PrismaNatural Premium Glutamina +Probióticos prípravok na podporu tráviaceho systému 30 vrecúšok

Prisma Natural Premium je prípravok s obsahom glutamínu, inulínu a probiotík pre tých, ktorí majú problémy s trávením. Pomáha podporovať črevnú flóru a môže poskytnúť podporu pri tráviacich problémoch ako napr hnačka, zápcha, nadúvanie, syndróm presakujúceho čreva, brušné ťažkosti, zápaly čriev, syndróm dráždivého čreva, Crohn ... atď.

Vypredané
Kód: PN058
Značka: Prisma Natural
€45,95
Kategória: Problémy s trávením
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.132 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Prisma Natural Premium je prípravok s obsahom glutamínu, inulínu a probiotík pre tých, ktorí majú problémy s trávením.

Pomáha podporovať črevnú flóru a môže poskytnúť podporu pri tráviacich problémoch ako napr hnačka, zápcha, nadúvanie, syndróm presakujúceho čreva, brušné ťažkosti, zápaly čriev, syndróm dráždivého čreva, Crohn ... atď.

 

Ingrediencie


Glutamín: Glutamín je jednou z 20 najdôležitejších aminokyselín tvoriacich bielkoviny. Vo vysokých koncentráciách sa nachádza aj v spojivových tkanivách, orgánoch a žalúdku. Bunky črevnej steny využívajú glutamín ako primárny zdroj paliva. Glutamín zvyšuje odolnosť črevného traktu, znižuje priepustnosť čreva. To môže byť obzvlášť užitočné pri liečbe syndrómu presakujúceho čreva.

Je dôležitým faktorom zdravej črevnej flóry, regeneruje sliznice tráviaceho systému a je dôležitý najmä pri malabsorpcii a črevných zápaloch. Nedostatok glutamínu môže byť zodpovedný za hnačku a mnohé ďalšie gastrointestinálne ťažkosti.

Často sa používa v klinickej medicíne na liečbu IBS (syndróm dráždivého čreva) a Crohnovej choroby. Glutamín podporuje zdravie mozgu a tráviaceho systému, znižuje rozpad svalov. Zlepšuje rýchlejšie zotavenie rán a zranení. Pomáha imunitnému systému bojovať proti infekciám.

Probiotiká: slovo probiotikum gréckeho pôvodu znamená “ pre život “. Probiotiká zahŕňajú prospešné črevné baktérie, ktoré pomáhajú udržiavať správnu rovnováhu črevnej flóry. Správnu činnosť imunitného systému, zdravie a energiu organizmu vo veľkej miere podporujú prospešné črevné baktérie črevnej flóry. Ak je táto krehká rovnováha narušená – napr. stres, podvýživa, lieky, antibiotiká, konzumácia alkoholu – vtedy môžu prevládať škodlivé baktérie.

Tento posun môže spôsobiť množstvo zdravotných a tráviacich problémov (napr. infekciu E.coli, zápalové ochorenie čriev, ako je Crohnov syndróm alebo syndróm dráždivého čreva), hnačku, nadúvanie. Pri nedostatku užitočných črevných baktérií sa napríklad zvyšuje náchylnosť na infekčné ochorenia (napr. nádcha, chrípka) a na alergie.

Nedávny výskum naznačuje, že črevná flóra zohráva úlohu aj pri obezite. Pozreli sa na ľudí, ktorí bez ohľadu na to, koľko jedia, netučnia, aj keď pravidelne nešportujú. U týchto ľudí sa zistilo, že ich črevná flóra obsahuje prekvapivo rozmanitý a vysoký počet prospešných črevných baktérií.

Inulín: rozpustná vláknina z potravy s veľmi nízkou kalorickou hodnotou, ktorá dokáže zadržiavať tekutiny. Pomáha udržiavať črevnú flóru a pôsobí prebioticky, pretože podporuje rozvoj mikroorganizmov, ktoré priaznivo pôsobia na zdravie. Okrem iných minerálov pomáha pri vstrebávaní vápnika, horčíka a fosforu. Pomáha vyrovnávať hladinu inzulínu v krvi. Zlepšuje celkovú pohodu.

 

Balenie:

30 vrecúšok

 

Použite

Užívajte jedno vrecúško denne.

 

Zloženie

L-glutamín (2000 mg), Lactobacillus Acidophilus W22 (1000 mg), Inulín (375 mg), Lactobacillus Plantarum W21 (333 mg), Lactococus Lactis W19 (333 mg), Bifidobacterium Lactis W51 (333 mg).

 

Rodina produktov PrismaNatural Premium

Nový produktový rad PrismaNatural "PREMIUM" pomáha tým, ktorí trpia centrálnou senzibilizáciou alebo majú akékoľvek alergie či potravinové intolerancie a chcú si zdravo doplniť stravu. Tieto produkty sú vhodné pre ľudí s celiakiou, intoleranciou laktózy alebo precitlivenosťou na mliečnu bielkovinu či lepok. Táto skupina produktov neobsahuje transgénne alebo geneticky modifikované zložky, neobsahuje ani BSE alebo TSE a spĺňa požiadavky na ťažké kovy a látky škodlivé pre životné prostredie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu