Zafír Oronex Kapsula Na Posilnenie Imunity s Vitamínom C 30ks

Podľa všetkých literárnych odkazov napádajú rôzne vírusové kmene, posilňujú imunitný systém, potláčajú zápaly, podporujú odolnosť organizmu, upokojujú nervy a detoxikujú organizmus. Obsahuje echinaceu, vitamín C, tymian, Lesklokôrku, kurkumu, rakytník, ženšen a vitamín D3. Zloženie sú čisté prírodné bylinky, prípravok je bez všetkých druhov syntetických prísad, farbív, konzervantov.

Skladom
Kód: ZF008
Značka: Zafír
€19,95
Kategória: Imunitný systém
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.025 kg

Aktívne zložky Zafír Oronex kapsuly na posilnenie imunity\npodľa všetkých literárnych odkazov napádajú rôzne vírusové kmene, posilňujú imunitný systém, potláčajú zápaly, podporujú odolnosť organizmu, upokojujú nervy a detoxikujú organizmus. Obsahuje echinaceu, vitamín C, tymian, Lesklokôrku, kurkumu, rakytník, ženšen a vitamín D3.

Zloženie sú čisté prírodné bylinky, prípravok je bez všetkých druhov syntetických prísad, farbív, konzervantov.

Odporúčaná denná dávka

nako kúra v ohrozenom období: 1 kapsula denne

Balenie

30 ks

Ingrediencie

Echinaceae: Výborná liečba infekcií dýchacích ciest, protijed zápalových procesov a výborné posilnenie obranyschopnosti organizmu.

Vitamín C: Antioxidačný účinok vitamínu C môže pôsobiť proti oxidačným procesom, ktoré ničia naše telo, naše bunky, a škodlivým vplyvom každodenného stresu, ktoré sú v našom zrýchlenom živote čoraz častejšie prítomné.

Tymián: Jeho hlavnými hodnotami sú tymol (40%) a karvakrol (15%), kvôli jeho silnému antiseptickému a antimikrobiálnemu účinku.

Huba Lesklokôrka obyčajná: Lesklokôrka obyčajná huba alebo ganoderm sa v Číne označuje ako rastlina nesmrteľnosti. Klinické štúdie tiež potvrdili, že posilňuje imunitný systém a môže dokonca zabrániť vzniku rakoviny. Je bohatý na antioxidanty a môže sa použiť na udržanie kondície a zníženie stresu.

Kurkuma: Kurkuma stráži biochemické procesy v zdravých bunkách. Jeho mechanizmus účinku je účinná protizápalová, protinádorová, antibakteriálna, antivírusová a imunitu stimulujúca zlúčenina.

Ženšen: Odborníci jasne uznávajú všeobecný posilňujúci účinok ženšenu na telo. Ženšen obsahuje účinné látky, ktoré stimulujú tvorbu špeciálnych imunitných buniek na ničenie vírusov a baktérií.

Vitamín D: Vitamín D môže zmeniť vrodené a adaptívne imunitné reakcie a nedostatok vitamínu D je spojený so zvýšenou autoimunitou, ako aj zvýšenou náchylnosťou na infekcie. Výskumy ukazujú, že vitamín D sa používa na udržanie tolerancie voči vonkajším vplyvom a zachovanie ochrannej imunity. Podľa štúdie Massachusetts General Hospital majú ľudia s nižšími ako priemernými hladinami vitamínu D väčšiu pravdepodobnosť vzniku infekcií horných dýchacích ciest, aj keď sa neberú do úvahy premenné ako ročné obdobie, vek, pohlavie alebo telesná hmotnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu