Life Spirit tekutý výživový doplnok obsahujúci výťažok huby Reishi (Ganoderma) 250 ml

Life Spirit tekutý výživový doplnok obsahujúci výťažok huby Reishi (Ganoderma) 250 ml

Tekutý výživový doplnok stravy s obsahom plnospektrálneho extraktu jednej z najkomplexnejších liečivých húb na ochranu zdravia, Lesklokôrovky lesklej (Ganoderma lucidum / reishi / ling-zhi). Obsahuje iba prírodné zložky, bez prísad. Môže sa konzumovať aj vo vegetariánskej a vegánskej strave.

Skladom
Kód: LS054
Značka: Life Spirit
€54,95
Kategória: Čínske huby
Hmotnosť: 0.25 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Life Spirit tekutý výživový doplnok obsahujúci výťažok huby Reishi (Ganoderma) 250 ml

Tekutý výživový doplnok stravy s obsahom plnospektrálneho extraktu jednej z najkomplexnejších liečivých húb na ochranu zdravia, Lesklokôrovky lesklej (Ganoderma lucidum / reishi / ling-zhi). Obsahuje iba prírodné zložky, bez prísad. Môže sa konzumovať aj vo vegetariánskej a vegánskej strave.

Aktívne zložky a zdravotné účinky Lesklokôrovky (reishi).

Hubu (Ganoderma lucidum, reishi) možno nájsť kdekoľvek na svete, no všade je extrémne vzácna. Keďže poznatky o nej sa do celého sveta rozšírili z Ďalekého východu, je všeobecne známa aj ako japonská (reishi) a čínska (ling-zhi). Reishi je jednou z najznámejších liečivých húb. Držala by niekoľko rekordov, ak by boli zachované záznamy o hubách: 1) huba, ktorá sa používa najdlhšie. Čínski lingvisti diskutujú o tom, či je jeho prvá dokumentácia stará len dvetisíc rokov alebo staršia; 2) najviac skúmaná a študovaná huba; 3) Známa huba obsahujúca najrozmanitejšie účinné látky na posilnenie imunity. Podľa výsledkov štúdie porovnávajúcej účinky 58 húb, Lesklokôrovka obsahovala najviac druhov a najväčšie množstvo imunitu posilňujúcich účinných látok. Celkovo zatiaľ bolo potvrdených 400 účinných látok . Tradičná čínska medicína považuje hubu reishi pre jej komplexné účinky za hubu dlhovekosti.
Vedecký výskum doteraz identifikoval asi 200 polysacharidov a 130 triterpénových zlúčenín z huby reishi. Ktoré majú všestrannú podporu imunity a protinádorové vlastnosti.


Okrem stimulácie imunitných buniek a imunitných látok bolo zistených aj množstvo priamo antivírusových účinných látok (kyselina ganoderová B, ganoderiol, ganondermanondiol a ganondermanontriol a kyselina ganolucidová, lucidenín-laktón), ktoré pôsobia proti hepatitíde B, vezikulárna stomatitída, herpes simplex a je dokázaný jej antivírusový účinok proti HIV.

Ganoderan-A a -B, ako aj glukány, majú účinok na zníženie hladiny cukru v krvi. Jeho sérové zlúčeniny (peroxid ergosterolu, cerebrozidy a β-sitosterol) prispievajú k znižovaniu cholesterolu v krvi. Pozorovania na pacientoch s ochorením koronárnych artérií tiež ukázali priamy účinok na zníženie krvného tlaku prostredníctvom ACE inhibujúcich látok. Zabraňuje tiež tvorbe krvných zrazenín a pôsobí antitromboticky. Celkovo chráni kardiovaskulárne a cievne zdravie. GLP proteín, ktorý bol tiež objavený pri výskume húb – má silný antioxidačný a najmä pečeňový ochranný účinok.

 

Komu sa odporúča užívať tekutý doplnok stravy Life Spirit Reishi?

Doplnenie stravy tekutým výživovým doplnkom stravy Life Spirit Reishi pomáha udržiavať celkové zdravie tela. Prispieva k zachovaniu všeobecnej fyzickej a psychickej zdatnosti. Priaznivo pôsobí na udržanie metabolizmu ľudí s nadváhou alebo niektorým typom poruchy metabolizmu tukov, metabolickým syndrómom X a pacientom s cukrovkou 2. typu. Týmto spôsobom a vďaka svojim vlastnostiam priamo regulujúcim krvný tlak môže výrazne znížiť riziko cievnych komplikácií a vysokého krvného tlaku. Jeho antitrombotický účinok zlepšuje prietok malých ciev a prekrvenie tkanív. Celkovo podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému, znižuje a spomaľuje progresiu ochorenia koronárnych artérií. Ide o jeden z najkomplexnejších prírodných prostriedkov na imunitnú obranu a boj proti nádorom: jeho priamy protinádorový účinok a antioxidačná kapacita okrem posilnenia imunity napádajú rakovinové bunky z troch strán. Okrem toho sa preukázalo, že znižuje vedľajšie účinky a sťažnosti na ožarovanie a chemoterapiu a môže urýchliť zotavenie. Pri počiatočných a stredne ťažkých chronických ochoreniach pečene posilňuje regeneráciu pečene a skracuje dobu rekonvalescencie. Pri chronických zápaloch kĺbov, tráviaceho traktu a dýchacích ciest môže zmierniť ťažkosti a spomaliť progresiu ochorenia. Reishi je jedným z našich najkomplexnejších prírodných liekov na zdravie. Ani moderná veda nepopiera zdravie chrániaci a anti-aging efekt jej komplexných účinkov.

 

Výťažok z huby Life Spirit Reishi (Ganoderma).

Life Spirit je doplnok stravy vyrobený z hubového extraktu na báze dvojfázovej extrakcie. Pomocou rôznych technológií oddelene extrahujeme aktívne zložky huby, ktoré sú rozpustné vo vode a rozpustné v organických rozpúšťadlách. Organické rozpúšťadlo sa následne z extraktu úplne odstráni. Takto sa získavajú vo vode rozpustné a organické extrakty. Potom sa účinné látky „vstrebú“ do glycerínu. Najmodernejší proces ultrazvukovej extrakcie zaisťuje šetrnejšie spracovanie pri nižšej teplote. Pomocou ktorých je možné dosiahnuť vyšší obsah účinných látok. Naše výťažky z húb Life Spirit spĺňajú dnešné najvyššie štandardy kvality! Produkt obsahuje 50 dávok!

Čo obsahuje tekutý výživový doplnok Life Spirit Reishi?

Iba prírodné aktívne zložky huby - pri zachovaní množstva a pomerov charakteristických pre hubu - sa po špeciálnom ošetrení ultrazvukom uvoľňujú v dvoch fázach. Ultrazvuková predúprava umožňuje šetrný, ale efektívnejší postup extrakcie. Aktívne zložky huby sú absorbované v glyceríne. Technológia výroby tekutého doplnku stravy Life Spirit Reishi spĺňa najprísnejšie normy!

Komponent množstvo v dennej dávke (5 ml) NRV %
Kompletný extrakt Ganoderma lucidum
625 mg NA
Glycerol
5.725 mg NA

 

NRV % = Aké percento referenčnej hodnoty odčená nie je na dennú sprepunu pre vádzáho je pokryté

NA = neuplatňuje sa (opportučená referenčná hodnota pre dennú sprepunu nie je definovaná)

Glycerín je takmer ideálnym nosičom výtážkov z húb. 2) jeho sladká chuť umožňuje konzumáciú bez nepohodlia; 3) zároveň sa nepodieľa na metabolizme cukrov. Preto ich môžu konzumovať aj diabetici. 4). Jeho jedinou nevýhodou je, že kvôli individuálnej citlivosti spôsobuje osmotické tehotenstvo. Zadržiava vodu v črevnom trakte.


Užívanie a dávkovanie

Odporúča sa užiť 1 x 5 ml tekutého výživového doplnku Life Spirit Reishi (Môže sa konzumovať samostatne alebo zmiešať s akoukoľvek tekutinou (pitová voda, ovocná šťava, čaj, káva, kakao). Odporúča sa konzumovať nalačno alebo tesne pred jedlom.


Možné vedľajšie účinky a upozornenia

Bezpečná je aj dlhodobá konzumácia výťažku z hubyReishi. Vedľajšie účinky boli zaznamenané veľmi zriedkavo a prechodne: sucho v ústach, zvýšený smäd, svrbenie. V súvislosti s alkoholom sa častejšie vyskytujú alergické príznaky, nadúvanie brucha a hnačka. So zvýšenou opatrnosťou a na odporúčanie lekára ho môžu užívať ľudia s poruchami krvácania alebo s liečbou na riedenie krvi. Reishi posilňuje imunitné reakcie organizmu. Kontraindikované pre ľudí s autoimunitnými ochoreniami. Pri ťažkej infekcii COVID sa môže užívať po zvážení prínosov a rizík. Odporúča sa konzultovanie s lekárom. Môže posilniť účinky liekov na zníženie hladiny cukru v krvi – zvýšená kontrola hladiny cukru v krvi sa odporúča pri cukrovke. Neodporúča sa pre tehotné a dojčiace matky. Pri akejkoľvek známej alergii na huby sa treba vyhýbať aj konzumácii húb Reishi!

Skladovanie

V pôvodnom obale, na mieste chránenom pred svetlom a teplom, je zaručená jeho kvalita do termínu uvedeného na obale. Po otvorení sa odporúča skladovať v chladničke. Musí sa spotrebovať do dvoch mesiacov. Skladujte bezpečne mimo dosahu detí!

Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Rovnako ako neslúži na diagnostiku či liečbu chorôb, ani nenahrádza zdravotnú starostlivosť.

Krajina pôvodu

Maďarsko

Balenie

Je distribuovaný vo fľaši tmavej farby s poistným krúžkom s objemom náplne 250 ml (50 dávok).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu