Phiten Metax krém 250 g

Tento vysoko kvalitný zdravotný krém je vyrobený s ohľadom na fyzikálnu chémiu. Jeho hlavnými zložkami sú Phiten AQUA GOLD a AQUA PALLADIUM, ako aj ďalšie minerály ako horčík a kremík. Poskytuje mäkký, ľahký pocit a odporúča sa aj na každodenné použitie alebo na úplnú masáž, pre profesionálov alebo na domáce použitie.

Vypredané
Kód: PT016
Značka: Phiten
€71,95
Kategória: Liečivá kozmetika a pomôcky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg

Tento vysoko kvalitný zdravotný krém je vyrobený s ohľadom na fyzikálnu chémiu. Jeho hlavnými zložkami sú Phiten AQUA GOLD a AQUA PALLADIUM, ako aj ďalšie minerály ako horčík a kremík.

Poskytuje mäkký, ľahký pocit a odporúča sa aj na každodenné použitie alebo na úplnú masáž, pre profesionálov alebo na domáce použitie.

 

Technológia

AQUA GOLD a AQUA PALLADIUM

 

Použite

Naneste krém na ruky a v dostatočnom množstve naneste na ošetrovaný povrch.

 

Upozornenie

Len na vonkajšie použitie. Nepoužívať na otvorené rany! Ak sa u vás objavia vyrážky, začervenanie alebo svrbenie, v prípade potreby sa opýtajte svojho lekára alebo lekárnika. Nevystavujte teplu, vlhkosti ani priamemu slnečnému žiareniu. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite veľkým množstvom vody.

 

Zloženie

Water, Butylene Glycol, Squalane, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Colloidal Gold, Polysorbate 80, Nylon-12, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Oil, Colloidal Palladium, Ethoxydiglycol, Mica, Disodium EDTA, Tourmaline, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Dilauramidoglutamide Lysine, Sodium Citrate, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Butylparaben, Citric Acid, Ethylparaben

 

Miesto výroby:

Japonsko

 

Balenie:

250 g

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu