Phiten Metax náplasť 50 ks

Táto vysoko účinná prémiová náplasť je vyrobená novou technológiou Metax. Dá sa použiť kdekoľvek na tele. Základom novej technológie Metax je miešanie nových materiálov a technológií, ktoré spája Aqua titanium, Aqua paládium, karbonizovaný titán a Mica. Používame takzvanú „zlatú sľudu“, čo je kombinácia prírodných minerálov s bohatým obsahom horčíka a vysokou biologickou hodnotou. Na zadnej strane je potiahnutý týmto materiálom a je vysoko kompatibilný s procesmi Phiten.

Vypredané
Kód: PT022
Značka: Phiten
€28,95
Kategória: Titánové náplasti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.19 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Táto vysoko účinná prémiová náplasť je vyrobená novou technológiou Metax. Dá sa použiť kdekoľvek na tele.

Základom novej technológie Metax je miešanie nových materiálov a technológií, ktoré spája Aqua titanium, Aqua paládium, karbonizovaný titán a Mica. Používame takzvanú „zlatú micu“, čo je kombinácia prírodných minerálov s bohatým obsahom horčíka a vysokou biologickou hodnotou. Na zadnej strane je potiahnutý týmto materiálom a je vysoko kompatibilný s procesmi Phiten.

Nové oválne náplasti Metax sú o 45 % väčšie ako tradičné náplasti Phiten, takže dokážu pokryť väčšiu plochu. Vďaka tomu je jeho použitie jednoduchšie a cielenejšie.


„Po preskúmaní pojmu „zdravie“ – v dnešnej dobe – sme všetku našu pozornosť zamerali na prirodzenú liečivú silu tela. Každý má svoju vlastnú liečivú silu, ktorá je však často oslabená únavou a stresom, ktoré si nahromadíme v každodennom hektickom životnom štýle, čím narúšame rovnováhu mysle a tela. Našou úlohou je prinútiť dedičnú silu k takému maximálnemu výkonu, aby udržala dokonalú rovnováhu medzi mysľou a telom.“ (Slová od Yoshirio Hirata).

Pohyb svojho tela môžeme čiastočne ovplyvniť a čiastočne sa deje mimo nášho vedomia. Fungovanie orgánov je výsledkom komplexnej súhry fyzických pohybov a elektrochemických impulzov. Telo je zázračný stroj, v ktorom prebieha nespočetné množstvo energetických procesov, spolupracujú a vzájomne sa podporujú, akosi sa regulujú. Hojne sa používa napr. kinesio náplasť.

Phiten pochádza z oblasti japonskej terapie bolesti a už desaťročia vyrába len prírodné ingrediencie na báze drahých kovov a minerálov na vonkajšie použitie. Sú to napr. ako impregnácia sa nachádzajú vo všetkých produktoch Phiten.

Produkty Phiten podporujú regeneračné procesy, uvoľňujú svaly a kĺby, pomáhajú odbúravať stres a napätie. Všetky produkty Phiten sú navrhnuté tak, aby napomáhali k celkovej relaxácii, ktorá je predpokladom uzdravenia.

Phiten = zdravie, energia, výkon, regenerácia, relax


Titán pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu tela
. Titán je hypoalergénny kov, ktorý sa často používa v medicíne a športe. Dnes vieme, že fungovanie nervov, svalov a orgánov je riadené elektrinou a že v podstate aj fungovanie samotného tela je elektrické. Tieto skúsenosti a pocity, ktoré dokazujú, že sme živé ľudské bytosti, spočívajú na vlastnostiach celého elektrického systému tela. Špeciálne upravený titán nachádzajúci sa v produktoch Phiten má harmonizujúci účinok na bioelektrické procesy v tele a napomáha rôznym funkciám organizmu. Titánové častice sa rozpúšťajú vo vode (Aquatitan) a tak sa dostávajú do rôznych textilných vlákien.

Náplasť Phiten bola vyvinutá na liečbu svalových ťažkostí a svalových napätí s titánom. Jedinečná metóda, ktorá umožňuje nabiť častice titánu a zlata energiou. Náplasti Phiten stimulujú krvný obeh, čím uvoľňujú svaly, prípadne ich tuhosť. Vďaka tomu môžu odpadové látky ľahšie opustiť telo. Vďaka náplasti sa zákazníci cítia lepšie, zmierňujú sa bolesti, sú energickejší a pokojnejší.

Produkty Phiten môže používať každý! Reorganizujte svoju životnú energiu pomocou flexibilnej náplasti Phiten. Tieto naše produkty pomáhajú svalom uvoľniť sa a prinavrátiť telu vitalitu.

 

Vlastnosti

  • Ľahko sa nanáša
  • Vodeodolný
  • Pre normálnu a citlivú pleť

 

Materiál a technológia

  • Metax technológia (Aqua titan + Aqua paládium + mica)
  • Textil: 61% polyester, 33% bavlna, 6% polyuretán

 

Rozmer

35 mm x 22 mm (oválny)

 

Obsah balenia

50 ks náplastí


Použitie náplasti Phiten

  • Len pre suchú čistú pokožku.
  • V prípade potreby odstránením chĺpkov.
  • Aplikácia náplastí si nevyžaduje odborné znalosti, môžete si ju aplikovať sami.
  • Z hygienických dôvodov odporúčame odstraňovať náplasti každé 2-3 dni, no môžete ich nosiť aj niekoľko dní, ak ich vaša pokožka dobre znáša.


Upozornenie

Nedávajte na otvorenú ranu. Ak sa u Vás objaví vyrážka, začervenanie alebo svrbenie, odstráňte náplasť a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu