Zafír Oronex Kapsula Na Posilnenie Imunity s Vitamínom C 30ks

Podľa všetkých literárnych odkazov napádajú rôzne vírusové kmene, posilňujú imunitný systém, potláčajú zápaly, podporujú odolnosť organizmu, upokojujú nervy a detoxikujú organizmus. Obsahuje echinaceu, vitamín C, tymian, Lesklokôrku, kurkumu, rakytník, ženšen a vitamín D3. Zloženie sú čisté prírodné bylinky, prípravok je bez všetkých druhov syntetických prísad, farbív, konzervantov.

Skladom
Kód: ZF008
Značka: Zafír
€22,95
Kategória: Imunitný systém
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.025 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Aktívne zložky Zafír Oronex kapsuly na posilnenie imunity\npodľa všetkých literárnych odkazov napádajú rôzne vírusové kmene, posilňujú imunitný systém, potláčajú zápaly, podporujú odolnosť organizmu, upokojujú nervy a detoxikujú organizmus. Obsahuje echinaceu, vitamín C, tymian, Lesklokôrku, kurkumu, rakytník, ženšen a vitamín D3.

Zloženie sú čisté prírodné bylinky, prípravok je bez všetkých druhov syntetických prísad, farbív, konzervantov.

Odporúčaná denná dávka

nako kúra v ohrozenom období: 1 kapsula denne

Balenie

30 ks

Ingrediencie

Echinaceae: Výborná liečba infekcií dýchacích ciest, protijed zápalových procesov a výborné posilnenie obranyschopnosti organizmu.

Vitamín C: Antioxidačný účinok vitamínu C môže pôsobiť proti oxidačným procesom, ktoré ničia naše telo, naše bunky, a škodlivým vplyvom každodenného stresu, ktoré sú v našom zrýchlenom živote čoraz častejšie prítomné.

Tymián: Jeho hlavnými hodnotami sú tymol (40%) a karvakrol (15%), kvôli jeho silnému antiseptickému a antimikrobiálnemu účinku.

Huba Lesklokôrka obyčajná: Lesklokôrka obyčajná huba alebo ganoderm sa v Číne označuje ako rastlina nesmrteľnosti. Klinické štúdie tiež potvrdili, že posilňuje imunitný systém a môže dokonca zabrániť vzniku rakoviny. Je bohatý na antioxidanty a môže sa použiť na udržanie kondície a zníženie stresu.

Kurkuma: Kurkuma stráži biochemické procesy v zdravých bunkách. Jeho mechanizmus účinku je účinná protizápalová, protinádorová, antibakteriálna, antivírusová a imunitu stimulujúca zlúčenina.

Ženšen: Odborníci jasne uznávajú všeobecný posilňujúci účinok ženšenu na telo. Ženšen obsahuje účinné látky, ktoré stimulujú tvorbu špeciálnych imunitných buniek na ničenie vírusov a baktérií.

Vitamín D: Vitamín D môže zmeniť vrodené a adaptívne imunitné reakcie a nedostatok vitamínu D je spojený so zvýšenou autoimunitou, ako aj zvýšenou náchylnosťou na infekcie. Výskumy ukazujú, že vitamín D sa používa na udržanie tolerancie voči vonkajším vplyvom a zachovanie ochrannej imunity. Podľa štúdie Massachusetts General Hospital majú ľudia s nižšími ako priemernými hladinami vitamínu D väčšiu pravdepodobnosť vzniku infekcií horných dýchacích ciest, aj keď sa neberú do úvahy premenné ako ročné obdobie, vek, pohlavie alebo telesná hmotnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu