PrismaNatural Antistress ústny sprej 15 ml

PrismaNatural Anti Stress perorálny sprej je úplne nový a praktický, inovatívny doplnok stravy. Svojimi prírodnými zložkami pomáha zmierniť symptómy spôsobené stresom (nervozita, podráždenosť, stresom vyvolaná únava, úzkosť, nepohodlie, ťažkosti s koncentráciou, depresívne symptómy). Sublingválne použitie poskytuje okamžitú a takmer úplnú absorpciu cez sliznicu.

Momentálne nedostupné
Kód: PN012
Značka: Prisma Natural
€8,95
Kategória: Starostlivosť o ústnu dutinu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.015 kg

PrismaNatural Anti Stress perorálny sprej je úplne nový a praktický, inovatívny doplnok stravy. Svojimi prírodnými zložkami pomáha zmierniť symptómy spôsobené stresom (nervozita, podráždenosť, stresom vyvolaná únava, úzkosť, nepohodlie, ťažkosti s koncentráciou, depresívne symptómy).
Sublingválne použitie poskytuje okamžitú a takmer úplnú absorpciu cez sliznicu. Ďalšou výhodou produktu je, že neobsahuje bylinky v práškovej forme, ale ich extrakty, takže aktívne zložky podporujú zdravie organizmu a boj proti stresu v koncentrovanejšej forme.

 

Čo môže spôsobiť stres?

Stres alebo neustále napätie alebo pretrvávajúca nervozita je odpoveďou tela na jeden alebo viacero pretrvávajúcich negatívnych podnetov, ktoré prežívame ako výzvu alebo hrozbu. Žiaľ, nemáme len psychické prejavy, ale stres ovplyvňuje aj naše telo. Oslabuje odolnosť organizmu a môže viesť až k vážnym ochoreniam. Dlhodobý stres môže ľahko viesť k úzkosti, záchvatom paniky, depresii, podráždenosti, netrpezlivosti, slabosti imunitného systému, vypadávaniu vlasov, chudnutiu alebo obezite, závislostiam (napr. alkoholizmus, nutkavé jedenie) a mnohým ďalším orgánovým problémom.

Ústny sprej PrismaNatural Anti Stress síce nedokáže eliminovať príčiny a situácie stresu, no urobí všetko pre to, aby naše telo v stresových situáciách nasmerovalo smerom k „pozitívnym reakciám“ a ľahšie sa vyrovnalo s negatívnymi vplyvmi určitých životných situácií.

 

 

S bylinkami a vitamínmi proti stresu!

Výťažok zo ženšenu: Ženšen sa v tibetskej medicíne používa po stáročia ako všeobecná liečivá bylina a posilňovač nervov. Hlavné účinné látky ginsenosidov pomáhajú zvyšovať fyzickú a duševnú výkonnosť, redukujú nepríjemné symptómy spôsobené stresom. Môže sa použiť pri únave a vyčerpaní na zvýšenie pracovného výkonu a schopnosti koncentrácie. Posilňuje imunitný systém. Normalizuje činnosť nadobličiek, vďaka čomu je ideálnou bylinkou na zmiernenie príznakov „únavy nadobličiek“ spôsobenej chronickým stresom. Či už ide o stres spôsobený prácou, financiami, vzťahmi alebo skúškami, na ženšen sa môžeme spoľahnúť! Znižuje stres a úzkosť, zlepšuje náladu a depresívne symptómy. Bylina s povzbudzujúcim účinkom a povzbudzujúcim účinkom. Pri aplikácii podobnej kúre má skutočne svoj účinok.

Extrakt z Rhodiola Rosea: Bylina známa ako Rozchodnica ružová alebo zlatý koreň je pre telo adaptogénna. Medicína si túto bylinku všimla kvôli jej protistresovému účinku. Antidepresívum, zlepšuje náladu, zlepšuje duševné a kognitívne funkcie, ako aj fyzickú a duševnú výkonnosť. Pomáha pri homeostáze, fungovaní imunitného systému a optimalizácii hormonálnych hladín (ako je udržiavanie zdravého podielu kortizolu produkovaného kôrou nadobličiek). Má pozitívny vplyv na sexuálne funkcie. Zvyšuje hladinu serotonínu v mozgu a tiež pomáha transportovať prekurzory serotonínu (ako je tryptofán) do mozgu.

Na rozdiel od sedatív vás môže zvýšiť ostražitosťou, sústredenosťou a nespôsobuje otupenosť. Zlepšuje koordináciu pohybu. Je tiež skvelý proti vyčerpaniu a môže pomôcť zmierniť stresom vyvolané poruchy spánku. Výskumy ukazujú, že zlepšuje funkciu mnohých orgánov (napr. kardiovaskulárny systém, činnosť pečene, nervový systém, hladina cukru v krvi atď.). Účinkuje aj pri kúre podobnom užívaní (takže občasná konzumácia nestačí).

L-tryptofán: Tiež známy ako sedatívna aminokyselina. Je zodpovedný za produkciu hormónov serotionínu, melatonínu a kynurenínu. Znižuje stres a úzkosť, podporuje pokojný spánok a šťastný, bezpečný emocionálny stav. Znižuje túžbu po sacharidoch a reguláciou chuti do jedla prispieva k ľahšiemu chudnutiu. Tryptofán môže pomôcť aj pri miernej až stredne ťažkej depresii. Zlepšuje pohodu, šťastie a pomáha prekonávať závislosti (ako je fajčenie, nutkavé jedenie). Zvyšuje fyzickú výkonnosť, pomáha prekonávať únavu.

Extrakt zo šafranu: Šafran, známy ako korenie, sa pestoval v Stredomorí viac ako 2000 rokov pred narodením Krista. Zlepšuje náladu, je prírodným antidepresívom, upokojuje a zároveň povzbudzuje. Je výborným posilňovačom srdca, znižuje krvný tlak, upokojuje žalúdok, zlepšuje trávenie, zrýchľuje metabolizmus, takže pomáha zhodiť prebytočné kilogramy. Jeho konzumáciou sa môžete vyhnúť stresu spôsobenému diétou, ako aj napätiu spôsobenému zmeneným životným rytmom.

Komplex vitamínov B3, B6, B2, B1: Vitamíny skupiny B sú známe ako vitamíny „nervovej sústavy“. Výskum tiež ukázal, že užívanie vitamínov B-komplexu môže výrazne znížiť záťaž každodennej práce a preukázalo sa aj zníženie symptómov depresie. B vitamíny sú prospešné pre zlepšenie nálady a pohody.

Kyselina listová: Vo vode rozpustný vitamín B9, označovaný aj ako „vitamín“ šťastia, zohráva mimoriadnu úlohu pri správnom fungovaní pamäte, zdravia mozgu a kognitívnych funkcií. Výrazne prispieva k rozvoju pocitu duševného zdravia a šťastia, no jeho nedostatok spôsobuje depresívnu náladu. Hrá mimoriadnu úlohu pri syntéze DNA a RNA. Hrá dôležitú úlohu pri tvorbe červených krviniek, ktorých nedostatok môže viesť k anémii, ktorá sa prejavuje únavou, ospalosťou, vyčerpaním a zmenami nálad. Jeho nedostatok môže spôsobiť aj problémy s pamäťou, problémy s koncentráciou a poruchy nálady.

 

PrismaNatural Anti Stress perorálny sprej odporúčané dávkovanie

Striekajte 3 x 3 vstreky denne do úst (hlavne pod jazyk). Maximálna dávka je 9 vstrekov denne. Výživové doplnky nenahrádzajú zdravý životný štýl a vyváženú stravu! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Aby ste dosiahli želaný efekt, konzumujte prípravok ako kúru (a nie len občas)!

 

Upozornenie

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, chráňte pred svetlom. Skladujte pri teplote 5 až 30 stupňov Celzia a pri 60 % vlhkosti. Po otvorení spotrebujte do 45 dní.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu