PrismaNatural Colagen Plus Daily Kolagén peptánový nápoj v prášku - príchuť lesné ovocie 500g

5 000 mg hydrolyzovaného kolagén peptánu z morských rýb (peptidu) na porciu! Prípravok obsahuje okrem kolagén peptánu aj vápnik, horčík, bambusový kremík, kyselinu hyalurónovú a vitamín C. Jeho konzumácia môže prispieť k zdravému fungovaniu kĺbov, svalov a chrupaviek, k udržaniu pevnosti a pružnosti pokožky. Kolagén peptán vo výrobku má veľkosť častíc 2 000 daltonov, čo je cca. Má 90% biologickú dostupnosť!

Skladom
Kód: PN036
Značka: Prisma Natural
€65,95
Kategória: Kolagén
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

5 000 mg hydrolyzovaného kolagén peptánu z morských rýb (peptidu) na porciu! Prípravok obsahuje okrem kolagén peptánu aj vápnik, horčík, bambusový kremík, kyselinu hyalurónovú a vitamín C. Jeho konzumácia môže prispieť k zdravému fungovaniu kĺbov, svalov a chrupaviek, k udržaniu pevnosti a pružnosti pokožky. Kolagén peptán vo výrobku má veľkosť častíc 2 000 daltonov, čo je cca. Má 90% biologickú dostupnosť!

Veľkosť normálneho kolagénu je 15-50 000 daltonov, veľkosť hydrolyzovaného kolagénu je 5-9 000 daltonov a veľkosť molekuly kolagénového peptánu je 2-5 000 daltonov! Vďaka svojej malej veľkosti častíc je kolagén peptán cca. 90% je využitých v našom tele. Asi za hodinu sa dostane do krvného obehu vo forme drobných peptidov a transportuje jedinečné aminokyseliny do cieľových tkanív, ako je koža, kosti, chrupavky, kde slúži ako stavebný kameň pre bunky a podporuje tvorbu nových kolagénových vlákien.

Hydrolyzovaný kolagén: kolagén môže byť dôležitý pre správnu funkciu chrupaviek, môže pomáhať udržiavať dobrý stav kostí, šliach, kĺbov, môže priaznivo pôsobiť na dobrú kvalitu pokožky, nechtov a vlasov. Môže podporovať regeneráciu chrupaviek, môže pomôcť nahradiť nedostatok kolagénu, ktorý je dôsledkom starnutia, fyzickej námahy a nadváhy. Kolagén je tiež významnou súčasťou cievnej steny a elastické kolagénové vlákna zabezpečujú aj nerušené rozširovanie a sťahovanie ciev. Nachádza sa tiež vo významnej časti bielkovín v oku, čo napomáha pružnosti pohybu očí. V našom produkte je kolagén už prítomný vo forme peptidov, teda je predtrávený a hydrolyzovaný. Jeho vstrebávanie je teda výborné a nezaťažuje naše trávenie. Tento kolagénový peptid (hydrolyzovaný kolagén), ktorý vyžaduje málo trávenia, napomáha mladistvej elasticite pokožky a správnemu fungovaniu a pružnosti kĺbov. Starnutím sa obsah kolagénu v pokožke znižuje a jej kvalita sa zhoršuje v dôsledku hromadenia stresu (voľných radikálov) v priebehu rokov.Kolagén je vláknitá bielkovina, ktorá určuje aj štruktúru a funkciu spojivových tkanív, ako je koža. Kolagén robí pokožku pružnou svojou vysokou fyzickou odolnosťou.

Vápnik: Okrem toho, že poskytuje pevnosť kostí, hrá významnú úlohu pri dráždivosti nervov a svalov, svalových kontrakciách a dokonca aj pri zrážaní krvi. Všetky bunky a tkanivá potrebujú vápnik. Nízka hladina vápnika môže spôsobiť svalové bolesti a kŕče a jeho dlhodobý nedostatok môže viesť k osteoporóze.

Horčík: Horčík je základnou zložkou pri uvoľňovaní energie potrebnej pre bunkový metabolizmus. Nachádza sa vo všetkých bunkách tela, hrá úlohu vo všetkých metabolických procesoch a je nevyhnutný pre správne fungovanie stoviek enzýmov. Pretože telo nie je schopné vyrábať samo, je dôležité ho neustále nahrádzať zvonka. Nedostatok potrebného množstva môže spomaliť rast kostí, spôsobiť arytmie a zvýšiť riziko trombózy.

Kyselina hyalurónová: Kyselina hyalurónová reguluje hydratáciu pokožky, zabraňuje dehydratácii a udržiava vodné prostredie, v ktorom môže optimálne prebiehať bunkový metabolizmus. Kyselina hyalurónová je mazivo na kĺby, znižuje zápaly kĺbov, skrášľuje kožné problémy pri dermatologických problémoch, zlepšuje stav pokožky, priaznivo pôsobí pri zápaloch ďasien, priaznivo pôsobí pri alergiách, je účinná pri odstraňovaní ušných alergénov.

Vitamín C: Vitamín C hrá dôležitú úlohu pri produkcii neporušeného, ​​dobre fungujúceho kolagénu. Prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu únavy a vyčerpania, k tvorbe normálneho kolagénu a tým k udržaniu normálneho stavu a funkcie krvných ciev, chrupaviek, kostí a zuby. Prispieva tiež k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnej činnosti nervovej sústavy.

Organický bambusový kremík: obsah kremíka a antioxidantov vo výťažku z bambusu obrovského (Bambusa arudinacea) chráni už obnovené kolagénové vlákna pred škodlivými účinkami voľných radikálov – čím zabraňuje ich poklesu a zachováva mladistvosť pokožky.

Odporúčané dávkovanie

Denne rozpustite 15 gramov prášku v 1-1,5 dl vody alebo inej tekutiny, dôkladne premiešajte a vypite. Vrecúško obsahuje odmernú lyžičku!

Ingrediencie (15 gramov na výrobok)

Zloženie: hydrolyzovaný morský kolagén 5000 mg, maltodextrín, uhličitan vápenatý 1000 mg (400 mg vápnik, 50 % NRV), uhličitan horečnatý 333 mg (83,35 mg horčíka, 22,76 % NRV), aróma červeného ovocia, kyselina citrónová, sušený bambusový extrakt (70 % kremíka) 10 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 10 mg, 12,5 % NRV, hyaluronát sodný 10 mg, sladidlo: sukralóza.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu