Prisma Natural Sugar Slim kapsula na zníženie vstrebávania uhľohydrátov 60 ks

Prisma Natural Sugar Slim je výživový doplnok obsahujúci extrakt podzemnice olejnej, ktorý až o 86% dokáže znížiť vstrebanie kalórií v jedlách bohatých na uhľohydráty, popri tom reguluje hladinu cukru v krvi. Obsahuje Sugarslim Sugarlock®, čo je vďaka špeciálnym procesom získaný extrakt podzemnice olejnej.

Vypredané
Kód: PN050
Značka: Prisma Natural
€37,95
Kategória: Diéta a formovanie postavy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.033 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

PrismaNatural SugarSlim je rastlinný výživový doplnok s obsahom arašidového extraktu, ktorý dokáže znížiť vstrebávanie kalórií z potravín bohatých na sacharidy až o 86 % a regulovať hladinu cukru v krvi. Sugarslim obsahuje Sugarlock®, výťažok zo škrupín arašidov získaný špeciálnymi procesmi. Obsahuje niekoľko funkčných zlúčenín, ako sú celkové fenoly (TP), celkové flavonoidy (YF) a oligomérne proantokyanidíny (OPC).

Chudnutie s extraktom zo škrupín arašidov

Podľa zvyku zahadzujeme šupky arašidov. Ukázalo sa však, že arašidový polyfenolový extrakt môže zabrániť aktivite alfa-amylázy a prerušiť trávenie sacharidov. Alfa-amyláza je enzým, ktorý katalyzuje hydrolýzu alfa-glykozidových väzieb, ako je škrob a glykogén, za uvoľnenia glukózy a maltózy.

Je dokázané, že Sugarlock® disponuje veľkou kapacitou pri znížení trávenia uhľohydrátov. Ak po užití 2 g Sugarlock® skonzumujeme dávku zodpovedajúcu 100 g ryže, tak viac ako 86% tohto množstva nestrávime, preto sa hodnota cukru v krvi nezdvihne. Ak Sugarlock® užívame so stravou bohatou na uhľohydráty, Sugarlock® zabráni molekulám škrobu hydrolýzu, čím výrazne znižuje glukózu a škrob.
Výsledkom je, že SUGARSLIM dokáže znižovať vstrebanie kalórií zo stravy bohatej na uhľohydráty.

(*) In vitro pokusy potvrdili, že užívanie 2 g Sugarlock®-u pred zjedením 100 g ryže blokuje viac ako 86% uhľohydrátov. Na Chung Shan Lekárskej Univerzite realizované a pod drobnohľadom komisie Chung Shan Univerzitnej Nemocnice (Institutional Review Board - IRB) potvrdená klinická štúdia.

So Sugarlock®-om realizované pokusy

Boli zrealizované mnohé testovania porovnania Sugarlock®-u s inými tradičnými produktmi na reguláciu cukru a brániace enzýmom škrobu, boli získané nasledujúce výsledky:

AMYLÁZU TLMIACE TESTY

Pri tlmení enzýmov aktivizujúcich škrob potvrdili, že prevaha Sugarlock®-u v tlmení amylázy oproti iným rastlinným výťažkom ako napríklad listom moruše bielej, bielej fazule a gymnemi je výrazná, keďže presahuje 85%.

GLUKÓZU TLMIACE TESTY

nÚčinok tlmenia glukozidázy je výrazne vyšší oproti rastlinným výťažkom ako napríklad listom moruše bielej, bielej fazule a gymnemi, keďže jej hodnota prevyšuje 90%.

SACHARÓZU TLMIACE TESTY

Pri tlmení sacharózy môžeme povedať, že Sugarlock® končí trávenie sacharózy, znižuje tým aj vstrebanie cukru a hladinu cukru v krvi. Oproti ostatným výrazne lepšie tlmí procesy pri trávení sacharózy, ktorá dosahuje hodnotu nad 60%. (Podľa testu užitie Sugarlock®-u 15 minút pred zjedením 72 g sacharózy výrazne znižuje zvýšenie hladiny glukózy v krvi, až o 19,51%).

 

Zloženie:

Sugarlock® extrakt podzemnice olejnej vo forme prášku, olúpaný (Arachis hypogaea).

 

Použitie:

Užite 1-2 kapsuly pred hlavným jedlom.

 

Balenie:

548 mg kapsúl v krabičke, 6 samostatných prezentačných balíčkov

 

EAN číslo 13: 8437010199103.

VNÚTORNÝ KÓD: 200711.

NÁRODNÝ KÓD: 184522.1

 

Netto hmotnosť:
32,88g

 

ZLOŽENIE V 4 KAPSULÁCH:
EXTRAKT Z PODZEMNICE OLEJNEJ, SUGARLOCK® (EXTRAKT PODZEMNICE OLEJNEJ VO FORME PRÁŠKU (ARACHIS HYPOGAEA L.)) 1200MG, MALTODEXTRÍN A PRÍPRAVOK PROTI SPEKANIU (DIOXID SILÍCIA A MAGNÉZIUM-STEARÁT), KAPSULA (ŽELÉ).

Alergény: OBSAHUJE ARAŠIDY A VÝROBKY Z ARAŠIDOV.

 

Upozornenie

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Chráňte pred deťmi!
Pre zachovanie zdravia je potrebná vyvážená a pestrá strava a zdravý životný štýl. Kvôli hypoglykemickému účinku pri cukrovke typu 1 a 2 užívanie konzultujte s Vašim lekárom.
NEODPORÚČA sa tým, ktorí sú alergickí na podzemnicu olejnú alebo produkty z nej, pretože produkt môže vyvolať alergické reakcie!

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu