Soľný inhalátor 2 (plast lekárskej kvality)

Prineste si liečivé účinky terapií v soľnej jaskyni aj k Vám domov! Vynikajúci protijed pri alergiách, astme, nachladnutí a iných ochoreniach dýchacích ciest! Po otvorení obsahuje prístroj dostatok účinných látok na 3-6 mesiacov v závislosti od použitia!

Vhodné používať od 3 rokov, pod dohľadom dospelej osoby.

Skladom
Kód: SP002
Značka: Sópipa-Pharma
€14,95
Kategória: Liečivá kozmetika a pomôcky
Hmotnosť: 0.25 kg
sopipa muanyag
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Soľný inhalátor 2

Prineste si liečivé účinky terapií v soľnej jaskyni aj k Vám domov! Vynikajúci protijed pri alergiách, astme, nachladnutí a iných ochoreniach dýchacích ciest! Po otvorení obsahuje prístroj dostatok účinných látok na 3-6 mesiacov v závislosti od použitia!

Priaznivý účinok soľných jaskýň na horné dýchacie cesty je známy už stovky rokov, čo dokazujú klinické testy a dobre zdokumentované lekárske posudky. Jaskynné terapie sú svojím spôsobom také úspešné, že vdychovaním maličkých roztokov soľných kryštálov ich takmer vyčistíme a čo je veľmi dôležité, upokojíme a zregenerujeme celý dýchací systém. Tieto terapie sú však drahé, časovo náročné a viazané na miesto.

Vtedy sme vytvorili Solný inhalátor, čo je patentované zariadenie, s ktorým môžete využiť výhody soľnej kryštálovej terapie kdekoľvek vo svojom voľnom čase, pričom myslíme predovšetkým na astmatikov a ľudí trpiacich peľovými alergiami. Do prístroja sme vybrali také soľné kryštály, ktoré pochádzajú z najznámejších liečivých jaskýň v Európe, kde podľa lekárskych štatistík dokážu zlepšiť stav ľudí trpiacich chorobami dýchacích ciest až s 90% účinnosťou. Prístroj obsahuje kryštály minerálnej soli halitu, ktoré vznikli v strednom miocéne. Dýchaním cez filtre Soľný inhalátor/Soľný inhalátor 2 sa prospešné látky uchované v soľných kryštáloch po dobu 20 – 22 miliónov rokov dostanú vlhkým vzduchom do každého bodu dýchacieho systému na mikrónovej úrovni. Soľné kryštály po vdýchnutí stimulujú sliznicu dýchacích ciest k intenzívnemu čisteniu: priťahujú vodu, posilňujú tvorbu sekrétu, čím pomáhajú rozpúšťať nahromadené nečistoty; riasinky dýchacích buniek sú stimulované k práci, tým sa hlien ľahšie odstraňuje a dá sa vykašliavať. Soľ sa podieľa aj na ničení baktérií a vírusov a podľa najnovších štúdií prispieva aj k vyrovnávaniu fungovania imunitného systému.

Ako je známe, tradičný keramický soľný inhalátor slúži pacientom s astmou a alergiou už mnoho rokov. Soľný inhalátor 2 sa odporúča predovšetkým na liečbu symptómov sezónnych ochorení.

 

Jeho používaním niekoľko minút denne môžeme pozitívne ovplyvniť:

  • nádcha
  • príznaky prechladnutia
  • zápal priedušiek
  • kašeľ
  • príznaky chrípky
  • zápal priedušiek
  • upchatie nosa
  • iné infekčné ochorenia dýchacích ciest

Okrem toho je Soľný inhalátor 2, podobne ako Soľný inhalátor, tiež vynikajúci na liečbu symptómov astmy a alergie a na zmiernenie respiračných problémov spôsobených fajčením.

 

Aktívna zložka prístroja

Chlorid sodný: 99,20 %; Síran vápenatý: 0,40 %; chlorid horečnatý: 0,08 %; chlorid vápenatý: 0,08 %; Oxid železitý: 0,001 %

Po otvorení obsahuje prístroj dostatok účinných látok na 3-6 mesiacov v závislosti od použitia!

 

Používanie prístroja

Prístroj sa musí vložiť do úst a vzduch vdychovať cez hadičku a potom vydýchnuť nosom. Dýchanie prebieha s normálnou intenzitou bez námahy. Keď
sa spustí očistný proces, staré usadeniny môžu opustiť telo s kašľom a nádchou.

V akútnych prípadoch sa odporúča používať prístroj celkovo 15-25 minút denne, rozdelených na 3-4 časti denne, vždy po 4-5 minútach. Ako prevenciu odporúčame užívať 10-15 minút denne.

Soľné kryštály po vdýchnutí stimulujú sliznicu dýchacích ciest k intenzívnej čistiacej práci a napomáhajú tak naštartovaniu prirodzených samočistiacich procesov. Soľ sa podieľa aj na ničení baktérií a vírusov a podľa najnovších štúdií dokonca prispieva k vyrovnávaniu fungovania imunitného systému.

Vhodné používať od 3 rokov, pod dohľadom dospelej osoby.

 

Čistenie, skladovanie

Jeho vonkajší povrch je možné čistiť mierne navlhčenou handričkou, pretože do zariadenia nemôže vniknúť voda. Skladujte na suchom, vlhkom mieste!

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu