Zane Hellas Fungus Stop na nechtovú mykózu so štetcom 10 ml

Zane Hellas kvapky na nechtovú mykózu zabíjajú 99,9 % plesní a zmierňujú pocit pálenia a svrbenia už po jednom použití. Kompletná liečba za menej ako 2 týždne!
Produkt v staršom balení Zane Hellas FunguCept Nail na nechtovú mykózu so štetcom 10 ml (ZH014). Exp. 8/2024

Skladom
Kód: ZH010
Značka: Zane Hellas
€9,95 –20 % €7,96
Kategória: Starostlivosť o ruky a nohy
Hmotnosť: 0.03 kg
viber image 2023 03 21 09 11 29 720
€9,95 –20 %

Zane Hellas Fungus Stop kvapky na nechtovú mykózu so štetcom

Tvrdohlavá kožná huba? Nepríjemný zápach nôh? Pocit svrbenia pri pálení?
Zane Hellas kvapky na nechtovú mykózu zabíjajú 99,9 % plesní a zmierňujú pocit pálenia a svrbenia už po jednom použití. Kompletná liečba za menej ako 2 týždne!

Zbavte sa kožných plesní prirodzene a rýchlo! Vysoká účinnosť, rýchle a viditeľné výsledky: proti atletickej nohe a nepríjemnému zápachu nôh, ako aj farbe nechtov. Zane Hellas kvapky na nechtovú mykózu pozostávajú zo 100% prírodných zložiek: extra panenský olivový olej, olej z divokého oregana, olej z čajovníka a eukalyptový olej + vitamíny C a E.
Oreganový olej je antibiotikum prírody. Dá sa efektívne použiť pri nechtovej a kožnej plesni.

 

Oregano je trváca rastlina a možno ju nájsť v mnohých častiach sveta. Liečivé vlastnosti aromatickej rastliny sú známe už od staroveku. O prospešných vlastnostiach a účinnosti oregana a jeho hlavnej účinnej látky, karvakrolu, bolo publikovaných mnoho lekárskych štúdií. Hlavnou črtou oregana je jeho protiplesňový účinok. Grécko je synonymom stredomorského podnebia a nádherného prostredia Stredozemného mora. Vďaka špeciálnej klíme rozprávkového stredomorského sveta, klimatickým podmienkam, množstvu slnečného svitu, vlhkému morskému vzduchu a bohatej pôde tu rastie najlepšie oregano na svete, ktoré je celosvetovo známe ako „grécke oregano“.

Známych je veľa odrôd oregana, no najvyšší obsah karvakrolu má grécka odroda Oreganum Vulgare Heracleoticum-Hitrum.

 

100% čistý oreganový olej Zane Hellas má minimálne 86% obsah karvakrolu. Vyrába sa 100% destiláciou vodnou parou a nie chemickou úpravou. Bez alkoholu. 100% organický, farmaceutickej kvality. Hlavnou zložkou oreganového oleja je karvakrol. Čím vyšší je obsah karvakrolu v oreganovom oleji, tým je účinnejší. Ak má oreganový olej nízky obsah karvakrolu, je menej účinný, bez ohľadu na použitú dávku. Carvacrol sa prirodzene nachádza v najväčšom množstve v oreganovom oleji, v menšom množstve v dúškovej oleji, majoránovom oleji, bergamotovom oleji a rasci. Carvacrol je terpénová zlúčenina, derivát fenolu a má silné antiseptické a antimikrobiálne vlastnosti.

 

Používanie štetca Zane Hellas Fungus Stop na nechtovú mykózu

Zane Hellas Fungus Stop kvapky na nechtovú mykózu používajte raz denne počas 2 týždňov. Na kúpeľ nôh kvapnite 25 kvapiek do malej misky s teplou vodou (cca 1 liter) pomocou kvapkadla s pipetou. Neriedte ho veľkým množstvom vody, len toľko, aby kúpeľ nôh pokryl prsty na nohách. Nohy nechajte v kúpeli na nohy aspoň 15 minút, potom ich utrite dosucha a venujte pozornosť medziprstom. Po úplnom vyschnutí si na nohy navlečte čisté bavlnené ponožky. Urobte si kúpeľ nôh každý deň a namáčajte si nohy po dobu 13 dní. Dokonca aj pocit relaxačného namočenia nôh je jedinečný! V prípade plesňovej infekcie sa uistite, že Vaše nechty na nohách nie sú dlhé, pravidelne si strihajte nechty na nohách a čistite nožnice a pilníky na nechty. Na oblasť huby používajte samostatný uterák a často ho vymieňajte!

 

Zloženie Zane Hellas Fungus Stop kvapiek na nechtovú mykózu

Organic Extra Virgin Olive Oil (Extra panenský olivový olej) – Wild Oregano Oil, non GMO- 100% Organic & Wild (Olej z divokého oregana) – Tea Tree Oil (Čajovníkový olej) – Eucalyptus Oil (Eukalyptový olej).


Upozornenie

Produkt nepoužívajte, ak pocítite podráždenie. Ak nedôjde k zlepšeniu do 4 týždňov, prestaňte užívať. Nepoužívajte na veľké plochy pokožky (napr. chodidlá), nepoužívajte na poškodenú pokožku. Len na vonkajšie použitie! Prípravok neužívajte v tehotenstve a počas dojčenia, alebo ak ste alergický na oregano, dúšku, mätu, bazalku či šalviu! Zabráňte kontaktu s očami! Uchovávajte mimo dosahu detí. Po použití si umyte ruky! V prípade choroby navštívte svojho lekára!

 

Skladovanie

Nevyžaduje chladenie. Uchovávajte v uzavretej skrinke, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí! Opatrne zatvorte uzáver.

 

Balenie

10 ml

 

Produkt v staršom balení Zane Hellas FunguCept Nail na nechtovú mykózu so štetcom 10 ml (ZH014). Exp. 8/2024

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu