Športová páska Phiten X30 titán 50 mm x 4,5 m

Športová páska X30 bola vyvinutá pre vrcholových športovcov, pre ktorých je dôležité, aby mohli zvýšiť svoj športový výkon, ako aj chrániť sa pred športovými zraneniami. Východiskovým bodom vývoja bola bestsellerová náplasť X30, ktorú ďalej rozvíjali športoví odborníci a profesionálni terapeuti. Výsledkom je úplne nová tkanina, ktorá zaručuje optimálne natiahnutie pásu aj pri zložitých formách pohybu.

Vypredané
Kód: PT017
Značka: Phiten
€39,95
Kategória: Titánové náplasti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg

Športová páska X30 bola vyvinutá pre vrcholových športovcov, pre ktorých je dôležité, aby mohli zvýšiť svoj športový výkon, ako aj chrániť sa pred športovými zraneniami. Východiskovým bodom vývoja bola bestsellerová náplasť X30, ktorú ďalej rozvíjali športoví odborníci a profesionálni terapeuti. Výsledkom je úplne nová tkanina, ktorá zaručuje optimálne natiahnutie pásu aj pri zložitých formách pohybu.

Účinne podporuje prirodzené pohyby svalov a chráni kĺby. Účinnosť priľnavosti je dokonalá aj vo vlhkom prostredí a pri potení. Látka je vyrobená z vodeodpudivého materiálu, rýchlo schne, je priedušná, má stálu elasticitu (nenaťahuje sa). Nová športová náplasť Phiten X30 Aquatitán sa pohodlne nosí a nebráni v pohybe tela pri športe.

„X30“ označuje produkty, ktoré boli impregnované tridsaťnásobnou hustotou, výraznejšie pôsobí zvýšená hustota.

„Po preskúmaní pojmu „zdravie“ – v dnešnej dobe – sme všetku našu pozornosť zamerali na prirodzenú liečivú silu tela. Každý má svoju vlastnú liečivú silu, ktorá je však často oslabená únavou a stresom, ktoré si nahromadíme v každodennom hektickom životnom štýle, čím narúšame rovnováhu mysle a tela. Našou úlohou je prinútiť dedičnú silu k takému maximálnemu výkonu, aby udržala dokonalú rovnováhu medzi mysľou a telom.“ (Slová od Yoshirio Hirata).

Pohyb svojho tela môžeme čiastočne ovplyvniť a čiastočne sa deje mimo nášho vedomia. Fungovanie orgánov je výsledkom komplexnej súhry fyzických pohybov a elektrochemických impulzov. Telo je zázračný stroj, v ktorom prebieha nespočetné množstvo energetických procesov, spolupracujú a vzájomne sa podporujú, akosi sa regulujú. Hojne sa používa napr. kinesio náplasť.

Phiten pochádza z oblasti japonskej terapie bolesti a už desaťročia vyrába len prírodné ingrediencie na báze drahých kovov a minerálov na vonkajšie použitie. Sú to napr. ako impregnácia sa nachádzajú vo všetkých produktoch Phiten.

Produkty Phiten podporujú regeneračné procesy, uvoľňujú svaly a kĺby, pomáhajú odbúravať stres a napätie. Všetky produkty Phiten sú navrhnuté tak, aby napomáhali k celkovej relaxácii, ktorá je predpokladom uzdravenia.

Phiten = zdravie, energia, výkon, regenerácia, relax

 

Titán pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu tela. Titán je hypoalergénny kov, ktorý sa často používa v medicíne a športe. Dnes vieme, že fungovanie nervov, svalov a orgánov je riadené elektrinou a že v podstate aj fungovanie samotného tela je elektrické. Tieto skúsenosti a pocity, ktoré dokazujú, že sme živé ľudské bytosti, spočívajú na vlastnostiach celého elektrického systému tela. Špeciálne upravený titán nachádzajúci sa v produktoch Phiten má harmonizujúci účinok na bioelektrické procesy v tele a napomáha rôznym funkciám organizmu. Titánové častice sa rozpúšťajú vo vode (Aquatitan) a tak sa dostávajú do rôznych textilných vlákien.

Náplasť Phiten bola vyvinutá na liečbu svalových ťažkostí a svalových napätí s titánom. Jedinečná metóda, ktorá umožňuje nabiť častice titánu a zlata energiou. Náplasti Phiten stimulujú krvný obeh, čím uvoľňujú svaly, prípadne ich tuhosť. Vďaka tomu môžu odpadové látky ľahšie opustiť telo. Vďaka náplasti sa zákazníci cítia lepšie, zmierňujú sa bolesti, sú energickejší a pokojnejší.

Produkty Phiten môže používať každý! Reorganizujte svoju životnú energiu pomocou flexibilnej náplasti Phiten. Tieto naše produkty pomáhajú svalom uvoľniť sa a prinavrátiť telu vitalitu.

 

Materiál

bavlna 97%, Polyuretán 3% | Lepidlo: akryl

 

Technológia

AQUA-titan (X30)


Účinnosť Aquatitánu sa môže zvýšiť, ak sa zvýši hustota častíc titánu, takže sa vo vode môže rozpustiť ešte viac častíc nanotitanu. Všetky produkty obsahujúce vylepšený Aquatitan sú označené logom X30.


Originálny japonský výrobok!

 

Balenie

50 mm x 4,5 m

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu