Tekutý extrakt Life Spirit s obsahom Podkovičníka 250 ml

Tekutý extrakt Life Spirit s obsahom Podkovičníka 250 ml
Tekutý výživový doplnok Life Spirit obsahuje iba organické a anorganické aktívne zložky huby (Tropicoporus linteus) v glyceríne. Účinné látky sú zahrnuté v množstve a zložení charakteristickom pre hubu. Neobsahuje žiadne ďalšie prídavné látky. Môže byť tiež súčasťou vegetariánskej a vegánskej stravy!

Skladom
Kód: LS065
Značka: Life Spirit
€54,95
Kategória: Čínske huby
Hmotnosť: 0.25 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Tekutý extrakt Life Spirit s obsahom Podkovičníka 250 ml
Tekutý výživový doplnok Life Spirit obsahuje iba organické a anorganické aktívne zložky huby (Tropicoporus linteus) v glyceríne. Účinné látky sú zahrnuté v množstve a zložení charakteristickom pre hubu. Neobsahuje žiadne ďalšie prídavné látky. Môže byť tiež súčasťou vegetariánskej a vegánskej stravy!

O priaznivých účinkoch huby podkovičky (Tropicoporus linteus).

Podkovičník (Tropicoporus linteus) je vo svojej domovine, na Ďalekom východe Ázie, veľmi cenenou liečivou hubou. Tradičná čínska medicína odporúča jeho odvar hlavne na upokojenie pálenia v žalúdku (Wei-Re), vlhkého tepla (Shi-Re) v tele, stázy krvi (Xue-Yu) a všetkých druhov patologických stavov spojených s krvácaním. Ďalej na posilnenie vitality pečene a tráviaceho traktu. Vrátane zhubných nádorových ochorení týchto orgánov. Vedecký výskum doteraz identifikoval v Podkovičníku 38 druhov účinných látok, ktoré majú cenné zdraviu prospešné účinky. Špeciálne komplexy polysacharid-proteín podporujú imunitnú obranu komplexným spôsobom, čiastočne priamou stimuláciou imunitných buniek, čiastočne produkciou cytokínov a tiež enzymatickými prostriedkami. Antioxidačné aktívne zložky huby konského jazyka (hispidin, inotilon, kyselina kávová) podporujú nielen obranyschopnosť organizmu pred oxidačným stresom, ale tiež znižujú frekvenciu bunkových mutácií, vrátane rakovinových mutácií. Viac ako desať typov pečeňových chráničov (desať typov fellinulínu, gama-lonylidén, fellilin-C), niekoľko antibakteriálnych (fellinstatín, fellilan-L, felliden-E, fellinón, monocyklofarnesol), antivírusové (inotilon a 3 ,4-dihydroxybenzénacetón ), boli v ňom identifikované protizápalové zlúčeniny (hispolon, inotilón a 3,4-dihydroxybenzénacetón). Hoci nemá priamy účinok na zníženie hladiny cukru v krvi, viaceré jeho účinné látky (ergotioneín, kyselina ellagová, 5-hydroxymetyl-2-furaldehyd, inoscavín-A, davallialaktón, interfungín-A, felligridimér-A, hifolomín-B) chránia bunky a tkanivá pred poškodením spôsobeným krvným cukrom. Inými slovami, spomaľuje a bráni vzniku a progresii komplikácií cukrovky. Štúdie priniesli povzbudivé výsledky v spomalení progresie cirhózy pečene a inhibícii proliferácie benígnych a malígnych buniek v prostate. Taktiež pri ochrane kmeňových buniek srdcového svalu pred oxidačným stresom.

Najvýznamnejší výskumný ústav rakoviny na svete, Memorial Sloan Kettering Cancer Center (New York, USA), tiež považuje hubu Podkovičníka za významný potenciálny nástroj na posilnenie imunity a boj proti nádorom.

Kto môže užívať tekutý výživový doplnok s hubou Life Spirit?

Tekutý výživový doplnok Life Spirit je užitočnou súčasťou stravy, ak je cieľom posilniť obranyschopnosť organizmu. Či už ide o celkové posilnenie imunity, antioxidačnú či protinádorovú ochranu, alebo ochranu pred niektorými bakteriálnymi a vírusovými ochoreniami. Jeho protihepatálne a antidiabetické účinky môžu spomaliť progresiu týchto ochorení v ktoromkoľvek štádiu. Na základe doterajších skúseností ho možno výhodne kombinovať s výťažkami z huby Reishi (Ganoderma lucidum) a Čagy (Inonotus obliquus).

Life Spirit je doplnok stravy vyrobený z hubového extraktu na báze dvojfázovej extrakcie. Aktívne zložky huby rozpustné vo vode a v organickom rozpúšťadle sa extrahujú oddelene pomocou rôznych technológií. Organické rozpúšťadlo sa následne z extraktu úplne odstráni. Takto sa získavajú vo vode rozpustné a organické extrakty. Potom sa účinné látky „vstrebú“ do glycerínu. Najmodernejší proces ultrazvukovej extrakcie zaisťuje šetrnejšie spracovanie pri nižšej teplote. Pomocou ktorých je možné dosiahnuť vyšší obsah účinných látok. Naše výťažky z húb Life Spirit spĺňajú dnešné najvyššie štandardy kvality! Produkt obsahuje 50 dávok!

Čo obsahuje doplnok stravy Life Spirit?

Len prírodné aktívne zložky huby - v množstve a pomere charakteristickom pre hubu - sa po špeciálnej ultrazvukovej príprave uvoľňujú v dvoch fázach. Ultrazvuková príprava umožňuje nízkoteplotný, šetrný, ale efektívnejší postup extrakcie. Extrahované aktívne zložky huby sú absorbované v glyceríne. Technológia výroby tekutého doplnku stravy Life Spirit spĺňa najprísnejšie normy!

Komponent množstvo v dennej dávke (5 ml) NRV %
Podkovár (Tropicoporus linteus) celý extrakt
1200 mg NA
Glycerol
5.150 mg NA


NRV % = Aké percento referenčnej hodnoty odporúčanej na dennú spotrebu pre dospelých je pokryté

NA = neuplatňuje sa (odporúčaná referenčná hodnota pre dennú spotrebu nie je definovaná)

Glycerín je takmer ideálnym nosičom výťažkov z húb: 1) je to látka šetrná k organizmu prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele; 2) jeho sladká chuť umožňuje konzumáciu bez nepohodlia; 3) zároveň sa nepodieľa na metabolizme cukrov. Preto ho môžu konzumovať aj diabetici. 4) V správnom množstve je to dokonalý prírodný konzervant. Jeho jedinou nevýhodou je, že veľké predávkovanie spôsobuje osmotickú hnačku podľa individuálnej citlivosti. Zadržiava vodu v črevnom trakte.

Užívanie a dávkovanie tekutého doplnku stravy Life Spirit

Odporúča sa 1 x 5 ml denne (čajová lyžička alebo odmeraná odmerkou, ktorá je súčasťou balenia). Môže sa konzumovať samostatne alebo rozmiešať v akejkoľvek nie horúcej tekutine alebo nápoji. Najlepšie na lačný žalúdok alebo na samom začiatku jedla. Neprekračujte odporúčané dávkovanie (pozri možné vedľajšie účinky a upozornenia!).

Možné vedľajšie účinky a upozornenia

Počas užívania huby Podkovičníka, ktorá sa datuje mnoho storočí, neboli zaznamenané žiadne významné vedľajšie účinky. Pri autoimunitných ochoreniach by sa z bezpečnostných dôvodov malo vyvarovať jeho účinku na posilnenie imunity. Life Spirit je tekutý doplnok stravy vyvinutý výhradne pre dospelých a mal by byť uchovávaný mimo dosahu detí. Vzhľadom na nedostatok skúseností ho nemožno odporučiť tehotným a dojčiacim matkám.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Predávkovanie glycerínom môže spôsobiť hnačku a kŕče v bruchu, v závislosti od individuálnej citlivosti. V takýchto prípadoch sa neodporúča zmierňovať hnačku symptomatickými liekmi. Čím skôr sa nadbytočný glycerín odstráni, tým skôr budú ťažkostí vyriešené.

Prípravok nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určený na diagnostiku alebo liečbu chorôb. Rovnako ako nenahrádza zdravotnú starostlivosť.


Skladovanie

V originálnom balení, na mieste chránenom pred teplom a slnečným žiarením, si zaručene zachová svoju kvalitu po dobu uvedenú na etikete. Po otvorení sa odporúča skladovať v chladničke na mieste chránenom pred mrazom. Po otvorení sa musí spotrebovať do 60 dní.

Skladovať bezpečne mimo dosahu detí

Krajina pôvodu

Maďarsko

Balenie

Je distribuovaný vo fľaši s poistným krúžkom s objemom náplne 250 ml (50 dávok).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu