Bioplus D3 Plus K2 Ústny Sprej 30ml

Bioplus D3 Plus ústny sprej Pomocou ústneho spreja D3 Plus ľahko dodáte do tela 1000 MJ vitamínu D3 pri každom vstreku. Odporúčaná denná dávka sú 2 vstreky denne, čím získate 2 000 medzinárodných jednotiek vitamínu D3.

Skladom
Kód: BP001
Značka: Bioplus
€17,95
Kategória: Starostlivosť o ústnu dutinu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Bioplus D3 Plus ústny sprej 

Pomocou ústneho spreja D3 Plus ľahko dodáte do tela 1000 MJ vitamínu D3 pri každom vstreku. Odporúčaná denná dávka sú 2 vstreky denne, čím získate 2 000 medzinárodných jednotiek vitamínu D3. Jedna fľaštička spreja D3 Plus vystačí na 240 vstrekov, takže obsahuje 4 mesačné dávky. S prírodným xylitolovým sladidlom a marhuľovou príchuťou. Dá sa ľahko podávať aj deťom! Výskumy ukazujú, že viac ako polovica dospelej populácie má výrazný nedostatok vitamínu D. Dostatočná hladina vitamínu D v našom tele je nevyhnutná pre zdravý nervový systém, zdravý pohybový aparát, tvrdé kosti, dobrú náladu a silný imunitný systém.

V akých prípadoch sa odporúča dopĺňanie vitamínu D3?

Ak sa málo zdržiavate na slnku(najmä tí, ktorí pracujú vo vnútri, ktorí trávia málo času vonku).

Pri depresii, skľúčenosti, únave – keďže vitamín D pomáha regulovať serotonín, tak pri správnom príjme vitamínu D vyrovnáva našu náladu.

Nad 50 rokov - pretože pokožka starnutím produkuje menej vitamínu D a obličky premieňajú neaktívny kalcidiol na aktívnu formu (kalcitriol) pomalšie. Pre tmavú alebo kreolskú pleť – keďže kožné pigmenty sa správajú ako opaľovací krém, znižujú produkciu vitamínu D v pokožke. Čím je vaša pokožka tmavšia, tým viac vitamínu D budete potrebovať. Pri črevných problémoch – pretože črevné problémy môžu znížiť vstrebávanie tukov, vrátane vitamínov rozpustných v tukoch.

Pri nadváhe – pretože pomer telesného tuku ovplyvňuje hladinu vitamínu D v krvi. Preto čím viac tuku v tele máte, tým viac vitamínu D potrebujete. Na boľavé kosti, bolestivé svaly, stuhnuté kĺby. Počas tehotenstva a dojčenia - Ak matka neprijíma správne množstvo vitamínu D, vyvíjajúci sa plod nebude mať dostatok vitamínu D, takže jej kosti, imunitný systém, svaly a nervový systém sa nebudú môcť vyvíjať správnym tempom a kvalitou.

Prečo je vitamín K2 dôležitý?

Vitamín K2 je dôležitým faktorom metabolizmu vápnika a tým aj zdravej tvorby kostí. Štúdie ukázali, že zlomeniny stehna, najmä zlomeniny krčka stehennej kosti, sú častejšie pri nedostatku vitamínu K2. Napriek zdanlivo krehkejším kostiam sú zlomeniny krčka stehennej kosti v japonskej populácii menej časté. Rozdiel sa vysvetľuje konzumáciou jedla nazývaného natto, ktoré je veľmi bohaté na vitamín K2 a konzumuje sa na dennej báze.

Ateroskleróza je bežnejšia a závažnejšia u jedincov s nedostatkom vitamínu K alebo u jedincov, ktorí dostávajú neutralizáciu vitamínu K (napr. riedenie krvi). Vďaka suplementácii vitamínom K sa tento proces podľa mnohých klinických štúdií ukázal ako reverzibilný. Štúdie preukázali súvislosť medzi niektorými malignitami a nedostatkom vitamínu K. Vitamíny K zohrávajú úlohu pri normálnej zrážanlivosti krvi. Tento účinok vitamínu K1 (fychinónu) je silnejší ako účinok K2, ale treba očakávať oba účinky oboch vitamínov.

Zloženie ústneho spreja Bioplus D3 Plus\nčistená voda, prírodné sladidlo (Xylitol), vitamín D3 (cholekalciferol) / 1000 UI /, vitamín K2 / 45 μg /, kyselina citrónová, sorban draselný. Marhuľová príchuť.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčaná denná dávka: 2 vstreky denne (obsahuje vitamín D3 ekvivalentný 2000 medzinárodným jednotkám).

Výstraha!

Výživové doplnky nie sú náhradou zdravého životného štýlu a pestrej stravy.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Pred použitím pretrepte!

Balenie: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu