Zane Hellas olej z tresčej pečene s extraktom z ikry parmice 250 ml

Zane Hellas olej z tresčej pečene s extraktom z rybích ikier 250 ml

Jedinečná receptúra z oleja z tresčej pečene a extraktu z rybej pečene, vzácneho zdroja vitamínu D rozpustného v tukoch. S Omega 3 mastnými kyselinami, EPA, DHA, vitamínom A (Retinol), vitamínmi D3, E, K2, B12, extraktom z aloe vera.

Skladom
Kód: ZH027
Značka: Zane Hellas
€37,95
Kategória: Oregano
Hmotnosť: 0.25 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Zane Hellas olej z tresčej pečene s extraktom z rybích ikier 250 ml

Jedinečná receptúra z oleja z tresčej pečene a extraktu z rybej pečene, vzácneho zdroja vitamínu D rozpustného v tukoch. S Omega 3 mastnými kyselinami, EPA, DHA, vitamínom A (Retinol), vitamínmi D3, E, K2, B12, extraktom z aloe vera.

Olej z tresčej pečene je doplnok stravy bohatý na Omega 3 mastné kyseliny, jód, vitamíny A a D. Jeho konzumácia je vhodná na zníženie chronickej únavy a zvýšenie fyzickej kondície. Zlepšuje mozgové funkcie, koncentráciu a pamäť. Podporuje kardiovaskulárne zdravie. Znižuje zápal v kĺboch.

Bez GMO
Bez alkoholu, prísad a konzervačných látok
Bez cukru, soli, škrobu, droždia, pšenice, lepku, kukurice, sóje, mlieka, mäkkýšov
Rýchlejšie a lepšie vstrebávanie
Telo využije až 98 % tekutého extraktu v priebehu 25 – 35 sekúnd, v porovnaní s 39 – 53 % absorpciou tabliet alebo kapsúl, ktoré trvajú 20 – 30 minút.

Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA): Primárne podporujú zdravie kardiovaskulárneho systému, udržiavajú hladinu triglyceridov v normálnom rozmedzí, podporujú normálnu funkciu mozgu a pomáhajú udržiavať zdravie očí. Medzi príznaky nedostatku omega-3 mastných kyselín patrí únava, problémy s krvným obehom a pamäťou a problémy so srdcom.

Vitamín A (Retinol): Jednou z jeho najdôležitejších funkcií je poskytovať videnie v tme. Prirodzenými zdrojmi vitamínu A sú živočíšne vnútornosti, mlieko a mliečne výrobky, morské ryby a vaječný žĺtok.

Vitamín D3: Najvýhodnejšou formou vitamínu D je vitamín D3. Aktivizuje imunitný systém, podporuje obranyschopnosť organizmu, priaznivo pôsobí na kardiovaskulárny systém, kosti a svaly, dokonca aj na zdravie nášho mozgu a očí.

Vitamín E: Posilňovač imunity, má mnoho priaznivých účinkov; chráni pred škodlivými voľnými radikálmi, spomaľuje procesy starnutia, normalizuje krvný obeh, spevňuje steny ciev. Omega 3 mastné kyseliny sa ľahko oxidujú, no vitamín E tomuto procesu bráni, preto je prospešné užívať tieto dve účinné látky spolu.

Vitamín K2: pravidelné užívanie má ochranný účinok na cievne steny, čím podporuje správnu činnosť srdca. Tiež hrá dôležitú úlohu v mozgovej činnosti; tvorí viac ako 98 % celkového množstva vitamínu K v mozgu. Dôležité je, že využitie vitamínu K2 a D3 spolu úzko súvisí, jedno bez druhého nefunguje.

Vitamín B12: neuroprotektívny vitamín; hrá úlohu pri tvorbe puzdra, ktoré chráni nervové bunky. Nedostatok vitamínov B môže viesť k nervovým problémom, napätiu a depresii. Jeho príjem v správnom množstve má priaznivý vplyv na metabolizmus buniek, čím sa podieľa aj na regulácii cholesterolu.

Aloe vera: Posilňuje imunitný systém, stimuluje rast buniek, pôsobí upokojujúco. Obsahuje veľa vitamínov B (B1, B2, B3, B6, B9, B12) a pôsobí upokojujúco.

Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu alebo prevenciu chorôb.

Obsah účinnej látky v 10 ml NRV%
Predmixujte omega3 mastnú kyselinu 1895 mg **
-z toho omega 3 mastné kyseliny 1452 mg **
- z tohto oleja z tresčej pečene 815 mg **
-z toho DHA 300 mg **
-z toho EPA 200 mg **
- z toho vitamín A (2300 IU) 700 µg 86
- z toho vitamín D3 (184 IU) 4,6 µg 96
Vitamín E (ako vitamín E acetát) 3 mg 25
Extrakt z aloe v prášku 200:1 100 mg **


*NRV = denná referenčná nutričná hodnota príjmu pre dospelých **=žiadne údaje

Ďalšie zložky: stévia, sorban draselný, benzoan sodný, kyselina citrónová, xantánová guma, extrakt z kurkumínu

Užívanie a dávkovanie

Odporúčané dávkovanie pre dospelých: 10 ml denne (najlepšie ráno). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
Produkt uchovávajte v krabici. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití pevne uzavrite uzáver

Bezpečnostné informácie

Prosím, nepoužívajte tento produkt, ak ste tehotná alebo dojčíte, užívate lieky, plánujete lekársky zákrok alebo máte zdravotné problémy. Neužívajte pri precitlivenosti alebo alergii na niektorú zo zložiek. Držte mimo dosahu detí!
Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie a uchovajte si tieto informácie pre budúce použitie.

Krajina pôvodu

v Grecku

Balenie
250 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu