Phiten Power páska X30 - Titanová okrúhla náplasť 50 ks

Pred, počas alebo po akejkoľvek aktivite vám X30 Titánové okrúhle náplaste pomôžu, keď to najviac potrebujete. Používajú ho športovci, tréneri, praktizujúci po celom svete.

Vypredané
Kód: PT026
Značka: Phiten
€19,95
Kategória: Titánové náplasti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.19 kg

„X30“ označuje produkty, ktoré boli impregnované tridsaťnásobnou hustotou, zvýšená hustota má výraznejší vplyv. Náplasti sa ľahko aplikujú a dajú sa ľahko nosiť v kabelke alebo taške do telocvične.

Pred, počas alebo po akejkoľvek aktivite titánové kruhové náplasti X30 pomôžu, keď to najviac potrebujete. Používajú ho športovci, tréneri a praktizujúci na celom svete.

„Po preskúmaní pojmu „zdravie“ – v dnešnej dobe – sme všetku našu pozornosť zamerali na prirodzenú liečivú silu tela. Každý má svoju vlastnú liečivú silu, ktorá je však často oslabená únavou a stresom, ktoré si nahromadíme v každodennom hektickom životnom štýle, čím narúšame rovnováhu mysle a tela. Našou úlohou je prinútiť dedičnú silu k takému maximálnemu výkonu, aby udržala dokonalú rovnováhu medzi mysľou a telom.“ (Slová od Yoshirio Hirata).

Pohyb svojho tela môžeme čiastočne ovplyvniť a čiastočne sa deje mimo nášho vedomia. Fungovanie orgánov je výsledkom komplexnej súhry fyzických pohybov a elektrochemických impulzov. Telo je zázračný stroj, v ktorom prebieha nespočetné množstvo energetických procesov, spolupracujú a vzájomne sa podporujú, akosi sa regulujú. Hojne sa používa napr. kinesio náplasť.

Phiten pochádza z oblasti japonskej terapie bolesti a už desaťročia vyrába len prírodné ingrediencie na báze drahých kovov a minerálov na vonkajšie použitie. Sú to napr. ako impregnácia sa nachádzajú vo všetkých produktoch Phiten.

Produkty Phiten podporujú regeneračné procesy, uvoľňujú svaly a kĺby, pomáhajú odbúravať stres a napätie. Všetky produkty Phiten sú navrhnuté tak, aby napomáhali k celkovej relaxácii, ktorá je predpokladom uzdravenia.

Phiten = zdravie, energia, výkon, regenerácia, relax


Titán pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu tela
. Titán je hypoalergénny kov, ktorý sa často používa v medicíne a športe. Dnes vieme, že fungovanie nervov, svalov a orgánov je riadené elektrinou a že v podstate aj fungovanie samotného tela je elektrické. Tieto skúsenosti a pocity, ktoré dokazujú, že sme živé ľudské bytosti, spočívajú na vlastnostiach celého elektrického systému tela. Špeciálne upravený titán nachádzajúci sa v produktoch Phiten má harmonizujúci účinok na bioelektrické procesy v tele a napomáha rôznym funkciám organizmu. Titánové častice sa rozpúšťajú vo vode (Aquatitan) a tak sa dostávajú do rôznych textilných vlákien.

Náplasť Phiten bola vyvinutá na liečbu svalových ťažkostí a svalových napätí s titánom. Jedinečná metóda, ktorá umožňuje nabiť častice titánu a zlata energiou. Náplasti Phiten stimulujú krvný obeh, čím uvoľňujú svaly, prípadne ich tuhosť. Vďaka tomu môžu odpadové látky ľahšie opustiť telo. Vďaka náplasti sa zákazníci cítia lepšie, zmierňujú sa bolesti, sú energickejší a pokojnejší.

Produkty Phiten môže používať každý! Reorganizujte svoju životnú energiu pomocou flexibilnej náplasti Phiten. Tieto naše produkty pomáhajú svalom uvoľniť sa a prinavrátiť telu vitalitu.

 

Vlastnosti

 • Ľahko sa nanáša
 • Vodeodolný
 • Priedušný
 • Pre normálnu a citlivú pleť

 

Technológia a materiál

 • Technológia AQUA TITANIUM X30
 • textilný materiál

 

Veľkosť a obsah balenia

 • Priemer: 22 mm
 • 1 krabica obsahuje 50 okrúhlych náplastí

 

Použitie náplasti Phiten

 • Len pre suchú čistú pokožku.
 • V prípade potreby odstránením chĺpkov.
 • Aplikácia kruhových náplastí si nevyžaduje odborné znalosti, môžete si ju aplikovať sami.
 • Podľa znášanlivosti pokožky je možné náplasti nosiť aj niekoľko dní, z hygienických dôvodov ich však odporúčame odstraňovať každé 2-3 dni.
 • Neaplikujte na otvorenú ranu. Ak sa u vás objaví vyrážka, začervenanie alebo svrbenie, odstráňte náplasť a v prípade potreby sa poraďte s lekárom.


Originálny japonský výrobok!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu