Soľný inhalátor (keramický)

Soľný inhalátor prináša liečivé účinky terapií v soľnej jaskyni do Vášho domova! Vynikajúci protijed pri alergiách, astme, nachladnutí a iných ochoreniach dýchacích ciest! Prístroj obsahuje dostatok účinných látok na 5 rokov!

Vhodné používať od 3 rokov, pod dohľadom dospelej osoby.

Skladom
Kód: SP001
Značka: Sópipa-Pharma
€31,95
Kategória: Liečivá kozmetika a pomôcky
Hmotnosť: 0.3 kg
sopipa porcelan
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Soľný inhalátor prináša liečivé účinky terapií v soľnej jaskyni do Vášho domova! Vynikajúci protijed pri alergiách, astme, nachladnutí a iných ochoreniach dýchacích ciest! Prístroj obsahuje dostatok účinných látok na 5 rokov!


Koncom XX. storočia prudko vzrástol počet alergických, astmatických a iných ochorení dýchacích ciest. Je to priamy dôsledok toho, že náš dýchací systém je každý deň zasiahnutý množstvom dráždivých škodlivín. Keďže škodlivým účinkom znečistenia ovzdušia sa jednoducho nedá vyhnúť, zdá sa jasné, že naše dýchacie cesty by sa mali čistiť a udržiavať rovnako ako naša pokožka, vlasy atď. Jaskynné terapie sú svojím spôsobom také úspešné, že vdychovaním maličkých roztokov kryštálikov soli ich takmer vyčistíme a čo je veľmi dôležité, upokojíme a zregenerujeme celý dýchací systém. Tieto terapie sú však drahé, časovo náročné a viazané na miesto. „Soľný inhalátor“ je patentované zariadenie, s ktorým máte prístup ku všetkým výhodám terapie soľnými kryštálmi kdekoľvek vo svojom voľnom čase.

Medzi keramické filtre sme vybrali také soľné kryštály, ktoré pochádzajú z najznámejších liečivých jaskýň v Európe, kde podľa lekárskych štatistík až s 90% účinnosťou zlepšujú stav ľudí trpiacich chorobami dýchacích ciest. Zariadenie obsahuje kryštály minerálnej soli halitu, ktoré vznikli v strednom miocéne. Dýchaním cez keramické filtre Soľného inhalátoru sa prospešné látky uchované v soľných kryštáloch po dobu 20-22 miliónov rokov dostanú do každého bodu dýchacieho systému na mikrónovej úrovni s vlhkým vzduchom.

 

Jeho používaním niekoľko minút denne môžeme pozitívne ovplyvniť:

  • peľová alergia a iné respiračné alergie
  • astma, bronchitída
  • zápaľ priedušiek, prechladnutie
  • respiračné infekčné choroby
  • a v neposlednom rade aj dýchacie problémy spôsobené fajčením.

Prístroj je výborný aj na doplnenie terapie soľnými kryštálmi o terapiu esenciálnymi olejmi. Nakvapkaním minimálneho množstva esenciálneho oleja (zlomok kvapky) na spodný keramický filter soľného inhalátoru ešte viac umocníte priaznivý fyziologický účinok soľných kryštálov, pretože správne zvolené esenciálne oleje majú aj regeneračný, čistiaci, a upokojujúci účinok. Napr.: myrha, eukalyptus, mäta pieporná a pod.
Pri použití esenciálnych olejov môže dôjsť k zafarbeniu spodného filtra prístroja, čo nemá vplyv na činnosť Soľného inhalátoru.

 

Účinná látka zariadenia: cca. 5-6 dkg zo stredného miocénu /halitové soľné kryštály vo vybranej forme/

Zloženie: NaCl 99,2 % CaSO4 0,40 % MgCl2 0,08 % CaCl2 0,08 % Fe203 0,001 %

Prístroj obsahuje dostatok účinných látok na 5 rokov!

 

Používanie zariadenia

Zobrať prístroj do úst, dýchať ním, potom vyfúknuť vzduch nosom, dýchať s normálnou intenzitou.
Nútená inhalácia je zbytočná a treba sa jej vyhnúť. Keď sa spustí očistný proces, staré usadeniny môžu opustiť telo s kašľom a nádchou.

Prístroj sa odporúča používať 15-25 minút denne, ale kúry sa môžu predĺžiť na 1-2 hodiny.
Aby ste dosiahli lepšie výsledky, prístroj by sa nemal používať sezónne, ale nepretržite.

Vhodné používať od 3 rokov, pod dohľadom dospelej osoby.

 

Čistenie

Dá sa čistiť mierne navlhčenou handričkou, pretože voda sa do prístroja nedostane.

 

Skladovanie

Skladujte na suchom, vlhkom mieste!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu