Zane Hellas Fungus Stop na nechtovú mykózu so štetcom 10 ml

Zane Hellas kvapky na nechtovú mykózu zabíjajú 99,9 % plesní a zmierňujú pocit pálenia a svrbenia už po jednom použití. Kompletná liečba za menej ako 2 týždne!
Produkt v staršom balení Zane Hellas FunguCept Nail na nechtovú mykózu so štetcom 10 ml (ZH014). Exp. 8/2024

Skladom
Kód: ZH010
Značka: Zane Hellas
€9,95 –20 % €7,96
Kategória: Starostlivosť o ruky a nohy
Hmotnosť: 0.03 kg
viber image 2023 03 21 09 11 29 720
€9,95 –20 %
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Zane Hellas Fungus Stop kvapky na nechtovú mykózu so štetcom

Tvrdohlavá kožná huba? Nepríjemný zápach nôh? Pocit svrbenia pri pálení?
Zane Hellas kvapky na nechtovú mykózu zabíjajú 99,9 % plesní a zmierňujú pocit pálenia a svrbenia už po jednom použití. Kompletná liečba za menej ako 2 týždne!

Zbavte sa kožných plesní prirodzene a rýchlo! Vysoká účinnosť, rýchle a viditeľné výsledky: proti atletickej nohe a nepríjemnému zápachu nôh, ako aj farbe nechtov. Zane Hellas kvapky na nechtovú mykózu pozostávajú zo 100% prírodných zložiek: extra panenský olivový olej, olej z divokého oregana, olej z čajovníka a eukalyptový olej + vitamíny C a E.
Oreganový olej je antibiotikum prírody. Dá sa efektívne použiť pri nechtovej a kožnej plesni.

 

Oregano je trváca rastlina a možno ju nájsť v mnohých častiach sveta. Liečivé vlastnosti aromatickej rastliny sú známe už od staroveku. O prospešných vlastnostiach a účinnosti oregana a jeho hlavnej účinnej látky, karvakrolu, bolo publikovaných mnoho lekárskych štúdií. Hlavnou črtou oregana je jeho protiplesňový účinok. Grécko je synonymom stredomorského podnebia a nádherného prostredia Stredozemného mora. Vďaka špeciálnej klíme rozprávkového stredomorského sveta, klimatickým podmienkam, množstvu slnečného svitu, vlhkému morskému vzduchu a bohatej pôde tu rastie najlepšie oregano na svete, ktoré je celosvetovo známe ako „grécke oregano“.

Známych je veľa odrôd oregana, no najvyšší obsah karvakrolu má grécka odroda Oreganum Vulgare Heracleoticum-Hitrum.

 

100% čistý oreganový olej Zane Hellas má minimálne 86% obsah karvakrolu. Vyrába sa 100% destiláciou vodnou parou a nie chemickou úpravou. Bez alkoholu. 100% organický, farmaceutickej kvality. Hlavnou zložkou oreganového oleja je karvakrol. Čím vyšší je obsah karvakrolu v oreganovom oleji, tým je účinnejší. Ak má oreganový olej nízky obsah karvakrolu, je menej účinný, bez ohľadu na použitú dávku. Carvacrol sa prirodzene nachádza v najväčšom množstve v oreganovom oleji, v menšom množstve v dúškovej oleji, majoránovom oleji, bergamotovom oleji a rasci. Carvacrol je terpénová zlúčenina, derivát fenolu a má silné antiseptické a antimikrobiálne vlastnosti.

 

Používanie štetca Zane Hellas Fungus Stop na nechtovú mykózu

Zane Hellas Fungus Stop kvapky na nechtovú mykózu používajte raz denne počas 2 týždňov. Na kúpeľ nôh kvapnite 25 kvapiek do malej misky s teplou vodou (cca 1 liter) pomocou kvapkadla s pipetou. Neriedte ho veľkým množstvom vody, len toľko, aby kúpeľ nôh pokryl prsty na nohách. Nohy nechajte v kúpeli na nohy aspoň 15 minút, potom ich utrite dosucha a venujte pozornosť medziprstom. Po úplnom vyschnutí si na nohy navlečte čisté bavlnené ponožky. Urobte si kúpeľ nôh každý deň a namáčajte si nohy po dobu 13 dní. Dokonca aj pocit relaxačného namočenia nôh je jedinečný! V prípade plesňovej infekcie sa uistite, že Vaše nechty na nohách nie sú dlhé, pravidelne si strihajte nechty na nohách a čistite nožnice a pilníky na nechty. Na oblasť huby používajte samostatný uterák a často ho vymieňajte!

 

Zloženie Zane Hellas Fungus Stop kvapiek na nechtovú mykózu

Organic Extra Virgin Olive Oil (Extra panenský olivový olej) – Wild Oregano Oil, non GMO- 100% Organic & Wild (Olej z divokého oregana) – Tea Tree Oil (Čajovníkový olej) – Eucalyptus Oil (Eukalyptový olej).


Upozornenie

Produkt nepoužívajte, ak pocítite podráždenie. Ak nedôjde k zlepšeniu do 4 týždňov, prestaňte užívať. Nepoužívajte na veľké plochy pokožky (napr. chodidlá), nepoužívajte na poškodenú pokožku. Len na vonkajšie použitie! Prípravok neužívajte v tehotenstve a počas dojčenia, alebo ak ste alergický na oregano, dúšku, mätu, bazalku či šalviu! Zabráňte kontaktu s očami! Uchovávajte mimo dosahu detí. Po použití si umyte ruky! V prípade choroby navštívte svojho lekára!

 

Skladovanie

Nevyžaduje chladenie. Uchovávajte v uzavretej skrinke, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí! Opatrne zatvorte uzáver.

 

Balenie

10 ml

 

Produkt v staršom balení Zane Hellas FunguCept Nail na nechtovú mykózu so štetcom 10 ml (ZH014). Exp. 8/2024

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu