PrismaNatural Planta Biotic Inmu-Defen Ampulka na pitie na posilnenie imunity 20 ks

PrismaNatural Planta Biotic Inmu-Defen sa odporúča každému, kto chce posilniť svoj imunitný systém. Tekutý doplnok stravy obsahuje 20 ampuliek po 10 ml. Každá ampulka obsahuje 1 000 mg propolisu, 750 mg materskej kašičky a 500 mg echinacey! Ďalej tymián, huby shiitake, slamiha, vitamín C, kolostrum, čučoriedkový koncentrát, aminokyseliny (ako L-lucin, L-lyzín, L-treonín, L-valín), vitamíny (vitamín E, vitamín B5, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, vitamín B12) a meď. Tekuté zloženie poskytuje vynikajúcu absorpciu.

Skladom
Kód: PN073
Značka: Prisma Natural
€27,95
Kategória: Imunitný systém
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

PrismaNatural Planta Biotic Inmu-Defen sa odporúča každému, kto chce posilniť svoj imunitný systém. Tekutý doplnok stravy obsahuje 20 ampuliek po 10 ml. Každá ampulka obsahuje 1 000 mg propolisu, 750 mg materskej kašičky a 500 mg echinacey! Ďalej tymián, huby shiitake, slamiha, vitamín C, kolostrum, čučoriedkový koncentrát, aminokyseliny (ako L-lucin, L-lyzín, L-treonín, L-valín), vitamíny (vitamín E, vitamín B5, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, vitamín B12) a meď. Tekuté zloženie poskytuje vynikajúcu absorpciu.

Propolis: Propolis je lepkavá, sladko voňajúca látka, ktorú včely používajú na dezinfekciu úľa. Konzumáciou propolisu možno predchádzať rôznym bakteriálnym, plesňovým či vírusovým infekciám, preto sa odporúča pri liečbe infekcií močových ciest, infekcií dýchacích ciest, chrípky a bakteriálnych žalúdočných vredov. Propolis možno použiť aj na ošetrenie vonkajších rán, napr. popáleniny, odreniny, herpes, afta. Zvyšuje odolnosť organizmu. Má protizápalové a analgetické účinky, preto sa odporúča aj pri bolestiach hrdla, zubov, gastritíde, kolitíde, prechladnutí, zápaloch slizníc. Zmierňuje menštruačné kŕče a symptómy menopauzy.

Včelia materská kašička: Vplyv včelej materskej kašičky na náš organizmus je mnohostranný, jej blahodarný účinok cítiť takmer v každej bunke nášho tela. prírodný „doplnok výživy“, skutočný elixír života. Má silný antivírusový a antibakteriálny účinok, posilňuje imunitný systém. Materská kašička je vlastne hltanový sekrét mladých včiel pracujúcich, ktorý sa používa na kŕmenie včiel. Po treťom dni jeho života žľaza, ktorá produkuje materskú kašičku, začína fungovať a od jedenásteho dňa pomerne rýchlo degraduje, takže materskú kašičku už neprodukuje. Počas tejto doby sa ním živí mladá maternica. Včelia materská kašička posilňuje, vyživuje a regeneruje organizmus.

Echinacea: tiež známa ako plantain purpurový, je účinná pri zvyšovaní obranyschopnosti organizmu. Môže sa použiť na posilnenie oslabeného imunitného systému pri prechladnutí, chrípke a prechladnutí. Môžete skrátiť čas zotavenia a znížiť závažnosť vašich príznakov. Echinacea je rastlina s prirodzenými antimikrobiálnymi vlastnosťami, ktorá môže poskytnúť aj ochranu proti vírusom, hubám a baktériám. Dá sa použiť nielen pri akútnych ochoreniach, ale dokonca aj ako prevencia.

Tymián: Tymián obsahuje veľa zlúčenín a účinných látok, ktoré mimoriadne dobre vplývajú na naše zdravie, pomáhajú predchádzať chorobám a urýchľujú hojenie. Jedným z nich, azda najdôležitejším, je tymol, ktorý má antiseptické, plesňové a baktericídne účinky. Pôsobí mukolyticky a expektoračne, rozpúšťa usadeniny z dýchacích ciest a tíši kašeľ. Zlepšuje funkciu žalúdka a chuť do jedla.

Huby shiitake: Huby shiitake sa najčastejšie používajú na obnovenie oslabených imunitných funkcií, na prevenciu a pomoc pri rakovine a na prevenciu a liečbu bronchitídy, chrípky a iných vírusových infekcií a na zníženie cholesterolu. Je dôležitým imunostabilizačným činidlom u starších ľudí (omladzuje) a môže pomôcť mladým ľuďom bojovať proti stresu a únave.

Slamiha piesočná: pre obsah arenolu, izoarenolu má mikrobiálne a protiplesňové rozhranie. Vďaka účinným látkam Kempfelro a narigenínu napomáha pri vylučovaní žlče a fungovaní žalúdka a pankreasu. Zlepšuje funkciu pečene.

Kolostrum: látka s vysokým obsahom protilátok. Obsahuje veľké množstvo (imunobiologicky) užitočných látok pre obranný systém organizmu. Obsahuje tiež enzým nazývaný telomeráza, nazývaný aj enzým „večného života“. Enzým tolomeráza obnovuje a predlžuje ukončenie chromozómov po bunkovom delení, čím inhibuje bunkovú smrť. Vysoká hladina imunoglobulínu účinne podporuje imunitný systém tela, pomáha opravovať DNA a RNA. Má vírusové a protinádorové účinky, znižuje vedľajšie účinky liekov.

Aminokyseliny: Aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín a bielkoviny sú najdôležitejšie zlúčeniny v našich živých bunkách. Naša DNA obsahuje kód na vytvorenie stoviek bielkovín, ktoré sú tvorené jedinečným reťazcom aminokyselín v špecifickom poradí.

Vitamíny: Vitamín E, vitamín C a komplex vitamínov B spolupracujú na posilnení tela a imunitného systému, aby mohli bojovať proti sezónnym chorobám. Vitamín E pôsobí antioxidačne a chráni bunkové membrány buniek. Vitamíny skupiny B sú štrukturálne veľmi odlišné, ale všetky majú spoločné to, že v životných procesoch pôsobia ako koenzýmy alebo proenzýmy.

Meď: Meď hrá úlohu v metabolizme železa a hematopoéze a pri globálnom zásobovaní tela energiou. Zdravé, funkčne neporušené spojivové tkanivo je produkované meďou regulovaným enzýmom, lyzyloxidázou. Od zdravých cievnych stien až po dobre fungujúce kožné tkanivo je potrebný aj pre rast chrupaviek a kostí. Zohráva úlohu v imunite. Pri nedostatku medi je narušená imunitná ochrana proti cudzím časticiam. Meď je tiež potrebná na produkciu izolačného myelínového materiálu v axiálnom predĺžení nervových buniek (nervových vlákien) a na produkciu neurotransmiterov. Prítomnosť medi je potrebná aj na produkciu telu prirodzených protizápalových liečiv, prostaglandínov.

Použite

Ráno užite 1 ampulku na lačný žalúdok. Vďaka príjemnej chuti ho možno užívať samostatne alebo zmiešať s 200 ml vody. Pred otvorením ampulky pretrepte.

Balenie

20 10 ml ampuliek na pitie

Zloženie

Voda, fruktóza, propolis (1 000 mg), materská kašička (750 mg),echinacea /echinacea purpurea/ (500 mg), tymián (250 mg), pomarančová aróma, shiitake (100 mg), slamiha piesočná / 100 mg), vitamín C ( 60 mg), kolostrum (50 mg), čučoriedkový koncentrát (50 mg), maltrodetrín, L-leucín (20 mg), L-lyzín (20 mg), L1-treonín (20 mg), L-valín (10 mg) , vitamín E, vitamín B5, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, meď (0,05 mg), vitamín B-12.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu