PrismaNatural Nattovein kapsule na podpru činnosti srdca a ciev 20 ks

PrismaNatural Nattovein je výživový doplnok na báze prírodných zložiek, ktorý je určený pri problémoch spôsobených nesprávnou cirkuláciou krvi, ako napr. liečba kardiovaskulárneho zlyhania, krvných zrazenín, opuchov, zápalov žíl, kŕčových žíl, hemoroidov, krvácania z nosa či dokonca celulitídy.

Momentálne nedostupné
Kód: PN051
Značka: Prisma Natural
€14,95
Kategória: Kardiovaskulárny systém
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.016 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

PrismaNatural Nattovein je výživový doplnok na báze prírodných zložiek, ktorý je určený pri problémoch spôsobených nesprávnou cirkuláciou krvi, ako napr. liečba kardiovaskulárneho zlyhania, krvných zrazenín, opuchov, zápalov žíl, kŕčových žíl, hemoroidov, krvácania z nosa či dokonca celulitídy.

Obsahuje nattokinázu, serratioeptidázu, výťažok z pagaštanu konského, výťažok z čučoriedok, výťažok z hlohu obyčajného, výťažok z gingko biloby, listnatca tŕnitého a vitamín K2 na podporu kardiovaskulárneho zdravia.

 

NATTOKINÁZA: „ANTIKOAGULAČNÝ“, ANTITROMBOTICKÝ, FIBRINOLITICKÝ ÚČINOK

Objavil ho doktor Hiroyuki Sumi, japonský výskumník, keď sa snažil vyvinúť prírodný liek na rozpustenie krvných zrazenín. Nattokináza vyvoláva biochemické reakcie a nachádza sa iba v Nate, obľúbenom japonskom jedle s horkým, fermentovaným kmeňom sóje baktérie Bacillus Subtilis Natto. Jeho proteolytická funkcia spočíva v hydrolýze bielkovín. Dokáže rozbiť zložitú štruktúru aminokyselín tvoriacich proteíny a dokáže odstrániť aj lepiacu látku, na ktorú sa nalepí arteriálny plak. Preto ovplyvňuje zrážanlivosť krvi a tvorbu plakov v tepnách.

Má nasledujúce priaznivé účinky:

  • Zabraňuje a rozpúšťa krvné zrazeniny.
  • Zabraňuje vzniku kŕčových žíl a zmierňuje ich príznaky.
  • Zmierňuje edémy.
  • Odstraňuje migrény spôsobené nesprávnou cirkuláciou.
  • Pomáha udržiavať dobrú funkciu mozgu.
  • Znižuje krvný tlak riedením krvi a rozpúšťaním nahromadených častíc.
  • Jeho protizápalový účinok znižuje bolesť.

 

SERÁTIO-PEPTIDÁZA: ANALGETICKÝ A PROTIZÁPALOVÝ ÚČINOK

Serratiopeptidáza je proteolytický enzým, ktorý rozpúšťa mŕtve tkanivo bez poškodenia živých buniek. Má trojitý účinok na zápal a poskytuje nasledujúce výhody:

- Znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení tým, že rozpúšťa fibrín a odumreté alebo poškodené tkanivá bez poškodenia zdravých tkanív a rozpúšťa ateróm bez poškodenia vnútra tepien.
- Blokuje sekréciu bradykinínu, ktorý spôsobuje bolesť, čím znižuje bolesť.
- Rozpúšťa tekutiny vznikajúce pri zápalových procesoch, urýchľuje obeh a obnovuje tkanivá.

 

PAGAŠTAN KONSKÝ: OCHRANA CIEV, HEMOSTATICKÝ A VAZODILATAČNÝ ÚČINOK

Pagaštan konský je ázijský druh stromu, ktorý sa vyskytuje po celom svete. Považuje sa za jeden z najúčinnejších nástrojov na prirodzenú liečbu a zmiernenie následkov nedostatočnej cirkulácie. Hlavnou účinnou látkou je escín. Odporúča sa najmä pri reabsorpcii žilovej nedostatočnosti, lámavosti vlasov, kŕčových žilách a opuchoch.

ČUČORIEDKY: OCHRANNÝ ÚČINOK NA CIEVY

Toto drobné ovocie obsahuje látku zvanú antokyanín a má kapilárny a flavonoidný ochranný účinok, pretože zvyšuje odolnosť a trvanlivosť kapilár. Tieto lieky sa tradične používajú na liečbu porúch krvného obehu, ako je bolesť nôh, pocit ťažkých nôh, opuchy nôh, kŕčové žily, hemoroidy, krvácanie z nosa a celulitída.

HLOH OBYČAJNÝ: KARDIOTONICKÝ, SPAZMOLYTICKÝ A DIURETICKÝ ÚČINOK

Známa ako rastlina priaznivá pre srdce, má mnoho výhod, ktoré môžu udržať váš obehový systém zdravý. Umožňuje prečistenie a rozšírenie koronárnych artérií, pretože zlepšuje venózny obeh. Posilňuje srdce reguláciou krvného tlaku po kardiovaskulárnych katastrofách. Má tiež antioxidačný účinok, ktorý znižuje riziko degeneratívnych ciev a tým aj vzniku kŕčových žíl.

GINKGO BILOBA: VASKULÁRNY INHIBÍTOR, HEMOROIDNÝ INHIBÍTOR, VAZODILATAČNÝ A ANTIOXIDAČNÝ ÚČINOK

Vďaka svojmu regulačnému účinku na dilatáciu a kontrakciu extrakt z listov ginka výrazne zlepšuje krvný obeh. Aktívne zložky v ňom, kvercetín, bilobalidy a ginkgolidy, znižujú viskozitu krvi, čím zabraňujú tvorbe krvných zrazenín. Medzi zložky ginkgo biloby patrí veľké množstvo flavónov, ktoré majú mozgové a periférne vazodilatačné účinky, poskytujú kapilárnu ochranu, majú antivírusovú, venotonickú, diuretickú, protidoštičkovú aktivitu a posilňujú odolnosť kapilár. Vďaka antioxidačnému účinku chráni nervové bunky a v dôsledku toho aj poruchy prekrvenia mozgu. Je preto obzvlášť prospešný pre starších ľudí, ktorí už majú výrazne zníženú funkciu krvného obehu na všetkých úrovniach.

LISTNATEC TŔNITÝ: PROTIZÁPALOVÝ, CIEVNO-OCHRANNÝ, DIURETICKÝ A PROTIEDÉMOVÝ ÚČINOK

Táto rastlina je stredomorský ker, ktorý obsahuje veľké množstvo saponínov, ako je ruscogenín a flavonoidy, ako je rutín a hesperidín. To všetko má adstringentný, cievny a diuretický účinok. Žihľava je obzvlášť účinná proti kŕčovým žilám, hemoroidom, zápalom žíl a žilovej nedostatočnosti. Vďaka svojim diuretickým vlastnostiam je tento ker účinný pri liečbe opuchov.

VITAMÍN K2: ANTIATEROSKLEROTICKÝ, PROTIZÁPALOVÝ, ANTIOXIDAČNÝ A HEMOSTATICKÝ ÚČINOK

Tento vitamín je potrebný pre zdravé kosti, kardiovaskulárny systém, dobrú pamäť a prevenciu starnutia. Absorbuje a hromadí vápnik v kostiach a zároveň zabraňuje jeho ukladaniu a usadzovaniu na stenách ciev. Vitamín K2 obnovuje steny tepien, znižuje hladinu cholesterolu tým, že zabraňuje tvorbe krvných zrazenín a iným problémom s krvným obehom.

 

Použitie

Užívajte 1 kapsulu denne.

 

Balenie:

20 kapsúl, každá obsahuje 768 MG

 

EAN-13: 8437018023769

VNÚTORNÝ KÓD: 200721

CELOŠTÁTNY KÓD: 193857.2

 

Čistá hmotnosť:

15,36 g

 

Zloženie 1 kapsuly:

suchý extrakt z pagaštanu konského (aesculus hippocastanum l., 20% aescin) 278 571 mg, nattokináza (bacillus subtilis natto) (lepok, sója) 92,857 mg, serratiopeptidáza 100 IU / 7 mg vákuová čučoriedka 92.8 mg ., 3% flavón) suchý extrakt 46,429 mg, extrakt z hlohu (crataegus oxyacantha l., 1,9% vitexín) 46,429 mg, ginkgo (ginko biloba l., 24% flavonoidový glykozid) suchý extrakt 37,143mg, listnatec tŕnitý (ruscus aculeatus l., 3% ruskogenin) suchý extrakt 37,143 mg,, protihrudkujúce látky (stearát horečnatý a oxid kremičitý) vitamín k2 (menachinón-7) 15 g (20% nrv *). Rastlinné kapsuly (obal) (hydroxypropylmetylcelulóza).

*% nrv: vstupná referenčná hodnota.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu