v Maďarsku v súlade s najprísnejšími predpismi EÚ s najmodernejšou technológiou výroby!

Komponent množstvo v dennej dávke (5 ml) NRV %
Celý extrakt Wolfiporia extensa
600 mg NA
Glycerol
5.750 mg NA


NRV % = Aké percento referenčnej hodnoty odporúčanej na dennú spotrebu pre dospelých je pokryté

NA = neuplatňuje sa (odporúčaná referenčná hodnota pre dennú spotrebu nie je definovaná)

Glycerín je takmer ideálnym nosičom výťažkov z húb: 1) je to látka šetrná k organizmu prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele; 2) jeho sladká chuť umožňuje konzumáciu bez nepohodlia; 3) zároveň sa nepodieľa na metabolizme cukrov. Preto ho môžu konzumovať aj diabetici. 4) V správnom množstve je to dokonalý prírodný konzervant. Jeho jedinou nevýhodou je, že veľké predávkovanie spôsobuje osmotickú hnačku podľa individuálnej citlivosti. Zadržiava vodu v črevnom trakte.

Užívanie a dávkovanie tekutého výživového doplnku Life Spirit

Odporúča sa konzumovať 1 x 5 ml denne (cca kávová lyžička alebo odmerať odmerkou, ktorá je súčasťou balenia) tekutého doplnku stravy Life Spirit. Odporúča sa konzumovať kedykoľvek počas dňa, najlepšie však na začiatku aktívneho obdobia, aby sa predišlo zadržiavaniu vody počas odpočinku. Môže sa konzumovať samostatne alebo zmiešať s akoukoľvek tekutinou (pitná voda, ovocné šťavy, čaj). Na prevenciu cestovných nevoľností sa odporúča konzumovať ho pol hodinu až hodinu pred plánovanou cestou.

Možné vedľajšie účinky a upozornenia

Konzumácia huby je bezpečná, zatiaľ nie sú známe žiadne vedľajšie účinky a nie sú nám známe žiadne liekové interakcie.

Štúdie poukazujú na možný účinok na riedenie krvi – hoci jeho rozsah ešte nie je jasný. Z bezpečnostných dôvodov sa môže začať súčasne s liečbou na riedenie krvi s informáciou ošetrujúceho lekára, s jeho súhlasom a pod zvýšenou kontrolou. Hoci jedna štúdia naznačuje, že nezvyšuje autoimunitné procesy a odmietnutie orgánov po transplantácii, zatiaľ sa to nepovažuje za dostatočný dôkaz. Neodporúča sa používať v takýchto podmienkach. Hoci sa používa aj v tradičnej čínskej medicíne a mnohých ľudových prostriedkoch na prevenciu potratov, zatiaľ nie je akceptovaná. Pri absencii presných informácií ho nemožno odporučiť tehotným a dojčiacim matkám. Pre jeho diuretický účinok je potrebné počas kurzu venovať osobitnú pozornosť konzumácii tekutín primeranej veku a kondícii.

Life Spirit je doplnok stravy, ktorý nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neslúži na diagnostiku ani liečbu chorôb a nenahrádza zdravotnú starostlivosť.

Skladovanie

V originálnom balení, chránenom pred svetlom a teplom, je zaručená jeho kvalita do termínu uvedeného na obale. Po otvorení sa odporúča skladovať v chladničke a musí sa spotrebovať do dvoch mesiacov. Skladujte bezpečne mimo dosahu detí!


Krajina pôvodu

Maďarsko

Balenie

Je distribuovaný v plastovej fľaši s poistným krúžkom s objemom náplne 250 ml (50 dávok). Odmerka súčasťou balenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu