Diet Food Bio Super japonský čaj Matcha 40 g

Mletý čaj Matcha je najvzácnejší a jeden z najhodnotnejších čajov v Japonsku. Už viac ako 800 rokov ho konzumujú budhistickí zenoví mnísi vďaka špecifickým pozitívnym vlastnostiam čaju. Matcha čaj obsahuje veľa zdravých ingrediencií a má príjemný osviežujúci a čistiaci účinok.

Skladom
Kód: DF057
Značka: DIET FOOD
€16,95
Kategória: Čaje
Hmotnosť: 0.04 kg
bio matcha tea 40 g
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Originál Japonsko, organický čaj Matcha (mletý)

Mletý čaj Matcha je najvzácnejší a jeden z najhodnotnejších čajov v Japonsku. Už viac ako 800 rokov ho konzumujú budhistickí zenoví mnísi vďaka špecifickým pozitívnym vlastnostiam čaju. Matcha čaj obsahuje veľa zdravých ingrediencií a má príjemný osviežujúci a čistiaci účinok. Tento vysoko kvalitný organický produkt pochádza z japonskej prefektúry a je bohatý na antioxidanty a kofeín, ktorý stimuluje a zlepšuje koncentráciu počas celého dňa.

Zelený čaj je už tisíce rokov vysoko cenený pre svoje zložky: zdroj energie, zdravia a pohody. Matcha je jemne práškový zelený čaj. Takmer 100% jeho zdravých zložiek sa vstrebáva, na rozdiel od varených čajov. Vďaka mimoriadne vysokému obsahu antioxidantov obsahuje tento čaj 137-krát viac antioxidantov ako tradičný zelený čaj a účinne tak bojuje proti voľným radikálom. Vďaka kofeínu, aminokyselinám (L-theanín), vitamínom a minerálom má Matcha stimulačný účinok, zároveň poskytuje relax a pohodu. Vďaka organickému pôvodu je čistota čaju zaručená!

Uistite sa, že čaj Matcha konzumujete len z originálneho, čistého zdroja!

 

Príprava čaju matcha

Do pohára dáme 1 g alebo pol čajovej lyžičky čaju a zalejeme 70-80 °C vodou, potom premiešame lyžicou alebo metličkou. Nepoužívajte vriacu vodu, aby ste nepoškodili cenné zložky. Uctievaný čaj rituálnych japonských čajových obradov.

 

Ingrediencie

100% organická matcha

 

Miesto pôvodu

Japonsko

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu