Sprchový gél Khadi Natural Levanduľa Ylang-ylang 210 g

Revitalizačný sprchový gél vyrobený z kvetov levandule lekárskej (Lavendula angustifolia) a ylang-ylan (Cananga odorata), z prírodných éterických olejov a iných prírodných extraktov rastlín, bez prísad (SLS a parabén).

Momentálne nedostupné
Kód: KN019
Značka: Khadi Natural
€8,95
Kategória: Mydlá a sprchové gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Revitalizačný sprchový gél vyrobený z kvetov levandule lekárskej (Lavendula angustifolia) a ylang-ylan (Cananga odorata), z prírodných éterických olejov a iných prírodných extraktov rastlín, bez prísad (SLS a parabén) .

Ďalšie prísady

čistená pitná voda, extrakt z Aloe vera (Aloe barbadensis), extrakt zo sladkého drievka (Glycyrrhiza glabra), extrakt zo stromu indického orgovánu (Azadirachta indica).

 

Čo obsahuje sprchový gél Khadi Natural Lavender ylang-ylang a ako pôsobí?

V VIII. maďarskom liekopise a v 4. európskom liekopise je sušené kvetenstvo levandule (Lavandulae flos) a éterický olej (Lavandulae aetheroleum) uznaným liečivom. Používajú ho tradičné národy sveta ako korenie, bylina (čaj) a v aromaterapií. V ajurvédskej medicíne sa považuje za najuniverzálnejšiu bylinu, ktorá má chladivý a upokojujúci účinok na všetky tri dosy: vyrovnáva pittu a kapha dosu, stimuluje vatu. Podľa toho posilňuje pranu (životnú energiu), zatiaľ čo upokojuje nervy a posilňuje štruktúru pokožky a vlasov.

Ylang-ylang (Cananga odorata), ktorý v Európe nerastie, nie je zahrnutý v našich liekopisoch. Avšak na základe našich dlhoročných skúseností s veľkým počtom prípadov a našich poznatkov z aromaterapeutickej praxe, ako aj znalostí o jeho aktívnych zložkách, éterický olej ylang-ylang dopĺňa účinky levandule. Ajurvédska medicína ju odporúča na vyváženie dávky vaty a pitty. Podľa astrológov posilňuje osobnostné vlastnosti Vodnára, Blížencov, Raka a Škorpióna. Je známe, že jej účinné látky (linalool, geranyl-acetát, alfa-farnesén, benzoylbenzoát) majú upokojujúci a stres znižujúci účinok a chráni mastnú pokožku, pokožku hlavy a vlasy pred chorobami.

Indický orgován (Azadirachta indica) sa v ajurvédskej medicíne používa na vyváženie pitta a kapha dos zvonka aj zvnútra. Vďaka svojmu ochladzujúcemu a vysušujúcemu charakteru znižuje „oheň“ tela - jedným z prejavov sú štrukturálne a funkčné poruchy pokožky. Vedecký výskum odhalil repelent proti hmyzu a antibakteriálne-dezinfekčné vlastnosti vo všetkých častiach dreva, ako aj ďalšie steroly výživné pre pokožku, vitamíny A a C.

Aloe (A. barbadensis) je účinná nielen v ajurvédskej medicíne, ale aj v západnej dermatológii a kozmetike na všetky typy poškodenia kože, zápalov, popálenín a po bodnutí hmyzom. Chráni a vyživuje bunky produkujúce kolagén (fibroblasty) a podporuje ich funkciu.

Sprchový gél Khadi Natural Levanduľa Ylang-ylang sa môže používať na všetky typy pleti ako prevencia proti infekciám, zápalom, na urýchlenie hojenia exsudatívnych kožných ochorení, psoriázy, ekzémov, spálenia od slnka, popálenín a na zníženie akútnych zápalov. Je tiež účinný pri neutralizácii zápachu tela a zápach potu.

 

Aplikácia sprchovacieho gélu Khadi Natural Levanduľa Ylang-ylang

Naneste požadované množstvo sprchového gélu v tenkej vrstve na predtým navlhčený povrch pokožky a potom jemne trite, kým sa nevytvorí pena. Penu nechajte pôsobiť na tele 20 - 30 sekúnd a potom ju dôkladne opláchnite. Môže sa používať každý deň na všetky typy pleti.

 

Varovania a možné vedľajšie účinky

Sprchový gél Khadi Natural Levanduľa Ylang-ylang je bezpečný na použitie. Alergie, citlivosť sú zriedkavé, ale môžu sa vyskytnúť. Nepoužívajte sprchový gél, ak sa u vás po použití vyskytnú vyrážky, svrbenie, zápalové príznaky alebo sa ich výskyt zhorší.

 

Balenie

210 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu