PrismaNatural Raspberry Keton Malinový Ketón so zelenou kávou Kapsule na kontrolu hmotnosti 60 ks

Zbavte sa nadbytočných kilogramov s malinovým ketónom a zelenou kávou. Ďalšie zložky v produkte tiež podporujú chudnutie: Acai Berry, Zelený čaj, Jablčný ocot, Morské riasy Kelp, Zelená káva Arabica, Červené hrozno, Pohánkovec japonský. Pridajte kapsulu Raspberry Ketone - Green Coffee spolu s pravidelným cvičením a diétou a uvidíte, že nadbytočné kilogramy ľahšie utečú.

Momentálne nedostupné
Kód: PN062
Značka: Prisma Natural
€20,95
Kategória: Diéta a formovanie postavy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.33 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Zbavte sa nadbytočných kilogramov s malinovým ketónom a zelenou kávou.

Ďalšie zložky v produkte tiež podporujú chudnutie: Acai Berry, Zelený čaj, Jablčný ocot, Morské riasy Kelp, Zelená káva Arabica, Červené hrozno, Pohánkovec japonský.

Pridajte kapsulu Raspberry Ketone - Green Coffee spolu s pravidelným cvičením a diétou a uvidíte, že nadbytočné kilogramy ľahšie utečú.

 

Zloženie kapsuly PrismaNatural Raspberry Keton

Malina (Rubus idaeus):

Aktívnou zložkou je malinový ketón, organická zlúčenina zodpovedná za príjemnú vôňu malín. Ako termogénna látka urýchľuje v tele mechanizmus spaľovania tukov, nazývaný lipolýza. To zase zabraňuje obezite a znižuje tuk v tele. Zvyšuje hladiny hormónu adiponektín vylučovaného do tukového tkaniva, čo umožňuje zachovať citlivosť na inzulín a pomáha predchádzať chronickej hyperinzulinémii. Okrem toho aktivuje enzým lipázu, čo je hormón zodpovedný za zrýchlenie metabolizmu a spaľovanie tukových zásob na energiu. Znižuje chuť na sladké.

Africké mango (IGOB 131) Mangifera indica J. König ex L. semeno (80% polyfenol):

veľmi účinné pri chudnutí, najmä pri zbavovaní sa tuku na bruchu. Odborníci na výživu a dietológovia ju odporúčajú pri diétach s kontrolovanou hmotnosťou, pretože ide o prirodzenú liečbu. Neexistuje žiadne riziko „jo-jo efektu“, keď ho prestanete užívať, pretože môže regulovať hormóny, ktoré ovplyvňujú spôsob, akým funguje váš metabolizmus. Znižuje hladinu cukru v krvi, cholesterol a triglyceridy.

Africké mango má pozitívny vplyv na dva hormóny vylučované v tukových bunkách: leptín, ktorý ovplyvňuje hlad a adiponektín, ktorý hrá úlohu v metabolizme. Regulácia týchto hormónov je pre chudnutie veľmi dôležitá. Konzumácia extraktu zo semien afrického manga reguluje oba hormóny. Africké mango zvyšuje hladiny adiponektínu, čo umožňuje zachovať citlivosť na inzulín a pomáha predchádzať chronickej hyperinzulinémii.

Adiponektín je proteín, ktorý je syntetizovaný výlučne tukovým tkanivom v našom tele a podieľa sa na metabolizme glukózy a mastných kyselín. Zistilo sa, že plazmatické koncentrácie adiponektínu sú nepriamo úmerné indexu telesnej hmotnosti (BMI), t.j. hladiny adiponektínu sú vysoké u chudých a zdravých jedincov, zatiaľ čo jedinci s nadváhou alebo diabetici majú nízke hladiny tohto hormónu. Táto skutočnosť naznačuje, že pokles hladiny hormónov priamo súvisí s množstvom porúch metabolického systému, ako napr. obezita, nadmerná hladina cukru v krvi, cholesterol a vysoký krvný tlak.

Jablčný ocot:

Jablčný ocot je bohatý na fosfor, kremík, vápnik, horčík, sodík a draslík, betakarotén a pektín. Znižuje cholesterol, priaznivo pôsobí na trávenie a cukor v krvi, povzbudzuje látkovú výmenu. Diuretikum a má detoxikačné účinky. Môže pomôcť odstrániť ťažkosti z nafúknutia.

Morská riasa Kelp:

keďže obsahuje veľké množstvo jódu, môže byť veľmi účinná pri diéte, najmä v prípadoch, keď je príčinou obezity hypotyreóza. Jeho obsah draslíka priaznivo pôsobí na srdce. Obsahuje vitamín B2. Vďaka vysokému obsahu minerálov pôsobí zdraviu prospešne a posilňuje imunitný systém.

Zelená káva Arabica:

Klinické štúdie ukázali, že v kombinácii so správnou výživou a cvičením pomáha schudnúť pomerne rýchlo a efektívne. Vďaka obsahu kyseliny kolorogénnej brzdí vstrebávanie glukózy do čreva a uvoľňovanie glukózy z pečene do obehu. Keďže sa do krvného obehu dostáva menej glukózy, telo využíva tukové bunky na absorbovanie energie (namiesto uhľohydrátov), ​​čím sa znižuje telesný tuk. Zelená káva obsahuje rádovo viac kolorogénnych kyselín ako pražená čierna káva. Ďalšou významnou zložkou je kofeín, ktorý stimuluje metabolizmus a je diuretický.

Červené hrozno:

antioxidačný a protizápalový vďaka vysokému obsahu polyfenolov. Prispieva k inhibícii škodlivých oxidačných procesov v našom tele. Urýchľuje spracovanie tukov, zvyšuje rozklad glukózy.

Pohánkovec japonský:

má veľmi vysoký obsah resveratrolu. Resveratrol je prírodná molekula polyfenolu, ktorá má protizápalové účinky. Resveratrol stimuluje metabolizmus, zvyšuje hladinu energie, stabilizuje krvný tlak, stimuluje krvný obeh, chráni kardiovaskulárny systém. Zvyšuje duševnú výkonnosť, zlepšuje prekrvenie mozgu. Japonci a Číňania ho konzumovali po stáročia, pretože sa verí, že má účinok proti starnutiu. Výskum ukázal, že dokáže znížiť nepríjemné symptómy spojené s menopauzou. Verí sa, že zvyšuje vitalitu, chráni obličky a pečeň a pomáha pri detoxikácii organizmu.

 

Zloženie

Malinový ketón 200 mg (100 % ketón), africké mango (80 % polyfenol) 60 mg, bobule Acai (25 % polyfenol) 50 mg, extrakt zo zeleného čaju (50 % polyfenol, 50 % katechín, 8 % kofeín) 50 mg, jablčný ocot (40% kyselina octová) 50 mg, riasa Kelp (0,015% jód) 50 mg, zelená káva Arabica (100% kofeín) 50 mg, extrakt z červeného hrozna (90% vlákniny), pohánkovec japonský (25% resveratrol) 80 mg, maltrodextrín, magnéziumstearát, mikrokryštalická celulóza (želatínový obal kapsuly).

 

Balenie

60 kapsúl (546 gramov každá).

 

Aplikácia

Odporúča sa 2 kapsuly denne. Užite jednu kapsulu pred raňajkami a jednu kapsulu pred večerou.

 

Krajina pôvodu:

Španielsko

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu