Phiten Aqua titánová okrúhla náplasť 1000 ks

Okrúhla náplasť Phiten Aqua Titan je vynikajúca na zníženie bolesti svalov. S jeho pomocou môžete predchádzať zraneniam, náplasť obnovuje vitalitu Vášho tela. Diskový tvar uľahčuje nosenie na častiach tela, ktoré sú vystavené pohybu. Náplasť je vodeodolná a jej aplikácia nevyžaduje žiadne odborné znalosti. Užite si slobodu pohybu bez bolesti!

Vypredané
Kód: PT007
Značka: Phiten
€171,95
Kategória: Titánové náplasti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Okrúhla náplasť Phiten Aqua Titan je vynikajúca na zníženie bolesti svalov. S jeho pomocou môžete predchádzať zraneniam, náplasť obnovuje vitalitu Vášho tela. Diskový tvar uľahčuje nosenie na častiach tela, ktoré sú vystavené pohybu. Náplasť je vodeodolná a jej aplikácia nevyžaduje žiadne odborné znalosti. Užite si slobodu pohybu bez bolesti!

„Po preskúmaní pojmu „zdravie“ – v dnešnej dobe – sme všetku našu pozornosť zamerali na prirodzenú liečivú silu tela. Každý má svoju vlastnú liečivú silu, ktorá je však často oslabená únavou a stresom, ktoré si nahromadíme v každodennom hektickom životnom štýle, čím narúšame rovnováhu mysle a tela. Našou úlohou je prinútiť dedičnú silu k takému maximálnemu výkonu, aby udržala dokonalú rovnováhu medzi mysľou a telom.“ (Slová od Yoshirio Hirata).

Pohyb svojho tela môžeme čiastočne ovplyvniť a čiastočne sa deje mimo nášho vedomia. Fungovanie orgánov je výsledkom komplexnej súhry fyzických pohybov a elektrochemických impulzov. Telo je zázračný stroj, v ktorom prebieha nespočetné množstvo energetických procesov, spolupracujú a vzájomne sa podporujú, akosi sa regulujú. Hojne sa používa napr. kinesio náplasť.

Phiten pochádza z oblasti japonskej terapie bolesti a už desaťročia vyrába len prírodné ingrediencie na báze drahých kovov a minerálov na vonkajšie použitie. Sú to napr. ako impregnácia sa nachádzajú vo všetkých produktoch Phiten.

Produkty Phiten podporujú regeneračné procesy, uvoľňujú svaly a kĺby, pomáhajú odbúravať stres a napätie. Všetky produkty Phiten sú navrhnuté tak, aby napomáhali k celkovej relaxácii, ktorá je predpokladom uzdravenia.

Phiten = zdravie, energia, výkon, regenerácia, relax


Titán pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu tela
. Titán je hypoalergénny kov, ktorý sa často používa v medicíne a športe. Dnes vieme, že fungovanie nervov, svalov a orgánov je riadené elektrinou a že v podstate aj fungovanie samotného tela je elektrické. Tieto skúsenosti a pocity, ktoré dokazujú, že sme živé ľudské bytosti, spočívajú na vlastnostiach celého elektrického systému tela. Špeciálne upravený titán nachádzajúci sa v produktoch Phiten má harmonizujúci účinok na bioelektrické procesy v tele a napomáha rôznym funkciám organizmu. Titánové častice sa rozpúšťajú vo vode (Aquatitan) a tak sa dostávajú do rôznych textilných vlákien.

Náplasť Phiten bola vyvinutá na liečbu svalových ťažkostí a svalových napätí s titánom. Jedinečná metóda, ktorá umožňuje nabiť častice titánu a zlata energiou. Náplasti Phiten stimulujú krvný obeh, čím uvoľňujú svaly, prípadne ich tuhosť. Vďaka tomu môžu odpadové látky ľahšie opustiť telo. Vďaka náplasti sa zákazníci cítia lepšie, zmierňujú sa bolesti, sú energickejší a pokojnejší.

Produkty Phiten môže používať každý! Reorganizujte svoju životnú energiu pomocou flexibilnej náplasti Phiten. Tieto naše produkty pomáhajú svalom uvoľniť sa a prinavrátiť telu vitalitu.

 

Použitie náplasti Phiten

 • Flexibilné tvary náplastí Phiten pomáhajú pri ich nosení na častiach tela, ktoré sú vystavené pohybu (napr. prsty, svaly, kolená).
 • Jeho použitie sa odporúča na tie časti tela, kde je silná bolesť. V prípade natiahnutia alebo preťaženia tlmí napr. bolesti v lakťoch alebo kolenách.
 • Náplasť Phiten je vodeodolná a prispôsobí sa pokožke do 3-7 dní v závislosti od pokožky a podmienok nosenia.
 • Ak je špinavá alebo sa pod ňu dostala voda, odstráňte ju a nalepte novú náplasť (disk).

 

Vlastnosti

 • Ľahko sa nanáša
 • Flexibilné
 • Vodeodolný
 • Výborná priedušnosť
 • Pre normálnu a citlivú pleť

 

Materiál a technológia

 • Tkanina
 • Uhlíkový titán (AQUA TITANIUM Technology)

 

Veľkosť

 • Priemer: 22 mm
 • 1 krabička obsahuje 1000 kruhových náplastí


Originálny japonský výrobok prémiovej kvality!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu