Prisma Natural KETOBHB+ BHB & MCT Ketogénne kontrolné kapsule na reguláciu hmotnosti 60 ks

Prima Natural KETO BHB+ produkt BHB-n a MCT-n je nové, účinné, bezpečné a dostupné riešenie pre tých, ktorí by chceli schudnúť nielen z estetických dôvodov, ale aj zo zdravotných. Kombináciou dvoch zložiek telo nútime do stavu ketózy, tým k spaľovaniu tukov (namiesto uhľohydrátov).

Vypredané
Kód: PN049
Značka: Prisma Natural
€21,95
Kategória: Diéta a formovanie postavy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.039 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Svetová Zdravotnícka Organizácia definuje nadváhu ako: „abnormálne alebo nadmerné nahromadenie tuku, ktoré môže mať nezdravé účinky“.
Svetová Organizácia ďalej vyhlásila, že primárnym dôvodom nadváhy a obezity je nepomer medzi skonzumovanými a spálenými kalóriami, tým pádom nerovnováha energie, taktiež však tvrdí, že „nadváhe možno predísť“.

Produkt PrimaNatural KETOBHB+ je založený na BHB a MCT, je nové, účinné, bezpečné a dostupné riešenie pre tých, ktorí by chceli schudnúť nielen z estetických dôvodov, ale aj zo zdravotných. Kombináciou dvoch zložiek donútíme telo do stavu ketózy, tým k spaľovaniu tukov (namiesto uhľohydrátov).
Mnohé klinické štúdie podporujú účinnosť tejto metódy pri KONTROLE HMOTNOSTI*.
S BHB, MCT ketogénnym stavom vieme mať kalórie pod kontrolou, ktoré potrebujeme pre pocit nasýtenia, zdravia a energie.

 

BHB keton - ketóza

BHB je ketónový test. Ketóny sú molekuly, ktoré vznikajú v pečeni z tukov a ako energia sa spracúvajú pri nedostatku glukózy. Glukóza je väčšinou primárnym zdrojom energie, ale ak sa jej hladina drasticky zníži, organizmus použije tuky, ako zdroj energie.

Ketóza je proces, počas ktorého sa tuky menia na ketóny.
Otázka preto znie: Sú exogénne ketóny schopné dostať telo do stavu ketózy a udržať ho v ňom?
V prvom rade musíme rozlišovať medzi výživovou ketózou alebo ketogenézou, ktorá súvisí so vznikom ketónov v pečeni, a ketonémiou, ktorá znamená prítomnosť ketónov v krvi. Spaľovanie exogénnych ketónov podporuje ketonémiu a nie výživovú ketózu.

Ketóny sú vedľajšie produkty metabolizmu, ktoré vznikajú vtedy, keď organizmus namiesto cukru využíva tuky pri vytváraní energie. V tom prípade bunky budú vnímať, že cukor nie je k dispozícii, preto ako zdroj energie využijú tuky. To je primárna príčina, prečo treba užívať náš produkt na báze BHB: regulovaným spôsobom zvyšuje ketóny v krvi.

 

Hlavné body riešení ketogénnej kontroly hmotnosti

- BHB (betahydroxybutyrát) je prvým výživovým doplnkom, ktorý aktivuje ketózový metabolický stav.

- Príjem BHB naše telo metabolizmom a biochemickými reakciami „spracuje“, tým prispieva k spaľovaniu tukov, keďže zrýchli spaľovanie nahromadených tukov. To je možné preto, lebo prinúti telo ku ketogénovej výžive a to rýchlejším spôsobom.

- Vieme znížiť chuť do jedla pri ketózovom stave a náš organizmus využíva len tuky ako zdroj energie. Neprijímame uhľohydráty, ani ich dôsledky, dopyt po glukóze, preto možno predísť ďalšiemu spaľovaniu cukrov.

- Náš organizmus preto už nahromadí ďalšie „nadbytočné tuky“, keďže znižuje lipogenézu (chemická reakcia, ktorá syntetizuje esterizované kyseliny s dlhým reťazcom, aby vytvorili trigliceridové zásoby).

- To spôsobuje pohyb tukov, keďže zvyšuje lipolízu (metabolický proces, vďaka ktorému sa pretvárajú lipidy v organizme, aby vytvárali mastné kyseliny a glycerín k pokrytiu nárokov na energiu organizmu). Toto je chemicky a biochemicky opačná reakcia s lipogenézou.

- Spaľovaním nahromadených tukov chudneme, keďže zvyšujeme glykogenézu, lebo náš organizmus vytvára energiu spaľovaním tukov, pričom skúša pretvoriť tuky na glukózu, naštartujúc tým proces chudnutia.

- To napomáha termálnemu účinku bielkovín.

- Znižuje odolnosť voči inzulínu v pečeni tým, že znižuje hladinu inzulínu v krvi, čím obchádza zvýšenie a zníženie glukózy, ako aj dopyt po sladkostiach.

 

MCT olej – trigliceridy stredne dlhej reťaze

"MCT" je skratka trigliceridov stredne dlhého reťazca. Triglicerín je druh glycerínu, ktorý patrí do skupiny lipidov. Glyceridy tvoria tri skupiny OH glycerínov s rôznymi alebo rovnakými esterizovanými mastnými kyselinami, preto sa volá „triglicerid“. To sú molekuly, z ktorých pozostáva väčšina tukov, pričom stredne dlhý reťazec poukazuje na ich dĺžku, počet atómov uhlíka tukových molekúl. Často volajú triglyceridy „tukmi“, ak sú pri izbovej teplote pevné a „olejmi“, ak sú pri izbovej teplote tekuté.

MCT olej je očistená forma mastných kyselín. Vďaka zdroju energie ide o obľúbený produkt u športov vyžadujúcich vysokú vytrvalosť. Zohráva funkciu podobnú uhľohydrátom, keďže kalórie rýchlejšie prúdia v organizme, to je to isté, ako v prípade glukózy. Tento olej môže byť veľmi účinný počas diétnej stravy, keďže tukové molekuly majú vysoký obsah kalórií. Tieto tuky eliminujú chuť do jedenia a vedú k pocitu sýtosti , preto možno obísť hromadenie tukov v tele tak, že disponujú termogenickým účinkom. Základný doplnok Keto výživy, aby Ketóza nezastala.

 

Dr. Oz tvrdí nasledovné:

„Na rozdiel od ostatných tukov, ktoré musia prejsť celým procesom trávenia, triglyceridy so stredným reťazcom alebo MCT sú spracovávané priamo v pečeni, kde sa pretvoria na ketóny. Ketóny zaručujú okamžitú energiu mozgu a celému organizmu namiesto toho, aby ich organizmus odložil, ako tukové tkanivá. Ketóny sú ideálnymi zdrojmi paliva pre mitochondrie, keďže v uhľohydrátoch produkujú oproti glukózy omnoho menej škodlivých voľných radikálov alebo reaktívnych druhov kyslíka. Preto musíme podnecovať náš metabolizmus, aby namiesto používania uhľohydrátov (glukóza) ako zdroj energie používal tuky (ketóny).
Nie sú všetky kalórie rovnaké. V známom programe Dr. Oza Dr. Mark Hyman skutočne povedal, ak sú jedlá, ktoré dokážu navodiť pocit hladu, iné ho zas dokážu tlmiť.

S BHB, MCT a ich konzumáciou s výsledným ketónovým stavom dokážeme držať kalórie pod kontrolou, tie potrebujeme k pocitu nasýtenia, zdravia a energie.

 

Odporúčaná denná dávka:

Denne 2 kapsule

 

Balenie:

60 ks kapsúl, v jednej 748 mg

 

EAN 13 KÓD: 8436582880228 

VNÚTORNÝ KÓD: 208096

NÁRODNÝ KÓD: 194202.9

 

Netto hmotnosť:

44,88g.

 

ZLOŽENIE V 2 KAPSULIACH:

KALCIUM ß-HYDROXYBUTYRÁT 400MG (68MG KALCIUM, 8,5% NRV*), MCT POR 70% (TRIGLYCERIDY SO STREDNÝMI REŤAZCAMI) 200MG, NÁTRIUM-HYDROXYBUTYRÁT 200MG (34MG NÁTRIUM), ß- MAGNÉZIUM-HYDROXYBUTYRÁT 200MG (18MG MAGNÉZIUM, 4,8% NRV*), RYŽOVÁ MÚKA A PRÍPRAVOK PROTI SPEKANIU (STEARÁT HOREČNATÝ A OXID KREMIČITÝ). RASTLINNÁ KAPSULA (OBAL (HYDROXYPROPYLMETYLCELULÓZA)).

*% NRV: Referenčná výživová hodnota.

 

*KLINICKÉ TESTOVANIA

Nutr. clín. diet. hosp. 2013; 33(2):98-111 Review article
KETOGENIC DIETS IN THE TREATMENT OF OVERWEIGHT AND OBESITY
Covarrubias Gutiérrez, P.1; Aburto Galván, M.1; Sámano Orozco, L. F.2
1 University of Morelia (Mexikó). Faculty of Nutrition. 2 School of Nutrition University of Morelia. Predložené:. 19. februára 2013. Prijaté: 14. marca 2013.
KETOGENIC DIET FOR OBESITY: FRIEND OR FOE?
Antonio Paoli
Department of Biomedical Sciences, University of Padova, Padova 35131, Taliansko;
Prijaté: 24. decembra 2013.; v upravenej forme: 29. januára 2014. / Akceptovaný: 7. februára 2014./
Publikované: 19. februára 2014.
DIETARY MEDIUM-CHAIN TRIACYLGLYCEROLS SUPPRESS ACCUMULATION OF BODY FAT IN A DOUBLE-BLIND, CONTROLLED TRIAL IN HEALTHY MEN AND WOMEN
Hiroaki Tsuji,* Michio Kasai,* Hiroyuki Takeuchi,* Masahiro Nakamura,* Mitsuko Okazaki† and Kazuo Kondo**
*Division of Healthcare Science Research Laboratory, Nisshin Oil Mills, Ltd., Kanagawa 239-0832, Japán;
† Kagawa Nutrition University, Saitama 350-0288, Japonsko;
**Institute of Environmental Science for Human Life, Ochanomizu University, Tokió 112-8610, Japonsko.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu