PrismaNatural Ubiquinol Kaneka 110 mg perlové kapsule 60 ks

Objavte antioxidačný účinok Ubiquinolu Kaneka! Nová perlová kapsula PrismaNatural Ubiquinol je doplnkom stravy s vysokou biologickou dostupnosťou pre tých, ktorí majú nedostatok tejto molekuly a chcú si doplniť stravu, aby zlepšili kvalitu svojho života.

Momentálne nedostupné
Kód: PN047
Značka: Prisma Natural
€76,95
Kategória: Kardiovaskulárny systém
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.039 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Objavte antioxidačný účinok Ubiquinolu Kaneka! Ubiquinol je jedna z najlepších biologicky dostupných aktívnych foriem Q10, vyrábaná výhradne japonskou spoločnosťou Kaneka kvasnou fermentáciou úplne prirodzeným spôsobom. Kaneka™ je prvý a jediný Ubiquinol na svete dostupný v doplnku výživy a technológia je chránená množstvom patentov. Nová perlová kapsula PrismaNatural Ubiquinol je doplnkom stravy s vysokou biologickou dostupnosťou pre tých, ktorí majú nedostatok tejto molekuly a chcú si doplniť stravu, aby zlepšili kvalitu svojho života.

Ubiquinol: najpoužívanejšia forma Q10

Ubiquinol je biologicky najviac dostupná aktívna forma koenzýmu Q10. Ide o molekulu rozpustnú v tukoch, ktorá sa ukladá v pečeni a tukovom tkanive a dodáva bunkám energiu. Podieľa sa na bunkovom metabolizme a pôsobí, ako katalyzátor mnohých fyziologických procesov. Ubiquinol je redukovaná forma koenzýmu Q10. Ubiquinol má vyšší stupeň biologickej dostupnosti, ako koenzým Q10 a ako starneme, naše telo je čoraz menej schopné premieňať koenzým Q10 na ubichinol. Medzi najčastejšie príznaky nedostatku ubiquinolu patrí celková slabosť, únava a kŕče. Bez ohľadu na vek možno nedostatok ubichinolu pripísať podvýžive, fajčeniu, nadmernému stresu, chorobám a nedostatku vitamínov B a vitamínu C. V týchto prípadoch a vo veku nad 40 rokov je telo menej schopné premeniť Q10 na Ubiquinol, preto sa oplatí zvoliť túto aktívnu formulu ako náhradu Q10.

Ubiquinol Kaneka: Ubiquinol je jedna z najlepších biologicky dostupných aktívnych foriem Q10, vyrábaná výhradne japonskou spoločnosťou Kaneka, kvasením kvasením úplne prirodzeným spôsobom (samotný konečný produkt, teda samotná účinná látka kvasinky neobsahuje!). Ubiquinol je molekula citlivá na teplo a svetlo a pri kontakte so vzduchom okamžite oxiduje. Aj japonskej spoločnosti Kaneka sa po veľmi dlhom úsilí podarilo vyvinúť technológiu na stabilizáciu tejto molekuly. Japonská technológia je chránená množstvom patentov a súčasná svetová trhová cena účinnej látky je veľmi vysoká.

 

Hlavné vlastnosti Ubiquinolu

- Posilňuje imunitný systém
- Udržuje nervový systém v dobrej kondícii
- Má účinok proti starnutiu
- Pomáha udržiavať zdravý kardiovaskulárny systém

 

Ubiquinol sa špecificky odporúča v nasledujúcich prípadoch

- Voľné radikály a produkcia energie. Ubiquinol hrá dôležitú úlohu pri regulácii oxidačného stresu a v boji proti voľným radikálom, ktoré urýchľujú nástup známok starnutia, znižujú obranný mechanizmus organizmu a narúšajú náš stav mysle. Hlavnou výhodou ubiquinolu je, že prispieva k mitochondriálnej funkcii pri produkcii bunkovej energie, a preto má vlastnosti proti starnutiu.

- U ľudí s citlivým kardiovaskulárnym systémom konzumácia ubiquinolu znižuje hladiny a koncentrácie triglyceridov v krvi a LDL cholesterolu. Pomáha tiež znižovať krvný tlak a zlepšuje prietok krvi a krvný obeh. Ľudia s vysokým cholesterolom majú nízke hladiny ubichinolu.

- Pri chirurgických zákrokoch je príjem antioxidantov do srdca obzvlášť dôležitý na zmiernenie poškodenia voľnými radikálmi, zlepšenie funkcie srdca a zníženie rizika možných arytmií.\nPri liečbe plodnosti, keďže jeho antioxidačný účinok zlepšuje produkciu a pohyb spermií, prispieva aj k udržaniu a ochrane DNA.

- U starších ľudí, keďže s vekom sa oslabuje funkcia metabolizmu a následne sa znižuje aj premena koenzýmu Q10 na ubichinol, čím sa znižuje produkcia bunkovej energie a produkcia proti voľným radikálom. Od 40. roku života sa čoraz viac odporúča užívať namiesto koenzýmu Q10 ubiquinol.

- U ľudí so sarkopéniou, keďže toto ochorenie je sprevádzané postupným poklesom svalovej sily, sa tento proces v priebehu rokov stáva výraznejším u ľudí s nízkou hladinou ubichinolu. Suplementácia ubiquinolu stimuluje vitalitu, energiu a vitalitu u starších ľudí.

- Odporúča sa pri športovom výkone, pretože čím vyššia je intenzita športu, tým väčšia je tvorba voľných radikálov a následne aj väčší oxidačný stres, ktorý môže viesť k vyčerpaniu a vyčerpaniu niektorých dôležitých prvkov, minerálov a iných živín v tele. telo. Ubiquinol je kľúčový pri výrobe energie.

- Tí, ktorí užívajú lieky, ktoré negatívne interagujú s koenzýmom Q10, ako napr statíny používané na liečbu hladín cholesterolu, betablokátory používané na kontrolu krvného tlaku, tricyklické antidepresíva a tolazamid na zníženie hladiny cukru v krvi.

- Okrem vyššie uvedeného sa ubiquinol odporúča aj tým, ktorí majú z nejakého dôvodu nízku hladinu koenzýmu Q10, ako je kongestívne zlyhanie srdca, chronická únava, svalová dystrofia, hypertenzia, periodontálne ochorenie a Parkinsonova choroba.

Balenie:

60 kapsúl po 643,3 mg.


Čistá hmotnosť:

38,6 g

Použite
užívajte 1 kapsulu denne.

 

ZLOŽENIE 1 kapsula: zmes ubiquinolu (slnečnicový olej, ubiquinol kaneka™ 110 mg a emulgátorov (polyglycerol mastné kyseliny, žltý včelí vosk a slnečnicový lecitín)) 440 mg kapsule (želatína, zmáčadlo (glycerol)) a farbív ()

 

Rodina produktov PrismaNatural Premium

Nový produktový rad PrismaNatural „PREMIUM“ pomáha tým, ktorí trpia centrálnou senzibilizáciou alebo trpia nejakou formou alergie či potravinovej intolerancie a chcú si doplniť stravu zdravým spôsobom. Tieto produkty sú vhodné pre ľudí s celiakiou, intoleranciou laktózy alebo precitlivenosťou na mliečnu bielkovinu či lepok. Táto skupina produktov neobsahuje transgénne alebo geneticky modifikované zložky, neobsahuje ani BSE alebo TSE a spĺňa požiadavky na ťažké kovy a látky škodlivé pre životné prostredie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu