Zane Hellas FunguCept Athletes kvapky na nechtovú mykózu 30 ml

Trápi Vás kožná huba? Nepríjemný zápach nôh? Pocit svrbenia pri pálení? Protiplesňové kvapky Zane Hellas FunguCept zabíjajú 99,9 % plesní a zmierňujú pocit pálenia a svrbenia už po jednom použití. Kompletná liečba za menej ako 2 týždne! Zbavte sa kožných plesní prirodzene a rýchlo! 

Skladom
Kód: ZH020
Značka: Zane Hellas
€14,95
Kategória: Starostlivosť o ruky a nohy
Hmotnosť: 0.03 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Trápi Vás kožná huba? Nepríjemný zápach nôh? Pocit svrbenia pri pálení? Protiplesňové kvapky Zane Hellas FunguCept zabíjajú 99,9 % plesní a zmierňujú pocit pálenia a svrbenia už po jednom použití. Kompletná liečba za menej ako 2 týždne! Zbavte sa kožných plesní prirodzene a rýchlo! Vysoká účinnosť, rýchle a viditeľné výsledky: proti atletickej nohe, svrbeniu a nepríjemnému zápachu nôh, ako aj farbe nechtov. Plesňové kvapky Zane Hellas pozostávajú zo 100% prírodných zložiek: oreganový olej, extra panenský olivový olej, čajovníkový olej, eukalyptový olej, mandľový olej, nechtíkový olej, klinčekový esenciálny olej, rozmarínový esenciálny olej, mätový esenciálny olej + s vitamínmi C a E .

O oreganovom oleji

Oreganový olej je prírodné antibiotikum. Dá sa efektívne použiť pri nechtovej a kožnej plesni. Oregano je trváca rastlina a možno ju nájsť v mnohých častiach sveta. Liečivé vlastnosti aromatickej rastliny sú známe už od staroveku. O prospešných vlastnostiach a účinnosti oregana a jeho hlavnej účinnej látky, karvakrolu, bolo publikovaných mnoho lekárskych štúdií. Hlavnou črtou oregana je jeho protiplesňový účinok. Grécko je synonymom stredomorského podnebia a nádherného prostredia Stredozemného mora. Vďaka špeciálnej klíme rozprávkového stredomorského sveta, klimatickým podmienkam, množstvu slnečného svitu, vlhkému morskému vzduchu a bohatej pôde tu rastie najlepšie oregano na svete, ktoré je celosvetovo známe ako „grécke oregano“. Známych je veľa odrôd oregana, no najvyšší obsah karvakrolu má grécka odroda Oreganum Vulgare Heracleoticum-Hitrum.


100% čistý oreganový olej Zane Hellas má minimálne 86% obsah karvakrolu. Vyrába sa 100% destiláciou vodnou parou a nie chemickou úpravou. Bez alkoholu. 100% organický, farmaceutickej kvality. Hlavnou zložkou oreganového oleja je karvakrol. Čím vyšší je obsah karvakrolu v oreganovom oleji, tým je účinnejší. Ak má oreganový olej nízky obsah karvakrolu, je menej účinný, bez ohľadu na použitú dávku. Carvacrol sa prirodzene nachádza v najväčšom množstve v oreganovom oleji, v menšom množstve v tymianovom oleji, majoránovom oleji, bergamotovom oleji a rasci. Carvacrol je terpénová zlúčenina, derivát fenolu a má silné antiseptické a antimikrobiálne vlastnosti.


Zane Hellas FunguCept kvapky proti plesniam používajte raz denne počas 2 týždňov. Na kúpeľ nôh kvapnite 25 kvapiek do malej misky s teplou vodou (cca 1 liter) pomocou kvapkadla s pipetou. Nerieďte ho veľkým množstvom vody, len toľko, aby kúpeľ nôh pokryl prsty na nohách. Nohy nechajte v kúpeli aspoň 15 minút, potom ich utrite dosucha a venujte pozornosť priestoru medzi prstami. Po úplnom vyschnutí si na nohy navlečte čisté bavlnené ponožky. Urobte si kúpeľ nôh každý deň a namáčajte si nohy po dobu 13 dní. Dokonca aj pocit relaxačného namočenia nôh je jedinečný! V prípade plesňovej infekcie sa uistite, že vaše nechty na nohách nie sú dlhé, pravidelne si strihajte nechty na nohách a čistite nožnice a pilníky na nechty. Na postihnutú oblasť používajte samostatný uterák a často ho vymieňajte!

Zloženie protiplesňových kvapiek Zane Hellas FunguCept

Oreganový olej (oregano heracleoticum), extra panenský olivový olej (olea europaea), mandľový olej (prunus amygdalus dulcis), olej z čajovníka (melaleuca altermifolia), nechtíkový olej (calendula officinalis), eukalyptový olej (eukalyptus citriodora), klinčekový olej (syglyzygium aromaticum), rozmarínový olej (rosmarinus officinalis), mätový esenciálny olej (mentha spicata), extrakt z kôry Citrus sinensis.


POZOR!

Produkt nepoužívajte, ak pocítite podráždenie. Ak nedôjde k zlepšeniu do 4 týždňov, prestaňte ho užívať. Nepoužívajte na veľké plochy pokožky (napr. chodidlá), nepoužívajte na poškodenú pokožku. Len na vonkajšie použitie! Prípravok neužívajte v tehotenstve a počas dojčenia, alebo ak ste alergický na oregano, tymian, mätu, bazalku či šalviu! Zabráňte kontaktu s očami! Uchovávajte mimo dosahu detí. Po použití si umyte ruky! V prípade choroby navštívte svojho lekára!

Skladovanie
Nevyžaduje chladenie. Uchovávajte v uzavretej skrinke, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí! Opatrne zatvorte uzáver.

Balenie
30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu