PrismaNatural Tryptofán L-Tryptofán + Griffonia 5-HTP kapsuly 60 ks

Tryptofánové kapsuly obsahujú L-tryptofán, Griffonia a vitamín B6. Je to doplnok stravy vyvinutý na zlepšenie nálady, zníženie únavy a úpravu spánkového režimu. Ide o príznaky, ktoré postihujú stále širšie spektrum populácie bez ohľadu na vek. Môže postihnúť mladých ľudí v skúškovom období, ale aj dospelých so stresom, starnutím, nesústredenosťou a dokonca aj diétujúcich.

Vypredané
Kód: PN096
Značka: Prisma Natural
€34,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.052 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Tryptofánové kapsuly obsahujú L-tryptofán, Griffonia a vitamín B6. Je to doplnok stravy vyvinutý na zlepšenie nálady, zníženie únavy a úpravu spánkového režimu. Ide o príznaky, ktoré postihujú stále širšie spektrum populácie bez ohľadu na vek. Môže postihnúť mladých ľudí v skúškovom období, ale aj dospelých so stresom, starnutím, nesústredenosťou a dokonca aj diétujúcich. Rozlúčte sa s únavou a nepohodou s týmto produktom, ktorý zvyšuje energiu, vitalitu a vyrovnanosť.

 

Zloženie tryptofánových kapsúl

GRIFFONIA: Rastlina bohatá na 5-hydroxytryptofán, tiež známy ako 5-HTP. 5-HTP je metabolický medziprodukt, ktorý sa podieľa na premene tryptofánu na serotonín, reguluje náladu a zlepšuje spánok. Griffonia zlepšuje kvalitu spánku, znižuje únavu a hladinu stresu zlepšením nálady.

L-TRYPTOFÁN: esenciálna aminokyselina prítomná v najmenšom množstve v potravinách. Neurotransmiter, ktorý sa podieľa na reťazci mozgových interakcií. Tiež stimuluje a reguluje náladu a spánkové návyky. Na jednej strane L-tryptofán stimuluje a reguluje molekulu, z ktorej sa tvorí serotonín, neurotransmiter, ktorý upokojuje a vzrušuje. Na druhej strane sa tryptofán podieľa na tvorbe melatonínu, hormónu, ktorý nám zabezpečuje pokojný spánok.

VITAMÍN B6: pomáha znižovať únavu a vyčerpanie, reguluje hormonálnu činnosť a normálnu psychickú činnosť. Prispieva tiež k normálnej činnosti nervovej sústavy, energetickému metabolizmu a tvorbe červených krviniek.

 

Použitie tryptofánových kapsúl

Odporúčané dávkovanie: 1-3 kapsuly denne. Užívajte 1-3 kapsuly denne rozdelené do troch dávok.

 

Zloženie (2 kapsuly)

SUCHÝ EXTRAKT Z GRIFFONIA SIMPLICIFOLIA (DC.) BAILL., 20% 5-HTP (5-HYDROXYTRYPTOFÁN) 1500 MG, L-TRYPTOFÁN 450 MG, PROTIHRUDKUJÚCA LÁTKA (STEARAN HOREČNATÝ) A VITAMÍN B6 (PYRIDOXÍN) HYDROCHLORID)) 1,4 MG (100 % V/V). KAPSULY (ŽELATÍNA A FARBIVO (E-171)).

% NRV: Vstupná referenčná hodnota.

 

Balenie

Fľaštička obsahujúca 60 kapsúl po 775 mg.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu