Zane Hellas Immune Premium mäkká želatínová kapsula 60 ks

Zane Hellas Immune Premium mäkká želatínová kapsula 60 ks je vyrobená zo 100% prírodných zložiek, v ktorých sa nachádza: olivový a oreganový olej, olej echinacei purpurovej, gingseng, cesnakový, ľubovníkový, kurkumový, zázvorový a chios olej. Deväť prírodných zložiek synergicky posilňuje vzájomný účinok imunitnému systému a poskytuje niekoľkonásobnú ochranu organizmu.Na rozdiel od ostatných produktov mäkká želatína Zane Hellas Immune Premium neobsahuje sušené (mleté) časti rastlín, ale ich oleje!

Momentálne nedostupné
Kód: ZH011
Značka: Zane Hellas
€24,95
Kategória: Oregano
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.075 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Zane Hellas Immune Premium mäkká želatínová kapsula 60 ks je vyrobená zo 100% prírodných zložiek, v ktorých sa nachádza: olivový a oreganový olej, olej echinacei purpurovej, gingseng, cesnakový, ľubovníkový, kurkumový, zázvorový a chios olej. Deväť prírodných zložiek synergicky posilňuje vzájomný účinok imunitnému systému a poskytuje niekoľkonásobnú ochranu organizmu. Na rozdiel od ostatných produktov mäkká želatína Zane Hellas Immune Premium neobsahuje sušené (mleté) časti rastlín, ale ich oleje!

Extra panenský olivový olej

Extra panenský olivový olej je prirodzeným antioxidantom, ktorý je bohatý na vitamíny A a E. Olivy a z nich vyrábaný olej poznali naši predkovia už niekoľko tisíc rokov pred n. l. a využívali ho okrem výživy aj na skrášľovacie účely. Olivový olej obsahuje omega-3 mastné kyseliny, má priaznivé účinky na srdcovo-cievny systém, zmierňuje hladinu cholesterolu a triglyceridov. Olivový olej napomáha tráveniu, je veľmi dôležitý pri predchádzaní zápalových procesov imunitného systému a podporuje nervový systém. Olivový olej približne zo 75% obsahuje mono - nenasýtené mastné kyseliny, esenciálne mastné kyseliny, fytosteroly, lacitýn a vitamíny F, ktoré sú dôležité aj kvôli tvorbe základových zložiek bunkových membrán, preto sú pre náš organizmus nenahraditeľné.

Oregano

Oreganový olej z hľadiska obsahu karvakrolu disponuje výbornými antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi, antioxidačnými a antiseptickými  vlastnosťami. Zane Hellas oregano olej z hľadiska 86% obsahu karvakrolu je snáď najsilnejší oreganový olej na svete. Oreganový olej je prírodné antibiotikum. Upokojuje žalúdok a svaly čriev, napomáha tráveniu. Zabraňuje vzniku mnohých ochorení ako napríklad chronickým zápalom a nádorovým ochoreniam. Najlepšie je ho užívať denne v prípade chronického zápalu, vysokého krvného tlaku a cholesterolu, ako aj pri problémoch srdca. Možno ho použiť pri alergii, migréne, reumatických bolestiach, respiračných ochoreniach, ďalej na bakteriálne a parazitické infekcie, mykózu a kandidózu.

Echinacea purpurová

Kvet Echinacei je podobný margarétke, jej kvet má purpurovú farbu. Trváca rastlina kvitnúca od júla do septembra. Vďaka  liečivým účinkom sú všetky jej časti využívané vo farmaceutických prípravkoch. Echinacea pomáha pri boji s infekciami, disponuje antioxidačným a antibiotickým účinkom. Posilňuje imunitný systém v boji proti baktériám a  vírusom. Môže pomôcť pri zimných ochoreniach – chrípka, nádcha, zápal hrdla. Echinacea pomáha pri predchádzaní a prekonaní opakujúcich sa ochorení ako napíklad herpes, infekcie močových ciest, nachladnutie, afty či zápal stredného ucha.

Ženšen

Rastlinu z čeľade aralkovité na Ďalekom východe stáročia používajú pri liečení. Volajú ju tam koreňom človeka alebo koreňom života. Zvyšuje fyzický aj duchovný výkon, napĺňa organizmus energiou, zvyšuje odolnosť. S jeho pomocou ľahšie prekonáme stres, fyzickú a psychickú záťaž. Ako afrodiziakum zvyšuje produkciu „hormónov šťastia“ – endorfínov. Je to aj antioxidačná rastlina posilňujúca imunitu. Používa sa aj ako doplnková liečba pri nádorových ochoreniach, pretože pomáha regenerácii zoslabnutého organizmu. Pomáha pri výrobe T-buniek, ktorých úlohou je zničiť baktérie a vírusy v organizme.

Cesnak

Cesnak disponuje komplexným radom účinných zložiek ako je alicín s účinnými antibakteriálnymi, antivirálnymi, antimykotickými a antioxidačnými vlastnosťami. O zdravie udržujúcej vlastnosti cesnaku máme písomné pramene už spred 3500 rokov. Herodotos píše, že robotníci pri výstavbe Cheopsovej pyramídy zvládali fyzickú záťaž aj preto, lebo nenahraditeľnou časťou stravy bol cesnak. V jednej lekárskej knihe zo 17. storočia sa spomína minimálne 100 rôznych možností použitia. Cesnak vlastne sprevádza človeka celým jeho kultúrnym vývojom, pričom jeho význam nevymizol ani v súčasnosti. Cesnak je silným antioxidantom, podporuje imunitu, znižuje hladinu cholesterolu a dezinfikuje.  Predchádza vzniku krvných zrazenín, čistí žily, zabraňuje ukladaniu tukov. V prípade astmy, kašľa a bronchitídy sa sliznica nepodráždi, ak užijeme cesnak varený v mlieku.

Ľubovník

Na lúkach, v lesoch a na okrajoch ciest kvitne táto liečivá rastlina od júla do septembra. V ľudovom liečiteľstve ho dlho používajú pri liečbe nervových problémov. V prípade nepokojného spánku, mentálneho vyčerpania, hysterických záchvatoch. Považovali ho za rovnako účinný aj proti depresii. V súčasnosti ho poznajú hlavne ako liek proti depresii, pričom len málokto vie, že ľubovník disponuje protizápalovou vlastnosťou a pomáha hojeniu rán, pričom ho možno použiť aj pri vírusových a bakteriálnych ochoreniach. Pomáha pri optimalizácii porúch štítnej žľazy a pri úprave stavu hormónov. Napomáha tráveniu, znižuje žalúdočné kyseliny.

Kurkuma

Kurkuma, známa tiež ako indický šafran je obľúbenou koreninovou a liečebnou rastlinou. Pôvod má v Ázii, v Číne a Indii. V súčasnosti sa využíva pri podpore imunitného systému, probléme s kĺbmi, predchádzaní a doplnkovej liečbe nádorových ochorení. V indickom lekárstve ju však používajú ako univerzálny „liek“. Má priaznivý účinok na problémy zažívacieho ústrojenstva: pálenie záhy, vredy, nadúvanie, črevné kŕče, abnormálna produkcia žlče a choroby pečene. Využívajú ju aj pri detoxikácii organizmu, liečbe respiračných ochorení a na zmiernenie kašľa. Má priaznivý účinok na funkciu obličiek, pankreasu, hladinu tukov v krvi a na žily. Znižuje hladinu cukru v krvi, ako antioxidant, ničí vírusy a baktérie, čistí celý organizmus.

Mastichový olej

Má priaznivé účinky pri problémoch žalúdočného ústrojenstva. Prispieva k ústnej hygiene, je antibakteriálny, tlmí zápaly, je prírodný antioxidant. Mastichový olej napomáha rozkladu patogénnych baktérií, ako Escherichia coli, Bacillus subtilis, Staphylococcus aureus, Porphyromonas gingivalis, ako aj proti kmeňom Candida. Prírodné prebiotikum a probiotikum s obsahom enzýmov.

Zázvor

Zázvor používali v Číne už niekoľko storočí pred Kristom, kde ho dodnes považujú za liek. Popri jeho dezinfekčných, antibakteriálnych, antivirálnych, antikonvulzívnych, protizápalovým a kašeľ zmierňujúcich účinkoch disponuje mnohými ďalšími pozitívnymi vlastnosťami. Brzdí cukrovku, znižuje hladinu cholesterolu, napomáha tráveniu, upokojuje žalúdočné problémy (zmierňuje nutkanie k zvracaniu). Prirodzene ako liek ho používajú pri liečbe prechladnutia a chrípky. Pomáha pri migrenóznej bolesti hlavy, menštruačných bolestiach a bolesti spôsobených zápalmi kĺbov. Prispieva k zdravému fungovaniu srdcovo-cievneho systému, pomáha predísť vzniku krvných zrazenín. Existuje viacero výskumov, ktoré poukazujú na jeho protinádorový účinok.

Zane Hellas Immune Premium odporúčané dávkovanie

1 kapsula denne medzi jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Zloženie Zane Hellas Immune Premium

Extra Virgin Olive Oil 200 mg (Extra panenský olivový olej), Oregano Essential Oil 100 mg (Oreganový esenciálny olej), Echinachea Oil 50 mg (olej z Echinacei), Ginseng oil 40 mg (Ginseng olej), Garlic oil 40 mg (Cesnakový olej), St. John's Wort Oil 40 mg (olej z Ľubovníka), Turmeric oil 10 mg (Kurkumový olej), Chios Mastic Oil 10 mg (Mastichový olej), Ginger oil 10 mg (Zázvorový olej), iné prísady: Gelatin (Želatína), Glycerol (Glycerín), Water (Voda).

Neobsahuje cukor, soľ, škrob, droždie, pšenicu, lepok, kukuricu, sóju, vajcia, mäkkýše ani konzervanty.

Pozor! Neužívajte v období tehotenstva a dojčenia! Neužívajte pri alergii na oregano, materinu dúšku, mätu, šalviu alebo iné prísady. Dámy, neužívať počas menštruačných dní (to sa väčšinou týka všetkých produktov, vnútorne užívaných výrobkov obsahujúcich oreganový olej).

Deťom do 7 rokov sa užívanie neodporúča! Držte mimo dosahu detí!

Skladujte na chladnom a suchom mieste!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu